MONSTER MAGNET

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: MONSTER MAGNET

24-01-2016, 20:50

streetcleaner pisze:Chyba finansowo u Dejwa bardzo źle. Słucham tego materiału powtórkowego z Mastermind: Cobras and Fire i zastanawiam się po co rozwlekać tak dobry, zbity materiał. Jeszcze te fanaberie przy Last Patrol byłem w stanie zrozumieć, dawało to nawet świeżość, fajnie uzupełniało pełny album. A tutaj... to jakaś kompletna pomyłka. Uważajcie ;-)
To jest efekt tej samej sesji na której powstały wariacje na temat Last Patrol i o tym że coś takiego ma w planach, Dave mówił zaraz po wydaniu Mastermind. Moim zdaniem wyszedł dobry album, chociaż w końcówce napięcie trochę siada.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: MONSTER MAGNET

25-01-2016, 22:31

Fakt, że całościowo to nasjłabsze wydawnictwo po Mastermind, ale i tak jest bardzo dobrze i słucha się tego wybornie. Inna sprawa, że co za dużo to niezdrowo i zdecydowanie wolałbym żeby już wyszli teraz z jakimś zupełnie nowym materiałem.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: MONSTER MAGNET

27-01-2016, 17:21

Nerwowy pisze:Fakt, że całościowo to nasjłabsze wydawnictwo po Mastermind, ale i tak jest bardzo dobrze i słucha się tego wybornie. Inna sprawa, że co za dużo to niezdrowo i zdecydowanie wolałbym żeby już wyszli teraz z jakimś zupełnie nowym materiałem.
To to nie podlega dyskusji. Jednak takie ciekawostki wydawane pomiędzy regularnymi albumami potrafią całkiem fajnie to czakanie na nowości uatrakcyjnić. Dla mnie jako fana singli (które w tradycyjnej formie przechodzą już do lamusa )zawierających wariacje na temat albumowych numerów oraz rzeczy które na płyty nie weszły, takie wydawnictwa jak dwa ostatnie albumy, to przysłowiowy, miód na uszy :)
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: MONSTER MAGNET

09-02-2017, 18:12

Nowa płyta w drodze. W marcu ma mieć miejsce miksowanie albumu, więc premierę przewiduję na maj/czerwiec.

Tym razem ma być trochę inaczej niż na ostatnich płytach

To będzie rock pełną gębą – krótsze piosenki. Muzyka „walki”. Wciąż zakorzeniona w garażowym brzmieniu, usłyszycie w niej pogłos i tak dalej, ale mniej będzie długich numerów.
Kilka poprzednich płyt było zanurzonych w psychodelii, mam prawo tak robić, ale po kilku psychodelicznych płytach, nabrałem ochotę na rocka – po prostu wejść i walić ile sił. Są to szybkie numery, bardzo w stylu Detroit. Tak najłatwiej mi to opisać, bo Detroit ma swojego ducha i swoje brzmienie.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: MONSTER MAGNET

09-02-2017, 21:06

Jaram się.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MONSTER MAGNET

09-02-2017, 22:59

w końcu jakiś sensowny news. powrót do rockowego łojenia w stylu Powertrip czy Monolithic Baby ciężko mieć im za złe. zresztą w całym rock'n'rollu nie było zespołu, który by chociaż w połowie mi robił jak Monster Magnet.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MONSTER MAGNET

09-09-2017, 00:12

jak zwykle się budzę z ręką w nocniku

[youtube][/youtube]
może coś z tego będzie

wg tego wywiadu koniec '17 / początek '18 ma się pojawić. na rewolucję nie liczę jednak.

[youtube][/youtube]
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: MONSTER MAGNET

09-09-2017, 09:15

Nerwowy pisze:Jaram się.
Ano, mimo różnej kondycji to jednak bdb kapela.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MONSTER MAGNET

06-12-2017, 13:58

harvestman pisze:Nowa płyta w drodze. W marcu ma mieć miejsce miksowanie albumu, więc premierę przewiduję na maj/czerwiec.

