EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

24-05-2014, 22:23

Only pierdoloenie gupot is real
Maria Konopnicka
zaczyna szaleć
Posty: 164
Rejestracja: 24-02-2014, 09:24

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

25-05-2014, 10:57

Nie pierdolenie głupot, tylko wysmakowany żart, którego młodzież nie potrafi docenić. Poza tym uprzejmie dziękuję koledze Lykantropowi bo pośpiesznie sobie ten split zamówiłem. Oby więcej tak zabawnych, a jednocześnie cennych merytorycznie postów na tym forum :)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

25-05-2014, 11:36

Maria Konopnicka pisze:Nie pierdolenie głupot, tylko wysmakowany żart, którego młodzież nie potrafi docenić. Poza tym uprzejmie dziękuję koledze Lykantropowi bo pośpiesznie sobie ten split zamówiłem. Oby więcej tak zabawnych, a jednocześnie cennych merytorycznie postów na tym forum :)
Więcej takich żartów! Reaktywował się Death!
http://www.billboard.com/articles/news/ ... ocumentary" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

25-05-2014, 13:03

Lykantrop pisze:Nie tak dawno w Necroharmonic wyszedł split Mastication i Exhumed. Bdb koledzy pewnie wiedzą kto grał w Mastication i w co się to potem przerodziło, a jeśli nie wiedzą... to znaczy, że mają wpierdol i zostają skrojeni z naszywek Entombed, Dismember oraz Grave. Słucham tego bite kilka godzin i nie mogę wyjść z podziwu. To co tutaj wyprawia Exhumed to po prostu plaster i miód na skołatane serce wybrednego sierściucha w okolicach 40stki - materiał tak odległy od "Necrocracy" jak Zakopane i San Francisco - aż się żal robi, że wpadli na debilny pomysł reaktywacji. U Karola wisi to cacko za 3 dychy, więc jak ktoś mi jeszcze nie wierzy to niech sobie łyknie i się przekona. Hail kira!
No właśnie też mi się nie zgadzało. Przecież ten split wyszedł w 2010 roku a nie ostatnio.
The madness and the damage done.
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

21-11-2014, 10:06

http://www.metalsucks.net/2014/11/20/ex ... -supremes/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kocham Exhumed.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

21-11-2014, 10:28


Rzyg na scenie musi być ;D
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

17-12-2014, 11:18

Panowie zabrali się za ponowne nagranie debiutu, twierdząc, że nikt tak do końca nie był zadowolony z brzmienia jakie uzyskali... dziwne, mi tam "Gore metal" podobał się taki, jaki słychać, nic tam bym nie zmieniał.. okładkę za to mają nieco fajniejszą, bardziej realistyczną, mniej groteskową. Cóż, muzyków czasem nie można zrozumieć.
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4040
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

17-12-2014, 12:02

Kurde, nie lubię takich akcji. Przecie brzmienie jedynki świadczyło w dużej mierze o mocy tegoż materiału.
Miałem nadzieję, że coś nowego już mają panowie w głowach.
support music, not rumors
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3085
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

17-12-2014, 12:06

Impaled zrobiło to samo.
Jedynka ma wszystko co powinna mieć taka muzyka. Takie Open the Abscess urywa głowy.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

17-12-2014, 12:13

Ja bym sie nie krzywił, gdyby wszystkie materiały Exhumed miały brzmienie takie, jakie uzyskali na debiucie. Jest mięsiście, jest cięzko, wokale są na odpowiednio chorym poziomie... szczerze powiedziawszy, nie chcę słuchać tej nowej wersji, zostanę przy oryginalnej, tej, którą lubię i znam od lat.
Awatar użytkownika
KAKAESIAK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2458
Rejestracja: 19-01-2007, 17:32
Lokalizacja: KALISZ

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

17-12-2014, 12:18

ale bezsensowna akcja
In a world of compromise...some don't
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

