VIRUS (Nor)

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1257
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: VIRUS (Nor)

13-10-2016, 21:41

Interesująca konwersacja z której dowiadujemy sie min. co słuchać u Audiopain a czego nie słychać u Beyond Dawn
klik!,klik!
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: VIRUS (Nor)

14-10-2016, 21:19

Bohdan pisze:Interesująca konwersacja z której dowiadujemy sie min. co słuchać u Audiopain a czego nie słychać u Beyond Dawn
klik!,klik!
bdb,dzięki.

żal ,że BD poszedł w piach,wielbiłem.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
535

Re: VIRUS (Nor)

06-01-2017, 01:08

Jazda po naszej ukochanej babuszce trwa w najlepsze. Ludzie wkurwieni, piniędze znikły. Tymczasem, gdzieś w dalekim Oslo, po ponad roku od ogłoszenia "preorderów", znienacka pojawiły się nowe terminy, a z nimi nadzieja.

Vinyl repress update: printed parts being approved right now. Next step; test pressings. It's been a long process but it's finally nearing completion. Layouts had to be redone, audio masters had to be dug up, two PCs after the first editions were done. In addition to this a licence for America had to be sorted out. As you may imagine, these things take time. Oh, and there's also the not insignificant part of funding 5 different vinyls in one go, starting at zero. So thanks to all who preordered and hung in there. Your patience shall soon be rewarded. Hopefully all the efforts will shine through in the quality of the product!
535

Re: VIRUS (Nor)

01-02-2017, 18:13

Einar nadaje:


Finally, after the long wait we have received word from the plant that the Virus LP reissues are nearly done. We expect them to arrive around mid February and will immediately start shipping out pre-orders. Please take note that pre-orders will have first priority.

http://duplicaterecords.limitedrun.com/ ... der-titles" onclick="window.open(this.href);return false;
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: VIRUS (Nor)

16-03-2017, 22:09

http://decibelmagazine.com/blog/2017/3/ ... vestigator" onclick="window.open(this.href);return false;
Nowy numer!
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
535

Re: VIRUS (Nor)

22-04-2017, 10:18

Nie dość, że kanapowy Einar, ostro tnie w chuja z wysyłaniem winyli, to jeszcze taka historia.

This is regarding the pre-order for everyone who ordered the Investigator 7".
Yesterday we got a e-mail from our vinyl press agent, apparently their 17cm (7") machinery broke down, and caused almost a month delay for the Investigator 7". Why we were not given this message sooner, I do not know.
We are really sorry for any inconvenience this may have caused, but there is not much we can do about this. We are just as excited for this little gem release as the rest of you:)
According to the agent, they should have the 7" delivered May 18.
We hope you understand.
535

Re: VIRUS (Nor)

23-04-2017, 16:31

Tutaj mi jeden uprzejmy kolega przysłał taki numer. Dziękuję w imieniu służby.
blindfold pisze:
" onclick="window.open(this.href);return false;
edit
Z drugiej strony jak mnie ten brodziaty kurdupel z Duplicate podkurwi, to się bardzo zdziwi jak wytargam go za pióra zza tego kontuaru w katakomben. Niby to tylko niecałe sto ełro, no ale są jeszcze przecież jakieś zasady. Napisałby choć "pocałuj mnie w dupę".
535

Re: VIRUS (Nor)

23-04-2017, 16:49

Panienko przenajświętsza, czy tylko ja słyszę, że ten numer jest lepszy od każdego z tych, które zarejestrowano na poprzedniej, wspaniałej przecież, płycie?
535

Re: VIRUS (Nor)

