MORBID ANGEL

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9338
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: MORBID ANGEL

24-05-2017, 20:36

No właśnie, nie przekracza się spalonych mostów a kroki wstecz na NIEUBŁAGANEJ ścieżce postępu skutkują fiaskiem. Tyrani sceny nie idą w kompromisy ku uciesze gawiedzi.

A tak w ogóle to bdb numer i GTA to najlepszy trop.
Yare Yare Daze
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MORBID ANGEL

24-05-2017, 20:44

hcpig pisze:No właśnie, nie przekracza się spalonych mostów a kroki wstecz na NIEUBŁAGANEJ ścieżce postępu skutkują fiaskiem. Tyrani sceny nie idą w kompromisy ku uciesze gawiedzi.
super.sam bym tak nie napisał.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6734
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: MORBID ANGEL

24-05-2017, 21:15

Jak to było z tymi elektronicznymi piardami na poprzednim krążku ? Najpierw w zapowiedziach sam death metal i pierdolnięcie. Wyszła płyta i polała się sraka :)

Oby tym razem było inaczej.
535

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 06:37

hcpig pisze:
535 pisze:Wystarczy już szargania świętego imienia ikony gatunku.
No właśnie, wkurwiające jest to czepianie się Vincenta - najlepszego deathowego vokalizera ever. No może egzekwo z Browningiem.
Nie chodziło mi o czepianie się Vincenta, ale o to, że zespół sam sra w swoją historię, dziecinnymi akcjami i gównianymi nagraniami. No nic. Jest szansa, że będzie lepiej, a wracając do nowego numeru, pomyślałem, że przydałby im się lepszy perkusista. TEN perkusista.

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 08:36

Niestety, ale nie wydarzy się. Pete poszedł na "operację kręgosłupa" (podobno jak mówisz to z przedwiecznym akcentem z piątego wymiaru, to brzmi to mniej więcej jak "odwyk") i tam odnalazł bozię i Donalda Trumpa. Jak sie zajrzy na jego FB, to tam na zmianę lecą cytaty z biblii, ranty o tym, jak to dobrze, że Trump jest prezydentem,bo teraz nikt im nie zabierze broni palnej - podstawowego wyznacznika wolności, no i o tym że nigdy nie wróci do Morbid Angel, bo obrażają jego boga. Commando niestety się odkleił.
A w 2006 ich widziałem w tym składzie z Rutanem i było bajecznie, niestety David wtedy postanowił poza lateksowym podkoszulkiem założyć jeszcze opaskę i męską spódnicę, czym budził nieco niesmaku, ale muzycznie była cud mali(g)na!
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 09:25

hcpig pisze:
535 pisze:Wystarczy już szargania świętego imienia ikony gatunku.
No właśnie, wkurwiające jest to czepianie się Vincenta - najlepszego deathowego vokalizera ever. No może egzekwo z Browningiem.
rozumiem, że Deicide i Autopsy nie kojarzysz?
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 09:58

hcpig pisze:Pytanie co wolisz - ciekawe, hiciarskie, jadące na efekcie zaskoczenia wały jak na IDI czy też takie generyczne klepanie pańszczyzny jak np. Malevolent Creation.
Nie wiem, czy w przypadku Morbid Angel można w ogóle mówić o "generycznym klepaniu pańszczyzny", ale osobiście zdecydowanie mi ta opcja bardziej odpowiada. Eksperymenty z graniem pod publikę, którą Vincent poznał za sprawą kapeli swojej żony, uważam za wielce chybione i "too extreme" (oczywiście w najgorszym i nie tym tego słowa/słów znaczeniu). Zaskoczenie było, owszem, ale to jedno z gorszych zaskoczeń, z jakimi się spotkałem w historii death metalu; o ile nie najgorsze...
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9338
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 14:55

^ Uważasz że Genitorturers nie było wyjebiste? Jedyna słaba rzecz jaka wyszła od Vincenta to fatalna kolaboracja z Soulfly.
Heretyk pisze: rozumiem, że Deicide i Autopsy nie kojarzysz?
Benton bardzo szybko wokalnie stracił formę (najlesze robił na debiucie i drugim demo Amon, potem coraz gorzej) więc spadówa (poza tym to pajac), o Reiferta nie będę się kłócił, należy mu się.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 16:00

set z wtorku

Kawazu @Tape
Summoning Redemption
Bil Ur-Sag
I
Warped [Live premiere]
Nothing Is Not
To the Victor the Spoils
Cleansed in Pestilence (Blade of Elohim)
Prayer of Hatred
Covenant of Death
Praise the Strength
-------------------------------------------------------------
He Who Sleeps
Ageless, Still I Am
Umulamahri
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15056
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 16:25

hcpig pisze:
535 pisze:Wystarczy już szargania świętego imienia ikony gatunku.
No właśnie, wkurwiające jest to czepianie się Vincenta - najlepszego deathowego vokalizera ever. No może egzekwo z Browningiem.

