AURA NOIR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
535

Re: AURA NOIR

13-05-2018, 01:37

wolff pisze:Hades Rise, kilka dni temu wróciłem do niej i nadal twierdzę, że pięknie buja. W sumie to każda buja bardzo miło. Mają starcy patenta na robienie prostej, wpadającej w ucho muzyki zupełnie jak Venom kiedyś.
Jacy kurwa starcy? Co ty w ogóle gadasz wołku? Karol Michał to mój rówieśnik, kocham jego muzykę i czuję że gra dla mnie. Wybacz, że posłużę się przykładem.
[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: AURA NOIR

13-05-2018, 06:53

Wiecznie połamany, wyleniały dziadyga z widoczną siwizną i rozdwojonymi po cebulki kłakami wygląda na 187 lat rudy zaś niewiele młodziej ale nie będę się z nich wyśmiewał bo lubię Aurę i Virus. Nie wiem tylko na chuj ten Sodom, obstawiam, żeś znowu zakurwiony szczynami lub biegałeś cały dzień w skarpetach do sandałów i lekko zwoje przegrzałeś.
Jebać żuli.
535

Re: AURA NOIR

13-05-2018, 11:18

wolff pisze:Wiecznie połamany, wyleniały dziadyga z widoczną siwizną i rozdwojonymi po cebulki kłakami wygląda na 187 lat rudy zaś niewiele młodziej ale nie będę się z nich wyśmiewał bo lubię Aurę i Virus. Nie wiem tylko na chuj ten Sodom, obstawiam, żeś znowu zakurwiony szczynami lub biegałeś cały dzień w skarpetach do sandałów i lekko zwoje przegrzałeś.
Wujek, przecież nowa Aura jest przesiąknięta jedynką Sodom oraz Hell Awaits. Usłysz TĘ gitarę, choćby w pierwszym z brzegu Dark kurwa Lung Of the Storm. Gdzie ty uszy znalazłeś? Na śmietniku?
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: AURA NOIR

13-05-2018, 11:23

Zaniepokoiłem się. Czy nie ma voivodowych dysonansów?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
535

Re: AURA NOIR

13-05-2018, 11:32

Oczywiście pan Blasphemer zadbał o linie melodyczne Bogów z Kanady. Mam nadzieję , że wolff wie i zaraz nam wymieni tytuły numerów, a nawet sekundy w których ten proceder ma miejsce.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: AURA NOIR

14-05-2018, 14:08

Drone pisze:Zaniepokoiłem się. Czy nie ma voivodowych dysonansów?
Wręcz przeciwnie, jest ich więcej niż kiedykolwiek wcześniej.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: AURA NOIR

28-06-2018, 21:33

No i Norwegowie wydali kolejny fantastyczny, choć kryminalnie krótki materiał, a w temacie cisza? Może to i lepiej, mniej śmiecenia i bluzgów, jak to ostatnio często bywa... No trudno - faktem jest, że płyta jest świetna, jak zwykle zresztą od nich. Prosiak napisał, że bardzo "ejtisowa" płyta im wyszła - jest niemiecki thrash, jest Celtic Frost, jest Venom, jest Hell Awaits, jest trochę NWoBHM. Dużo dobrego jest.

A z mojej strony znowu chamska reklama naszego chujowego bloga. Popełniłem wpis o bohaterach tematu, więc jeśli kogoś nie zadowala powyższa opinia w wersji tl;dr, to niech wbija: https://fallengeeksofdoom.wordpress.com ... ura-noire/" onclick="window.open(this.href);return false;

Spoiler alert: o wstawkach a la Voivod też wspomniałem. :D
535

Re: AURA NOIR

28-06-2018, 22:22

niecałe 33 minuty to w takim graniu niesamowicie mało

To w takim graniu czas idealny, a już z pewnością dla tej kapeli.
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: AURA NOIR

28-06-2018, 22:59

Może przesadziłem z tym "niesamowicie", mimo to uważam, że płyta kończy w momencie, w którym mogłaby jeszcze sporo pokazać. Takie Hades Rise albo BTA mają dość optymalną długość wg mnie.
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: AURA NOIR

28-06-2018, 23:17

Też mam poczucie lekkiego niedosytu, gdy przestanie już grać. Ale to dobrze, bo chce się ciągle wracać.

