MUTIILATION

Wasze opinie o wydawnictwach muzycznych, pytania o zespoły i tym podobne rzeczy...

Moderatorzy: Nasum, Sybir, ultravox, Heretyk, Gore_Obsessed

Re: MUTIILATION

Postprzez TheDude » 28-09-2017, 23:06

^

Mam nadzieję, że Meyhna'ch zajebie coś konkretnego. Na wokalu dał popis w SEKTEMTUM i to był konkretny wpierdol.
"On mówi widowni, że są one "kotki", tam moshes i hujes i szopy horn. Dom jest na sabat. Kk mówi widowni, że nienawidzi ich. Mówi, że " Pieprzyć Cię!" Okresowo, ale idzie mi świetnie"
TheDude
Weteran forum

Postprzez DST » 29-09-2017, 00:16

Posłucham z ciekawością. Jestem, delikatnie mówiąc, umiarkowanym fanem MUTIILATION i często ten zespół brzmiał dla mnie jak żart, ale już to co zrobił właśnie na genialnej jedynce SEKTEMTUM czy "Last Station..." HELL MILITIA to klasa sama w sobie. Jak będzie mniej lo-fi i kakofonii niż na płytach MUTIILATION to będzie git.
DST

Postprzez TheDude » 29-09-2017, 09:53

DST napisał(a):Posłucham z ciekawością. Jestem, delikatnie mówiąc, umiarkowanym fanem MUTIILATION i często ten zespół brzmiał dla mnie jak żart, ale już to co zrobił właśnie na genialnej jedynce SEKTEMTUM czy "Last Station..." HELL MILITIA to klasa sama w sobie. Jak będzie mniej lo-fi i kakofonii niż na płytach MUTIILATION to będzie git.

^ Obadaj jakie pokurwione wokale zrobił na pierwszej płycie SEKTEMTUM. Moc !

https://www.metal-archives.com/bands/Sektemtum/3540341999
"On mówi widowni, że są one "kotki", tam moshes i hujes i szopy horn. Dom jest na sabat. Kk mówi widowni, że nienawidzi ich. Mówi, że " Pieprzyć Cię!" Okresowo, ale idzie mi świetnie"
TheDude
Weteran forum

Postprzez DST » 29-09-2017, 10:32

TheDude napisał(a):
DST napisał(a):Posłucham z ciekawością. Jestem, delikatnie mówiąc, umiarkowanym fanem MUTIILATION i często ten zespół brzmiał dla mnie jak żart, ale już to co zrobił właśnie na genialnej jedynce SEKTEMTUM czy "Last Station..." HELL MILITIA to klasa sama w sobie. Jak będzie mniej lo-fi i kakofonii niż na płytach MUTIILATION to będzie git.

^ Obadaj jakie pokurwione wokale zrobił na pierwszej płycie SEKTEMTUM. Moc !

https://www.metal-archives.com/bands/Sektemtum/3540341999

No właśnie o tym pisałem wyżej. Znam ten album na pamięć praktycznie :)
DST

Postprzez pr0metheus » 29-09-2017, 21:31

na powtorke z mutiilation nie ma co liczyc, ale mam nadzieje na cos duzo bardziej oblesnego niz sektemtum. zreszta z czasem widac jakim zartem jest sektemtum juz bez meyhnacha i jego wokali.
zreszta oczekiwania oczekiwaniami, a co teraz w jego spaczonym umysle siedzi nie wiadomo.
Plyty black metalowe sa jak murzyni- wszystkie takie same
pr0metheus
Weteran forum

Postprzez DST » 29-09-2017, 21:38

pr0metheus napisał(a):na powtorke z mutiilation nie ma co liczyc, ale mam nadzieje na cos duzo bardziej oblesnego niz sektemtum. zreszta z czasem widac jakim zartem jest sektemtum juz bez meyhnacha i jego wokali.
zreszta oczekiwania oczekiwaniami, a co teraz w jego spaczonym umysle siedzi nie wiadomo.

No ich drugi album lekko cyrkowy. Co do projektu jestem ciekawy głównie ze względu na niego, bo wydaje mi się dość 'barwną' (jakkolwiek śmiesznie to nie zabrzmi) i ciekawą jednostką.
DST

Postprzez pr0metheus » 12-10-2017, 22:24

pr0metheus napisał(a): oczekiwania oczekiwaniami, a co teraz w jego spaczonym umysle siedzi nie wiadomo.

a wiec takie cos siedzi.

pr0metheus
Weteran forum

Postprzez TheDude » 13-10-2017, 00:15

^ To chyba nagrywał bez zawodników z Sektemtum. Drewno straszliwe
TheDude
Weteran forum

Postprzez Ubzdur » 13-10-2017, 10:27

Całkiem fajne, czekam na całość! Muzycznie bardzo siedzi + ten specyficzny chory klimat, IMO spokojnie można było to wydać jako mutiilation dla lepszych pieniędzy. Jedynie wokale są za mało bolesne, a za bardzo zmęczone, ale może to jakoś w całość się wpasuje
Ubzdur
**

Postprzez pr0metheus » 13-10-2017, 23:43

wokale sa bezbledne, fajny piach w gitarach, jedyny minus to bebny plastikowe troche slabo wypadaja
pr0metheus
Weteran forum

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o płytach i zespołach