ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

30-01-2020, 21:22

Jimmy Boyle pisze:
Hatefire pisze:
Pacjent pisze:To nie jest wzorzec kulturowy z Korei tylko zniewieściały model zachodni.
Nie no jednak koreański. Ty chyba jednak jesteś z mojego pokolenia i wychowałeś się na japońskich kreskówkach na Polonii 1. Tam też kwestie, to wcale nie nowa rzecz. Azjaci do pewnych rzeczy mają inne podejście. I to nawet w tych starszych kreskówkach było widać.
Azjaci majo pierdolca na punkcie wyglądu, w tym sensie, że nie chcą wyglądać jak Azjaci. Obecnie "kliniki estetyczne" oferujące korekcję rysów twarzy na typ europejski to złoty interes w tamtych stronach.
Akurat to nie do końca tak wygląda w Korei. Mogę powiedzieć z pierwszej ręki, bo znam ich trochę osobiście, niedawno zresztą byłem w Seulu i okolicach. Oni z jednej strony są bardzo dumni z Korei i absolutnie nie chcą stać się tacy jak na Zachodzie. Raczej czują się już częścią tej światowej, zachodniej cywilizacji, ale jednocześnie mają w nią swój wkład, co podkreślają. Generalnie jest tam boom na poprawianie urody, ale na ulicach nie ma ludzi tak wyglądających jak chłopcy z bandów k-popowych (choć k-pop leci w tv non stop). W Seulu jest ogromna ulica, którą mi pokazano jako ciekawostkę, na której są praktycznie wyłącznie kliniki poprawiania urody. Niekoniecznie chodzi o to, by wyglądać po europejsku, raczej o to, by skorygować niedoskonałości. W Japonii jest jeszcze inaczej.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

01-02-2020, 13:25

https://www.dailywire.com/news/walsh-io ... s-no-sense" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

04-02-2020, 19:55

https://www.o2.pl/artykul/szwecja-dziec ... 558110849a" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Raf
w mackach Zła
Posty: 981
Rejestracja: 13-04-2011, 08:26
Lokalizacja: z ID

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 07:55

https://gwiazdy.wp.pl/30-tysiecy-za-beh ... 229449857a" onclick="window.open(this.href);return false;

Głosujcie jeszcze więcej za PiS debile a niedługo żadnych metalowych koncertów nie będzie.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 08:42

5 lat temu to pisałem, ale bycie pisowcem to stan umysłu, faktycznie równoważny z byciem debilem. :-)
all the monsters will break your heart
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 12:17

nicram pisze:5 lat temu to pisałem, ale bycie pisowcem to stan umysłu, faktycznie równoważny z byciem debilem. :-)
Zapewne głosowałeś na ludzi, którzy uchwalili tę debilną ustawę :)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2559
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 12:54

u kol nicram to już obsesyjna fobia niebawem będzie o nim głośno :-)
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 16:01

Pacjent pisze:
nicram pisze:5 lat temu to pisałem, ale bycie pisowcem to stan umysłu, faktycznie równoważny z byciem debilem. :-)
Zapewne głosowałeś na ludzi, którzy uchwalili tę debilną ustawę :)
Czy zdajesz sobie sprawę, że nie chodzi o ustawę, tylko o gnębienie ludzi, którzy nie wpisują się w katolicką wizję rządzących? W myśl zasady - "daj mi człowieka a znajdzie się na niego paragraf"? To jest czyste skurwysyństwo.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 16:02

BOLEK pisze:u kol nicram to już obsesyjna fobia niebawem będzie o nim głośno :-)
Nie bardzo rozumiem co do mnie rozmawiasz, bo nie rozumiem pisiej gwary...:-)
all the monsters will break your heart
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 16:07

To pewnie prawda. Tylko w ciągu kilku lat media donosiły o innych takich przypadkach, więc należałoby się przyjrzeć ile jest sytuacji gdy organizatorzy leją na tę głupią ustawę, a władza nie reaguje. Tylko po co robić ludziom problemy?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10194
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 17:15

Ustawa to robota PO, jest problem z jej interpretacją, znalazłem takie coś:

Impreza masowa to impreza sportowa, artystyczna, rozrywkowa, na której może być obecne nie mniej niż 1000 osób w wypadku imprez na otwartym powietrzu i 300 osób w wypadku budynków.

Imprezą masową w wymyśl przepisów ustawy o bezpieczeństwie masowym nie są imprezy odbywające się w teatrach, operach, operetkach, filharmoniach, kinach, muzeach, bibliotekach, domach kultury i galeriach sztuki, a także imprezy organizowane w placówkach oświatowych, imprezy sportowe z udziałem sportowców niepełnosprawnych, imprezy organizowane w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży oraz imprezy rekreacyjne.

https://www.infor.pl/prawo/gmina/pozwol ... sowej.html

Co z klubami typu B90 czy Progresja? Właściciele uważają, że nie potrzebują zgłaszać koncertów, które są organizowane zawsze na takich samych zasadach i w jednym miejscu jakim jest klub.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 18:21

Post-PRL uważa, że może prywatnemu właścicielowi narzucać w jakiej formie organizuje swoje imprezy...
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3727
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-02-2020, 22:05

Pacjent pisze:Post-PRL uważa, że może prywatnemu właścicielowi narzucać w jakiej formie organizuje swoje imprezy...
Plus katolickie bydło...
dobry kościół to kościół spalony
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2215
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-02-2020, 10:03

dzik pisze:
Pacjent pisze:Post-PRL uważa, że może prywatnemu właścicielowi narzucać w jakiej formie organizuje swoje imprezy...
Plus katolickie bydło...
jedno czesto idzie w parze z drugim
KVLT lizania CZASZKI
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-02-2020, 10:08

Mnie natomiast, odkąd wyszedł pan Staszek z worka, fascynuje jak bardzo teoretyzowanie nie przekłada się na realia i twarde liczby. Na naszych oczach trwa bitwa o wpływy i kasę. Jak pięknie przy okazji podzielono ludność. Nawet tutaj w naszej małej niszowej społeczności.
dcd
postuje jak opętany!
Posty: 321
Rejestracja: 25-02-2018, 21:00
Lokalizacja: eastern discomfort

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-02-2020, 10:25

"Nie bijcie się między sobą, a wtedy nikt nie będzie mógł was uderzyć. Daliście się podzielić jak wielogatunkowe bydło."
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-02-2020, 10:31

dcd pisze:"Nie bijcie się między sobą, a wtedy nikt nie będzie mógł was uderzyć. Daliście się podzielić jak wielogatunkowe bydło."
Tak właśnie. Od trzydziestu kilku lat nadal, a nawet coraz bardziej aktualne.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3024
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

17-02-2020, 19:16

No głupie to dziewczę, czy jest jeszcze do uratowania?

" onclick="window.open(this.href);return false;
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

17-02-2020, 19:31

Trudno powiedzieć. Czy feministki, które zorganizowały akcję "Sukienki do góry", polegającą na upublicznieniu swoich wagin, zostały uratowane?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11497
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

17-02-2020, 19:34

ramonoth pisze:No głupie to dziewczę, czy jest jeszcze do uratowania?

" onclick="window.open(this.href);return false;
Eee tam. Udaje. Tutaj chociaż trułe jes.
Muzykę wyciszyć. Bardziej Gut czy Dead Infection pasuje.

https://www.crazyshit.com/cnt/medias/71 ... ompilation" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