bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
535

Re: wątroba

22-04-2020, 21:56

Najprzewielebniejszy pisze:
535 pisze:No, brawo. Wreszcie zapowiedź męskich decyzji. Proponuję ocenzurować i zamknąć nie usuwając. Będzie bardzo dobrze i milicjanci będą szczęśliwi.
1
535 pisze:
nicram pisze:Przecież tutaj koledzy KULTURALNIE prowadzą dysputę, więc nie ma co ich odsyłać do jakiś tematów o bluzgach dla jakiś chamów. Nie róbmy z masterfula kółka różańcowego.
Spóźnione obawy. To już od dawna jest kółko różańcowe.
2


słowo się rzekło, na razie na godzinę.
Dobre temate.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 19:45

Bo klucz jest przeciez inny.

Zatem teraz zadajmy kluczowe pytanie - czy ci zglaszajacy popierdolency to katolicy? Oczywiscie pewnosci nie mamy - ale z 99% prawdopodobienstwem mozemy powiedziec, ze to lewacy i ateisci.

Jako swiezo upieczony prof.ds.metalizacji zapraszam do kurtularnej dyskusji!
woodpecker from space
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 19:52

"Kurtularnie" ci odpowiem. Na 99% to są skurwiali katolicy. Wystarczy spojrzeć jak tutaj się zachowują. Nieproszeni wchodzą i wpierdalają się tam gdzie ich nikt nie chce. :-) Czyli tak jak np. Rysiu Nowak. No i jaką miłością pałają do pedałów, Niemców, Żydów i innych. :-D
Ostatnio zmieniony 20-05-2020, 19:53 przez nicram, łącznie zmieniany 1 raz.
all the monsters will break your heart
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 19:53

Triceratops pisze:
20-05-2020, 19:45
Bo klucz jest przeciez inny.

Zatem teraz zadajmy kluczowe pytanie - czy ci zglaszajacy popierdolency to katolicy? Oczywiscie pewnosci nie mamy - ale z 99% prawdopodobienstwem mozemy powiedziec, ze to lewacy i ateisci.

Jako swiezo upieczony prof.ds.metalizacji zapraszam do kurtularnej dyskusji!
Zbyt daleko idące rozważania, Kolego! Jeśli ktoś dojdzie do wniosku, że największymi wrogami metalowych handlarzy nie są katolicy, ale ateistyczni hunwejbini to na forum może dojść do niepożądanych przetasowań mentalnych :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 19:57

Ja wiem, ze to bardzo trudne dla kolegow namietnie zajmujacych sie walkowaniem koscielnych tematow. Taki paradoks, albo slynny "wyjatek od reguly"
Przykro ale te organizacje "Nigdy wiecej" , "Kampanie przeciwko..." itp to sa takie lagodniejsze wersje Antify. I nieprawda jest to co pisze nicram, katolicy pokroju Rysia Nowaka sa zbyt tepi, zeby wiedziec o rodzaju dzialalnosci kapel pokroju Taake. No ale jako to nicram - on lubi sie oszukiwac aby jego bylo na wierzchu. Podskornie wie, ze to lewaccy ateisci, gnojki majace leb sprany socjalizmem i rownoscia, ale przeciez w zyciu tego nie przyzna.....bo to uczucie w rodzaju dysonansu poznawczego. Niby nie boli ale czlowiek sie chujowo czuje....
woodpecker from space
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 19:59

Rozczulasz mnie wiejski znachorze. Piszesz jakbyś zjadł wszystkie rozumy, a co najwyżej zjadłeś gówno polane śmietaną...:-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:01

nicram pisze:
20-05-2020, 19:59
Rozczulasz mnie wiejski znachorze. Piszesz jakbyś zjadł wszystkie rozumy, a co najwyżej zjadłeś gówno polane śmietaną...:-)
Akurat przed chwila zjadlem pomidory ze smietana i szczypiorem, wiec poniekad w 50% trafiles, ale gownem bym ich nie nazwal. Prawdziwe polskie pomidory, zadne importy.
Ale reakcja - brak odniesienia sie a jedynie zlosliwosc, swiadczy o tym, ze trafilem celnie :)
woodpecker from space
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:03

Z drugiej strony wśród katoli jest więcej wolnościowców, a wśród lewaków totalniaków i dlatego na Allegro bez problemów latają płyty z odwróconymi krzyżami, ale najmniejsze podejrzenie o "nazizm" i "rasizm" kończy się reakcją ministerstwa prawdy.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:04