Nigdy nie powiedziałbym, że Vincent był najlepszym gardłem w death metalu. Był charakterystyczny, ale nic ponad to.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15056
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 16:26

hcpig pisze:Pytanie co wolisz - ciekawe, hiciarskie, jadące na efekcie zaskoczenia wały jak na IDI czy też takie generyczne klepanie pańszczyzny jak np. Malevolent Creation.


Jesli chodzi o klepanie pańszczyzny w formie jaką zajebał na swym ostatnim albumie Malevolent Creation, to zdecydowanie wolę pańszczyznę.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 17:12

Nie ma co się nakręcać. Wejdą magicy za konsolety, pokręcą gałkami i może znowu z tego wyjść hiciarskie disco.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 17:36

" onclick="window.open(this.href);return false;
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 17:52

Nasum pisze:
hcpig pisze:Pytanie co wolisz - ciekawe, hiciarskie, jadące na efekcie zaskoczenia wały jak na IDI czy też takie generyczne klepanie pańszczyzny jak np. Malevolent Creation.


Jesli chodzi o klepanie pańszczyzny w formie jaką zajebał na swym ostatnim albumie Malevolent Creation, to zdecydowanie wolę pańszczyznę.
+1
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 18:01

tutaj w trochę lepszej jakości ten nowy kawałek..

" onclick="window.open(this.href);return false;
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9670
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 18:02

dla kontrastu:
[youtube][/youtube]
Guilty of being right
neuro
postuje jak opętany!
Posty: 461
Rejestracja: 14-08-2012, 14:58

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 18:43

Tak oceniając po tych kiepskich filmikach jutubowych, to mi się coverband Vincenta bardziej podoba niż zespół prawilny.

Ale abstrahując

Nie rozumiem trochę marudzenia na ten rozłam. Zamiast jednej skłóconej ekipy która się nie może dogadać, mamy dwie ze świeżą energią do grania, z różnymi repertuarami, ot dwie odsłony różne tego samego. Profit. Jestem na tak.

Znaczy wiadomo że fajnie jakby razem grali, ale skoro nie mogą, to lepiej się to nie mogło skończyć imho.

Tylko Sandovala szkoda.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 20:14

hcpig pisze:No właśnie, nie przekracza się spalonych mostów a kroki wstecz na NIEUBŁAGANEJ ścieżce postępu skutkują fiaskiem. Tyrani sceny nie idą w kompromisy ku uciesze gawiedzi.

A tak w ogóle to bdb numer i GTA to najlepszy trop.
:D

a numeru nie oceniam, bo brzmienie z ziemniaka niestety nic mi nie mówi (a to akurat istotny aspekt dla mnie w tym wypadku, bo wolę okres z Tuckerem głównie przez to, że właśnie brzmienie Formulas i Gateways mi bardziej pasi).
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 21:50

Oferma pisze:Niestety, ale nie wydarzy się. Pete poszedł na "operację kręgosłupa" (podobno jak mówisz to z przedwiecznym akcentem z piątego wymiaru, to brzmi to mniej więcej jak "odwyk") i tam odnalazł bozię i Donalda Trumpa. Jak sie zajrzy na jego FB, to tam na zmianę lecą cytaty z biblii, ranty o tym, jak to dobrze, że Trump jest prezydentem,bo teraz nikt im nie zabierze broni palnej - podstawowego wyznacznika wolności, no i o tym że nigdy nie wróci do Morbid Angel, bo obrażają jego boga. Commando niestety się odkleił.
A w 2006 ich widziałem w tym składzie z Rutanem i było bajecznie, niestety David wtedy postanowił poza lateksowym podkoszulkiem założyć jeszcze opaskę i męską spódnicę, czym budził nieco niesmaku, ale muzycznie była cud mali(g)na!
z tym odwykiem to nie do konca bylbym taki pewien:

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10342
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 21:52

Czy aby na pewno chodzi o alko-odwyk?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