Wpis bdb, ale "Aggressor też na propsie, bo nie ma się do czego przyczepić, ale jednak jego darcie ryja jest mi nieco obojętne, szczerze mówiąc." to herezja jak dla mnie :) jeden z najbardziej charakterystycznych wokalistów imo, to pierwsza płyta Aury, na której drze ryja na zdecydowanej większości kawałków(wcześniej Apollyon dowodził w tej kwestii), co zajebiście im służy. Jego wokale to mieszanka dziwnego akcentu, chrypy na kacu i dostojności znanej z VIRUS, ale składa się to na świetną całość :)
535

Re: AURA NOIR

29-06-2018, 05:52

Self pisze:Może przesadziłem z tym "niesamowicie", mimo to uważam, że płyta kończy w momencie, w którym mogłaby jeszcze sporo pokazać.
Pokazuje przecież...
Obrazek
535

Re: AURA NOIR

30-06-2018, 07:53

Deathhammer66 pisze:Też mam poczucie lekkiego niedosytu, gdy przestanie już grać. Ale to dobrze, bo chce się ciągle wracać.

Wpis bdb, ale "Aggressor też na propsie, bo nie ma się do czego przyczepić, ale jednak jego darcie ryja jest mi nieco obojętne, szczerze mówiąc." to herezja jak dla mnie :) jeden z najbardziej charakterystycznych wokalistów imo, to pierwsza płyta Aury, na której drze ryja na zdecydowanej większości kawałków(wcześniej Apollyon dowodził w tej kwestii), co zajebiście im służy. Jego wokale to mieszanka dziwnego akcentu, chrypy na kacu i dostojności znanej z VIRUS, ale składa się to na świetną całość :)
Fakt. W jego wokalu słychać pasję, zaangażowanie, a nawet szaleństwo. To nie jest pospolite odśpiewanie metalowej piosenki.
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: AURA NOIR

21-03-2019, 20:34

AURA NOIR - AURA NOIRE

A sobie pierdolnąłem recenzję ostatniej Ory Nua. Oczywiście ścisła czołówka ostatniego roku, razem z OBLITERATION, co do tego nie ma wątpliwości.

Tak, piszę też o grach bez prądu, ale postanowiłem odskoczyć w bok jeśli chodzi o tematykę bloga :P
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: AURA NOIR

06-07-2019, 08:46

Oni są idealni.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
535

Re: AURA NOIR

04-08-2019, 00:21

Matko święta. Nie widziałem tego wcześniej. Jakość dźwięku fatalna, ale ogień jest jak skurwysyn. No i jednoosobowe commando pacyfikujące chętnych do niewłaściwej zabawy. Rune wygląda przy nim jak niepełnosprawne dziecko z wąsami...

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
SOWIX666
postuje jak opętany!
Posty: 581
Rejestracja: 28-12-2010, 23:54
Lokalizacja: Broch

Re: AURA NOIR

04-08-2019, 08:46

[youtube][/youtube]

Jestem tam obecny, nawet się widzę czasem.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: AURA NOIR

25-08-2019, 03:06

Aura Noir ogłosiła, ze wczoraj odbył się ostatni koncert tegoż hordu. Mam smutno i mam również nadzieje, że najlepszy thrash/blackowy band na ziemi nie poszedł ostatecznie do piachu :/
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3581
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: AURA NOIR

25-08-2019, 12:27

No cóż, ciekawe czy to oznacza zakończenie działalności koncertowej, czy też działalności wszelakiej.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: AURA NOIR

25-08-2019, 12:33

dzik pisze:No cóż, ciekawe czy to oznacza zakończenie działalności koncertowej, czy też działalności wszelakiej.
Oby ani jednej ani drugiej. Widziałem ich raz na żywo i był to taki wpierdol że czapki z głów. Jeden z moich ulubionych zespołów bez wtopy na koncie.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
ODPOWIEDZ