Triceratops pisze:
20-05-2020, 20:01
nicram pisze:
20-05-2020, 19:59
Rozczulasz mnie wiejski znachorze. Piszesz jakbyś zjadł wszystkie rozumy, a co najwyżej zjadłeś gówno polane śmietaną...:-)
Akurat przed chwila zjadlem pomidory ze smietana i szczypiorem, wiec poniekad w 50% trafiles, ale gownem bym ich nie nazwal. Prawdziwe polskie pomidory, zadne importy.
Ale reakcja - brak odniesienia sie a jedynie zlosliwosc, swiadczy o tym, ze trafilem celnie :)
Trafiłeś tak jak trafiasz pewnie w sedes po tych bimbrach, które żłopiesz i które sprawiają, że masz urojenia odnośnie leczenia siebie i innych ludzi. :-) Poza tym już się dzisiaj z nami żegnałeś. To było tylko na 2 h? :-D
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:09

I dalej to samo dziecinne pitolenie...... no ale przeciez ty sie nawet na zartach nie znasz hehe.
Taka to rozmowa z toba nicram, widze jakiegos gowniarza ktory sie rozpycha w piaskownicy i rzuca jakies dziecinne inwektywy. Wydoroslej dzieciaku :D Na prawde masz problem z realna ocena sytuacji :D Kol Hatefire na przyklad nie ma choc wie, ze to rejony jego pogladow.

No i dziekuje za nazwanie znachorem, znachor to ktos kto leczy ludzi :)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1129
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:10

Hatefire pisze:
20-05-2020, 20:00
Nie no, to faktycznie chyba jacyś nadgorliwcy z lewej strony. Też mi się to nie podoba. Jestem zwolennikiem amerykańskiej koncepcji "immediate lawless action", zgodnie z którą wypowiedziana opinia grozi natychmiastowym niebezpieczeństwem przestępstwa. Dla przykładu w jakimś szuriackim radiu możesz sobie mówić, że pedały do gazu, ale jak to powiesz na czele tłumu protestującego przeciwko Paradzie Równości, to cię mogą zwinąć, bo grozi to zamieszkami. Tym samym jak dla mnie Honor mogliby sprzedawać. Inna kwestia, że te przepisy nazwijmy je umownie "o propagowaniu faszyzmu i nazizmu" nie wzięły się znikąd. Są pokłosiem i reakcją na II WŚ i funkcjonują względnie funkcjonowały prawie w całej Europie. USA nie miały takich doświadczeń. Niemniej jak dla mnie te wszystkie zakazy propagowania nazizmu, faszyzmu, komunizmu czy obrażania uczuć religijnych powinny zniknąć.
Celna uwaga. Jako lewaka naprawdę zgrzewa mnie, że ktoś słucha sobie Honor, czy Thor's Hammer. Nie mam zamiaru toczyć krucjat przeciw temu. Ustawianie świata pod swój światopogląd jest z definicji zjebane. Pierdyliard razy to pisałem i pierdyliard pierwszy napiszę znowu: żaden światopogląd nie zwalnia od myślenia.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:12

Hatefire pisze:
20-05-2020, 20:00
Nie no, to faktycznie chyba jacyś nadgorliwcy z lewej strony. Też mi się to nie podoba. Jestem zwolennikiem amerykańskiej koncepcji "imminent lawless action", zgodnie z którą wyrażanie opinii można ograniczyć gdy grozi natychmiastowym niebezpieczeństwem przestępstwa. Dla przykładu w jakimś szuriackim radiu możesz sobie mówić, że pedały do gazu, ale jak to powiesz na czele tłumu protestującego przeciwko Paradzie Równości, to cię mogą zwinąć, bo grozi to zamieszkami. Tym samym jak dla mnie Honor mogliby sprzedawać. Inna kwestia, że te przepisy nazwijmy je umownie "o propagowaniu faszyzmu i nazizmu" nie wzięły się znikąd. Są pokłosiem i reakcją na II WŚ i funkcjonują względnie funkcjonowały prawie w całej Europie. USA nie miały takich doświadczeń. Niemniej jak dla mnie te wszystkie zakazy propagowania nazizmu, faszyzmu, komunizmu czy obrażania uczuć religijnych powinny zniknąć.
No prosze, jak kol pisze z sensem. Nie to co nicram.
Mysle, ze na tych dzialeczkach mimo pewnych roznic pogladowych bez problemu napilibysmy sie wodki.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:15

