Nie, może pamięć mi figle płata po prostu i takie krypty kojarzą mi się z kapucynami, widziałem ich już sporo.empir pisze: ↑21-06-2026, 21:16Dupę mijałem przed chwilą. Wcześniej jej nie zauważyłem. Dopiero kilka dni temu o niej się dowiedziałem. Te Ossuarium to na pewno od kapucynów? Bo kapucynki mają tu swoje krypty i się zastanawiam czy do nich pójść. Ossuarium to Krypty pod kościołem SV. Jakuba (Ossuary at the Church of St James, Kostnice u sv. Jakuba).
POGODA
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12529
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: POGODA
Find your flow
- empir
- zahartowany metalizator
- Posty: 5997
- Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
- Lokalizacja: silesia
Re: POGODA
W Wiedniu chyba są krypty kapucynów. Byłem rok temu ale nazwy już nie pamiętam.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑21-06-2026, 21:28Nie, może pamięć mi figle płata po prostu i takie krypty kojarzą mi się z kapucynami, widziałem ich już sporo.empir pisze: ↑21-06-2026, 21:16Dupę mijałem przed chwilą. Wcześniej jej nie zauważyłem. Dopiero kilka dni temu o niej się dowiedziałem. Te Ossuarium to na pewno od kapucynów? Bo kapucynki mają tu swoje krypty i się zastanawiam czy do nich pójść. Ossuarium to Krypty pod kościołem SV. Jakuba (Ossuary at the Church of St James, Kostnice u sv. Jakuba).
Btw. Jeśli chodzi o podziemia w Brnie to te pod targiem są fajne ale te drugie to jeśli 3 animacje w piwnicach na ścianach. Jedna o ich wersji ze smokiem wawelskim, druga o jakimś koniu a trzecia o tym jak w chuja zrobili Szwedów podczas potopu. Za free ok ale za kasę niekoniecznie.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12529
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: POGODA
No to w Wiedniu jest jednak w pierdut wieksze, i jakos daje bardziej do myslenia przez to, ze jest takie roznorodne - oddzielne sale na kazdy rodzaj kosci, jedna dla kregoslupow, druga dla piszczeli itd. Zona miala tam taka refleksje, ze ci wszyscy ludzie za zycia mysleli, ze sa w jakis sposob wyjatkowi, a teraz leza tak zmieszani bez ladu i skladu.
Find your flow
- empir
- zahartowany metalizator
- Posty: 5997
- Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
- Lokalizacja: silesia
Re: POGODA
A to ja w Wiedniu oglądałem jakieś krypty w których były grobowce. Miałem to z Vienna pass.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑22-06-2026, 08:03No to w Wiedniu jest jednak w pierdut wieksze, i jakos daje bardziej do myslenia przez to, ze jest takie roznorodne - oddzielne sale na kazdy rodzaj kosci, jedna dla kregoslupow, druga dla piszczeli itd. Zona miala tam taka refleksje, ze ci wszyscy ludzie za zycia mysleli, ze sa w jakis sposob wyjatkowi, a teraz leza tak zmieszani bez ladu i skladu.
-
mocny2_3
- zahartowany metalizator
- Posty: 3757
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:00
Re: POGODA
Szykuje sie piekło od piątku.
-
mocny2_3
- zahartowany metalizator
- Posty: 3757
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:00
Re: POGODA
W sobote, niedziele i w poniedziałek już w całym kraju pęknie 40tka.Jak macie ogarniętego pracodawce to wam w poniedziałek zrobi wolne.
W necie jest masa trolli dla których ''jest poprostu lato''.Ustawowo powinien być wprowadzony odstrzał takich delikwentów na centralnym placu za pierdolenie kocopołów i wprowadzanie zamętu.W polsce rzadkością są już temp 30stopni, temp 35-40 to już skrajna rzadkość i niebezpieczne ekstremum.Jeśli ktoś tego nie pojmuje i uważa to za normalność w naszej strefie klimatycznej powinien skoczyć z 4 piętra, zwyczajnie sie odjebać.
W necie jest masa trolli dla których ''jest poprostu lato''.Ustawowo powinien być wprowadzony odstrzał takich delikwentów na centralnym placu za pierdolenie kocopołów i wprowadzanie zamętu.W polsce rzadkością są już temp 30stopni, temp 35-40 to już skrajna rzadkość i niebezpieczne ekstremum.Jeśli ktoś tego nie pojmuje i uważa to za normalność w naszej strefie klimatycznej powinien skoczyć z 4 piętra, zwyczajnie sie odjebać.
-
backslifer
- w mackach Zła
- Posty: 798
- Rejestracja: 08-10-2018, 15:08
Re: POGODA
Zgadzam się, takie temperatury nie nadają się już do życia. Już zastanawiam się gdzie wypierdolić na całą niedzielę, bo w stolicy 38 stopni, a odczuwalna przez betonozę pewnie jeszcze wyższa. Dramat. Może biuro z klimą będzie otwarte. 
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12529
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: POGODA
Ostatnio tyle bylo chyba w 2015, pamietam bo wracalem z Sahary i tamtejsze temperatury nie byly jakos strasznie inne.
Find your flow
-
Pelson
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2481
- Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
- Lokalizacja: Jeteborie
Re: POGODA
Wracałem w niedzielę z Wrocławia do Krakowa na lotnisko. W pociągu wyłączona klima i temperatura sięgająca 45 stopni.
To ja już wolę skandynawskie lato, 20-22 stopnie i słońce wysoko w zenicie, powodujące, że odczuwalna temperatura jest ze 2-3 stopnie wyższa.
Za tydzień jadę służbowo do Francji i czeka mnie podroż samochodem przez południowo-wschodnie departamenty. Nie wiem jak to przeżyję przy tamtejszej spiekocie.
To ja już wolę skandynawskie lato, 20-22 stopnie i słońce wysoko w zenicie, powodujące, że odczuwalna temperatura jest ze 2-3 stopnie wyższa.
Za tydzień jadę służbowo do Francji i czeka mnie podroż samochodem przez południowo-wschodnie departamenty. Nie wiem jak to przeżyję przy tamtejszej spiekocie.