Tym razem ma być trochę inaczej niż na ostatnich płytach

To będzie rock pełną gębą – krótsze piosenki. Muzyka „walki”. Wciąż zakorzeniona w garażowym brzmieniu, usłyszycie w niej pogłos i tak dalej, ale mniej będzie długich numerów.
Kilka poprzednich płyt było zanurzonych w psychodelii, mam prawo tak robić, ale po kilku psychodelicznych płytach, nabrałem ochotę na rocka – po prostu wejść i walić ile sił. Są to szybkie numery, bardzo w stylu Detroit. Tak najłatwiej mi to opisać, bo Detroit ma swojego ducha i swoje brzmienie.
rachuj, rachuj a to wszystko na...
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 771
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: MONSTER MAGNET

13-12-2017, 06:35

Obrazek
Mindfucker" track listing:

01. Rocket Freak
02. Soul
03. Mindfucker
04. I'm God
05. Drowning
06. Ejection
07. Want Some
08. Brainwashed
09. All Day Midnight
10. When The Hammer Comes Down
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MONSTER MAGNET

13-12-2017, 07:43

Hellion pisze:Obrazek
Mindfucker" track listing:

01. Rocket Freak
02. Soul
03. Mindfucker
04. I'm God
05. Drowning
06. Ejection
07. Want Some
08. Brainwashed
09. All Day Midnight
10. When The Hammer Comes Down
Trzeci album w nadchodzącym roku na który czekam.
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: MONSTER MAGNET

13-12-2017, 16:27

No i najważniejsze, płyta ukaże się 23 marca
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MONSTER MAGNET

13-12-2017, 17:00

doskonale. przy okazji wystąpią na Desertfest w Berlinie i Londynie w towarzystiwe Graveyard, Jex Thoth, Weedeater, EyeHateGod, High On Fire, Elder, i innych. czekać tylko.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 777
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: MONSTER MAGNET

26-01-2018, 17:33

http://www.kerrang.com/the-news/monster ... nk-banger/" onclick="window.open(this.href);return false;

z nowej płyty
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MONSTER MAGNET

07-03-2018, 18:59

oficjalnie ogłaszam i nie będę tolerował głosów sprzeciwu - nowy Magnes to będzie płyta roku. przestańcie się bić z myślami, po prostu przestańcie, zaakceptujcie fakty,kiedy w oparach dymu i w świetle reflektorów zstępują ze sceny aby kroczyć między gawiedzią i głosić prawdę.

Dave Wyndorf Jezusem rock'n'rolla.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: MONSTER MAGNET

07-03-2018, 19:07

HSVV pisze:oficjalnie ogłaszam i nie będę tolerował głosów sprzeciwu - nowy Magnes to będzie płyta roku. przestańcie się bić z myślami, po prostu przestańcie, zaakceptujcie fakty,kiedy w oparach dymu i w świetle reflektorów zstępują ze sceny aby kroczyć między gawiedzią i głosić prawdę.

Dave Wyndorf Jezusem rock'n'rolla.
nie wnoszę głosu sprzeciwu.

pierwszy singiel to banger nad bangerami. jest.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MONSTER MAGNET

07-03-2018, 19:21

jeszcze jeden klip, tym razem do lżejszego, bardziej wyluzowanego Ejection. mam skojarzeń wiele, ale czy sens wymieniać? ni. dobrze jest.

[youtube][/youtube]

pierdolę to, kupuję bilet na berliński Desertfest i chuj i cześć.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MONSTER MAGNET

23-03-2018, 15:33

EatMyFuck pisze:
HSVV pisze:Nowe Magnesy lecą.