Triceratops pisze:
20-05-2020, 20:09
I dalej to samo dziecinne pitolenie...... no ale przeciez ty sie nawet na zartach nie znasz hehe.
Taka to rozmowa z toba nicram, widze jakiegos gowniarza ktory sie rozpycha w piaskownicy i rzuca jakies dziecinne inwektywy. Wydoroslej dzieciaku :D Na prawde masz problem z realna ocena sytuacji :D Kol Hatefire na przyklad nie ma choc wie, ze to rejony jego pogladow.

No i dziekuje za nazwanie znachorem, znachor to ktos kto leczy ludzi :)
Zapraszasz do piaskownicy, a teraz płaczesz, że ktoś się bawi twoimi grabkami i wiaderkiem. No cóż, typowe prawacko-katolickie podejście. Nie pochlebiaj sobie. Znachorzy nie leczyli ludzi, tylko szkodzili. Tego określenia używa się także w stosunku do złych lekarzy. Tak więc znowu się nie dogadamy, bo twoja wiedza nawet z zakresu semantyki jest mocno ograniczona. :-(
all the monsters will break your heart
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:16

Gall pisze:
20-05-2020, 20:10
Hatefire pisze:
20-05-2020, 20:00
Nie no, to faktycznie chyba jacyś nadgorliwcy z lewej strony. Też mi się to nie podoba. Jestem zwolennikiem amerykańskiej koncepcji "immediate lawless action", zgodnie z którą wypowiedziana opinia grozi natychmiastowym niebezpieczeństwem przestępstwa. Dla przykładu w jakimś szuriackim radiu możesz sobie mówić, że pedały do gazu, ale jak to powiesz na czele tłumu protestującego przeciwko Paradzie Równości, to cię mogą zwinąć, bo grozi to zamieszkami. Tym samym jak dla mnie Honor mogliby sprzedawać. Inna kwestia, że te przepisy nazwijmy je umownie "o propagowaniu faszyzmu i nazizmu" nie wzięły się znikąd. Są pokłosiem i reakcją na II WŚ i funkcjonują względnie funkcjonowały prawie w całej Europie. USA nie miały takich doświadczeń. Niemniej jak dla mnie te wszystkie zakazy propagowania nazizmu, faszyzmu, komunizmu czy obrażania uczuć religijnych powinny zniknąć.
Celna uwaga. Jako lewaka naprawdę zgrzewa mnie, że ktoś słucha sobie Honor, czy Thor's Hammer. Nie mam zamiaru toczyć krucjat przeciw temu. Ustawianie świata pod swój światopogląd jest z definicji zjebane. Pierdyliard razy to pisałem i pierdyliard pierwszy napiszę znowu: żaden światopogląd nie zwalnia od myślenia.
Cieszę się, że i po lewej stronie znajdują się osoby, które nie przejawiają takich totalniackich tendencji.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:20

A, przepraszam cie drogi nicramie, kompletnie zapomnialem, ze po ostatniej wymianie zdan znudzilo mi sie przekomarzanie z toba. Jestes zywym dowodem, ze ewolucja nie istnieje, jestes ciagle tak samo reaktywny, nie potrafisz przyznac racji jezeli sie uprzesz albo kogos nie lubisz, nawet mimo faktow, wiec wybaczysz, ale mi sie juz nie chce. Zatem tak, tak masz racje x100 jezeli cie to przyprawi o orgazm ;)
Jestem znachorem, ktory nikogo nie wyleczyl, nawet siebie, to wszystko sa moje urojenia, a pisze je na forum metalowym zeby zyskac wielki szacun u wszaruchowych nonejmow. Wygrales, mozesz sie owinac zamaszyscie szalem i udac na degustacje piwka o smaku wanillii z mieta ;)

Ps, zas co do problemow z semantyka...
Znachor – osoba bez wykształcenia medycznego, zajmująca się leczeniem ludzi. W swojej praktyce znachorzy często stosują zioła oraz odwołują się do zakorzenionych w różnych tradycjach wierzeń, zaklęć, czarów i zamawiania, postrzegania aury (ciała energetycznego), białej magii oraz radiestezji.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Znachor
Ostatnio zmieniony 20-05-2020, 20:25 przez Triceratops, łącznie zmieniany 2 razy.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:21