29-04-2017, 00:42

Tymczasem gdzieś na północnym zachodzie.
Virus - Norway
It seems some people are still waiting for their preorders of the first 3 LP rereleases to arrive, and a few have even filed Paypal claims. This is not cool because it freezes assets that could be used to ship further orders, causing further delays to other people. It would be great if those of you who have received your LPs post here, and let us/them know, so people can see we are no rip-offs. It's taken weeks to send out all the orders, done by one person on his spare time besides keeping two jobs, a label, band and whatnot, but rest assured ALL preorders have shipped. We appreciate all the support, but unfortunately there's a backside to it. Just show a little patience.
Teraz widzę, że w wywiadzie z Karolem Michałem, nie padło jedno, ale za to podstawowe pytanie. Czy wszyscy członkowie zespołu wyprowadzili się już od swoich matek i otrzymują imienne rachunki za prąd? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale jeżeli tak, to bardzo mi smutno, że czterdziestoparoletni mężczyzna, nie ma pod ręką kilkunastu tysięcy, w tym przypadku norweskich koron, by pchnąć w jakimś w miarę przyzwoitym terminie towar za który zapłacono, znacznie, a właściwie w chuj znacznie wcześniej. Duplicate to naprawdę dziwnie działająca dystrybucja, gdyż nie jest to z ich strony, pierwszy taki numer. Inna sprawa, że powyższe tłumaczenie brzmi kuriozalnie.
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: VIRUS (Nor)

29-04-2017, 14:46

Wyjdzie ta nowa epka na cd? Nowe dwa numery są świetne, panowie są na dobrej fali.
535

Re: VIRUS (Nor)

06-05-2017, 01:27

I w pizdu wylądował. Świetnie, ale wracając do tego mętnego tłumaczenia. Gdyby Einar zbierał kartony na takie pakowanie jakie prezentuje Mystic, MV, względnie HRR, to mógłbym spokojnie czekać do września. Nie widziałem w Oslo, aż tylu wolnych kartonów. Strach mnie ogarnia, gdy myślę czym zajmuje się ten sympatyczny facet na tych dwóch wspomnianych etatach.
535

Re: VIRUS (Nor)

31-05-2017, 17:16

Tymczasem.
[youtube][/youtube]
535

Re: VIRUS (Nor)

30-07-2017, 18:46

Minął już prawie rok, a mnie do dzisiaj wkurwia, że odpuściłem ten festiwal. Niby to tylko 1500 kilometrów, ale wtedy naprawdę miałem serdecznie dość jazdy samochodem.

[youtube][/youtube]

Wspaniały koncert. Znakomite "wersje", szczególnie "Be Elevator". Polecam wszystkim, którzy kochają te dźwięki.
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: VIRUS (Nor)

31-07-2017, 14:53

535 pisze:Minął już prawie rok, a mnie do dzisiaj wkurwia, że odpuściłem ten festiwal. Niby to tylko 1500 kilometrów, ale wtedy naprawdę miałem serdecznie dość jazdy samochodem.

[youtube][/youtube]

Wspaniały koncert. Znakomite "wersje", szczególnie "Be Elevator". Polecam wszystkim, którzy kochają te dźwięki.
toś pan dał dupy, trzeba było w dwupłatowiec wsiadać ;) , teraz to sobie łyknę browara i obejrzę tych zawirusowanych panów
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
535

Re: VIRUS (Nor)

11-04-2018, 22:11

Są fragmenty z Islandii.

Co my tutaj słyszymy w tej wersji Road? Czyżby Mister Eide jechał pod SATYRICON?

[youtube][/youtube]

Moc.
[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1257
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: VIRUS (Nor)

13-11-2018, 20:15

[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: VIRUS (Nor)

13-11-2018, 20:30

smuteczek.535, trzeba pić.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
535

Re: VIRUS (Nor)

13-11-2018, 20:48

Godzinę wstecz patrzyłem na tę stronę... Wszystko było bdb, czyli tradycyjnie nic się nie działo. No cóż, trzeba będzie wrzucić do bagażnika pana Eide i przewieźć go autostradą w kierunku Berlina. Być może zmieni decyzję. Nie tacy pękali. Z akumulatorem na jajach...

Tymczasem.
Obrazek
535

Re: VIRUS (Nor)

29-12-2018, 12:29

Cieszę się, że ostatecznie nie połamałem pana Eide w korytarzu U Bazyla. Musiał być lekko przerażony, widząc idące na niego solidnie nalakierowane bydle z robolską grabą wielkości paletki do ping-ponga, wyciągniętą do uścisku. No nic, taki już jestem.

Tymczasem.
Virus - Norway
22 grudnia o 04:45 ·

Oblivion Clock is sold out, but will be repressed in 2019, on CD and LP, with additional tracks.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: VIRUS (Nor)

15-01-2020, 11:42

Ruszyły przedsprzedaże reedycji:
http://duplicaterecords.limitedrun.com/ ... iXk_95J828" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