Tyle punka co w Rocket Freak to w Monster Magnet dawno nie było. Doskonałe rozpoczęcie.

jestem w połowie, bo jakaś robota dziwaczna mnie dopadła, i póki co ten kawałek z 20:30 (albo "i'm god" albo "drowning") mi najbardziej leży. przypomina mi mój jeden z ulubieńszych z ich repertuaru tj,: "got sej noł" . a moment w 22:30 robi mi ciarki na kości ogonowej. będzie kochane.
pozwolę sobie do tematu przenieść.

jeśli Ci biega o ten powolny/mozolny numer, to Drowning. tak sobie pomyślałem...

Jesus
You let me down again
You ain't nobody's friend


że ile trzeba mieć w sobie rozpaczy żeby takie rzeczy śpiewać. dojebany kawałek.

później jednak dopiero wchodzi ten co mi najbardziej do tej pory zrobił, ergo Want Some. wyluzowany, ale kurwa ile w tym benzyny. odpalić butelkę, odpalić gaz i jechać w piździec.

u mnie nie będzie kochane, u mnie już jest kochane. niby typowy Monster Magnet, typowy Wyndorf, ale z drugiej strony na co narzekać skoro typowy Wydnorf to 88 / 14. nawet niedoceniony 4-Way Diablo. mam nadzieję, że jednak nówki nie spotka los tamtego albumu, bo został niesłusznie skrytykowany i odstawiony na bok, jakby to był wypadek przy pracy, a to przecież mocarz jest.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: MONSTER MAGNET

23-03-2018, 15:50

HSVV pisze:
EatMyFuck pisze:
HSVV pisze:Nowe Magnesy lecą.

Tyle punka co w Rocket Freak to w Monster Magnet dawno nie było. Doskonałe rozpoczęcie.

jestem w połowie, bo jakaś robota dziwaczna mnie dopadła, i póki co ten kawałek z 20:30 (albo "i'm god" albo "drowning") mi najbardziej leży. przypomina mi mój jeden z ulubieńszych z ich repertuaru tj,: "got sej noł" . a moment w 22:30 robi mi ciarki na kości ogonowej. będzie kochane.
pozwolę sobie do tematu przenieść.

jeśli Ci biega o ten powolny/mozolny numer, to Drowning. tak sobie pomyślałem...

Jesus
You let me down again
You ain't nobody's friend


że ile trzeba mieć w sobie rozpaczy żeby takie rzeczy śpiewać. dojebany kawałek.

później jednak dopiero wchodzi ten co mi najbardziej do tej pory zrobił, ergo Want Some. wyluzowany, ale kurwa ile w tym benzyny. odpalić butelkę, odpalić gaz i jechać w piździec.

u mnie nie będzie kochane, u mnie już jest kochane. niby typowy Monster Magnet, typowy Wyndorf, ale z drugiej strony na co narzekać skoro typowy Wydnorf to 88 / 14. nawet niedoceniony 4-Way Diablo. mam nadzieję, że jednak nówki nie spotka los tamtego albumu, bo został niesłusznie skrytykowany i odstawiony na bok, jakby to był wypadek przy pracy, a to przecież mocarz jest.
tak to ten.

a co do strony lirycznej. też cenię. niby zabawowy r'n'r, ale widać, że Wyndrof czuje smak życia. ten gówniany smak.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 771
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: MONSTER MAGNET

23-03-2018, 17:38

Po 3 odsłuchach stwierdzam, że bdb album, inaczej być nie mogło, bo MM słabego wypustu nigdy nie popełnił, ale mimo wszystko Last Patrol podobało mi się kapkę bardziej. Na nowej płycie więcej jest the stooges niż Hawkwind, akcenty przesunięte bardziej w stronę garażu niż patrolu po kosmosie, co oczywiście nie jest żadnym zarzutem, bo Magneci potrafią i w jednym i drugim. Cd zamówione, ciekaw jestem tych dwóch kawałków z deluxe edition, bo nie miałem jeszcze okazji posłuchać.
ODPOWIEDZ