
Co teraz pijecie?
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Medard
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10468
- Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
- Lokalizacja: Prag
-
fugazi
- w mackach Zła
- Posty: 847
- Rejestracja: 17-02-2018, 23:11
Re: Co teraz pijecie?
Jestem prawie u źródła, nie mogło być inaczej