Pacjent pisze:
20-05-2020, 20:16
Gall pisze:
20-05-2020, 20:10
Hatefire pisze:
20-05-2020, 20:00
Nie no, to faktycznie chyba jacyś nadgorliwcy z lewej strony. Też mi się to nie podoba. Jestem zwolennikiem amerykańskiej koncepcji "immediate lawless action", zgodnie z którą wypowiedziana opinia grozi natychmiastowym niebezpieczeństwem przestępstwa. Dla przykładu w jakimś szuriackim radiu możesz sobie mówić, że pedały do gazu, ale jak to powiesz na czele tłumu protestującego przeciwko Paradzie Równości, to cię mogą zwinąć, bo grozi to zamieszkami. Tym samym jak dla mnie Honor mogliby sprzedawać. Inna kwestia, że te przepisy nazwijmy je umownie "o propagowaniu faszyzmu i nazizmu" nie wzięły się znikąd. Są pokłosiem i reakcją na II WŚ i funkcjonują względnie funkcjonowały prawie w całej Europie. USA nie miały takich doświadczeń. Niemniej jak dla mnie te wszystkie zakazy propagowania nazizmu, faszyzmu, komunizmu czy obrażania uczuć religijnych powinny zniknąć.
Celna uwaga. Jako lewaka naprawdę zgrzewa mnie, że ktoś słucha sobie Honor, czy Thor's Hammer. Nie mam zamiaru toczyć krucjat przeciw temu. Ustawianie świata pod swój światopogląd jest z definicji zjebane. Pierdyliard razy to pisałem i pierdyliard pierwszy napiszę znowu: żaden światopogląd nie zwalnia od myślenia.
Cieszę się, że i po lewej stronie znajdują się osoby, które nie przejawiają takich totalniackich tendencji.
Przede wszystkim, ze sa osoby z tych rejonow, ktore potrafia to uczciwie przyznac, bo jak widac tutaj sa osoby majace z tym naprawde wielki problem.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:25

Triceratops pisze:
20-05-2020, 20:20
A, przepraszam cie drogi nicramie, kompletnie zapomnialem, ze po ostatniej wymianie zdan znudzilo mi sie przekomarzanie z toba. Jestes zywym dowodem, ze ewolucja nie istnieje, jestes ciagle tak samo reaktywny, nie potrafisz przyznac racji jezeli sie uprzesz albo kogos nie lubisz, nawet mimo faktow, wiec wybaczysz, ale mi sie juz nie chce. Zatem tak, tak masz racje x100 jezeli cie to przyprawi o orgazm ;)
Jestem znachorem, ktory nikogo nie wyleczyl, nawet siebie, to wszystko sa moje urojenia, a pisze je na forum metalowym zeby zyskac wielki szacun u wszaruchowych nonejmow. Wygrales, mozesz sie owinac zamaszyscie szalem i udac na degustacje piwka o smaku wanillii z mieta ;)
Uważaj, bo od tego udawanego luzu zaraz żyłka ci pęknie. :-) Ave Satana i wypierdalaj. Np. chlać bimber! Może znowu ci się coś uroi. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:27

Nicram tupnal nozka. Wszystkie dzieci uciekaja z piaskownicy. To naprawde jest ciekawe, ze po wrzuceniu tematu zjawiles sie zaraz tak jak sie spodziewalem. I tak jak sie spodziewalem zaraz zmieniles rozmowe w prymitywna pyskowe godna uczonego xD
No coz, jezeli taka mamy kadre naukowa, na takim poziomie to ja jednak ciesze sie, ze jestem znachorem :D
woodpecker from space
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:32

Dobra muszę kończyć, bo nie mam tak wiele czasu na przekomarzanie się z internetowym trollem. Słodkich snów Tricepsiku.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Allegro v.2

20-05-2020, 20:37

Oczywistym jest, że tego typu akcje to sprawka zjebanych miłośników LGBT i tzw. antyfaszystów. Większość katoli te tzw. metalowe ekstremy ma centralnie w dupie i jedyne co u nich wywołują to uśmiech politowania. No, może poza lizaniem czaszki. To przynajmniej tych masterfulowych katoli mocno poruszyło.
ODPOWIEDZ