17-12-2014, 16:29

Nasum pisze:Cóż, muzyków czasem nie można zrozumieć.
Można spróbować. Słuchacz zazwyczaj zna jedną wersję brzmienia danego materiału, do której się przyzwyczaja. Muzycy z kolei, grając te kawałki przez ileś tam lat, wypróbowują różne warianty, wobec czego mogą całkiem szczerze uważać, że z innym soundem byłyby lepsze/więcej byłoby w nich słychać z tego, co chcieli w nie włożyć.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

17-12-2014, 18:54

Rattlehead pisze:Kurde, nie lubię takich akcji. Przecie brzmienie jedynki świadczyło w dużej mierze o mocy tegoż materiału.(...)
Tak właśnie. Bez tego brzmienia ta płyta nie miałaby takiej mocy rażenia...
The madness and the damage done.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14141
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

18-12-2014, 14:04

historia ich osądzi ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4040
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

18-12-2014, 14:10

Zapamiętaj! Masterful osądza, nie historia.
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14141
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

18-12-2014, 14:16

Masterful też kiedys przejdzie do historii ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

19-12-2014, 11:41

WaszJudasz pisze:
Nasum pisze:Cóż, muzyków czasem nie można zrozumieć.
Można spróbować. Słuchacz zazwyczaj zna jedną wersję brzmienia danego materiału, do której się przyzwyczaja. Muzycy z kolei, grając te kawałki przez ileś tam lat, wypróbowują różne warianty, wobec czego mogą całkiem szczerze uważać, że z innym soundem byłyby lepsze/więcej byłoby w nich słychać z tego, co chcieli w nie włożyć.

Jorgen z Grave/Entombed jak się dowiedział, że taśmy demo Corpse zostaną wznowione na winylu, nie wyraził na to zgody. Jak powiedział, to już historia i nie ma co jej wskrzeszać tylko dlatego, że później Corpse zmienił się w powszechnie znany Grave. A poza tym demówki powinny pozostać w takiej formie, w jakiej pierwotnie je wydano.

Może to inny przypadek, ale zgodzę się z nim, i dodam od siebie, że tak też powinno być z albumami. Raz już je nagrano, jeśli brzmienie nie jest satysfakcjonujące - cóż, nauczka na przyszłość, by zmienić studio, producenta, realizatora nagrań. W przypadku Exhumed nie widzę nawet sensu nagrywania po raz kolejny tego materiału, bo jesli chodzi o "Gore metal" to co się polepszy, to się popieprzy. Niech ten album pozostanie w takiej formie w jakiej go znamy, lepszy już nie będzie.
Awatar użytkownika
jesusatan
weteran forumowych bitew
Posty: 1825
Rejestracja: 11-12-2013, 21:11

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

06-02-2015, 20:16

jaka bzdura z tym rerecordingiem jedynki. na chuj komu potrzebne tego typu zabiegi? przeciez warunki w jakich plyta byla nagrana i brzmienie jakie wtedy uzyskano to czesc historii zespolu. wg mnie tej plycie nic nie brakowalo.
nie oni pierwsi i nie ostatni, ale dla mnie to jakas popelina...
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

07-02-2015, 16:22

Po prostu -jesli chodzi o to wznowienie, to udawajmy że ono nie istnieje
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

Re: EXHUMED - piewcy krwawej kiszki

07-02-2015, 19:13

Gówniany pomysł z tym "uszlachetnieniem" brzmienia. To tak jakby Napalm Death chciał jeszcze raz nagrać swój debiut, bo w dzisiejszych czasach debiutujące zespoły mają po swojej stronie w studio nagraniowym takie warunki o jakich w czasie nagrywania Scum nikt jeszcze nie marzył.
Albo jakby wielki wezyr Kara Mustafa tłumaczył się sułtanowi po przegranej bitwie pod Wiedniem - ja bym powstrzymał szarżę husarii, jakbym miał niemieckie ckm-y z drugiej wojny światowej.
Pierwsze płyty Kreatora to wg mnie straszny łomot, w pamięci pozostała mi tylko "The Flag Of Hate" , natomiast Hordes Of Chaos, zawiera więcej melodyki i ogólnie nawet całkiem mi się podoba.

z forum fanów Metalliki
ODPOWIEDZ