Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
23-06-2026, 19:44
Stoigniew pisze: ↑23-06-2026, 19:39 Żułek pisze: ↑23-06-2026, 11:41 wy sobie grajcie a my wygramy jak zwykle Serio, uważasz, że Austria zdobędzie puchar ???
Żułek pisze: ↑23-06-2026, 11:41 wy sobie grajcie a my wygramy jak zwykle
Wróć do „O wszystkim i niczym”