BLAZE OF PERDITION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 19:30

Nawet nie chce mi sie sprawdzać,po samej okładce widac że trend na maksa.
Death Dwells in Love
Awatar użytkownika
koreaniec
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 24-10-2009, 21:06

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:06

TORTURER pisze:Nawet nie chce mi sie sprawdzać,po samej okładce widac że trend na maksa.
i po pozowanych fotach na gejspejsie
Lefthandpathyoga
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:09

TORTURER pisze:Nawet nie chce mi sie sprawdzać,po samej okładce widac że trend na maksa.
ja piernicze, rzeczywiscie... oprawa graficzna , tytul itp wyglada jak jakas krzywa kopia dso.... :roll:
foty na majspejs... ja jebe jaka cepelia. powiem tyle - nara.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:25

Jakbym miał takie podejście to pewnie nie przesłuchałbym żadnej kapeli, która powstała po 1999 r.

Chętnie bym posłuchał tego nowego BoP. Naprawdę. Ale ten kto odpowiada za mail info@putridprophet.pl chyba nie chce się pozbyć zapasów, bo czekam od 4 dni na mail z nr konta...
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:29

ale tu nie o sama wtornosc chodzi...
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:29

muzycznie może być to całkiem ciekawe, nie powiem. chwila refleksji naszła mnie tylko gdy zobaczyłem fotkę którąś: jaki jest sens zatrudniania w tak skrajnie przecież zaangażowanej ideologicznie kapeli ludzi, którzy zwyczajnie zaangażowania nie podzielają, malowania im mord, ustawiania ich do zdjęć jakby byli złem wcielonym, gdy tymczasem jedyne, czym się takie osoby zajmują, to odgrywanie materiału, a wszelakie meandry ideologiczne są im obce. nie mówię tutaj tylko o blaze of perdition, to jest w sumie dosyć popularna przypadłość zespołów ekstremalnych, wynikająca pewnie z małej podaży osób odpowiednich na dane stanowisko.
takie tam bzdury.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
koreaniec
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 24-10-2009, 21:06

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:40

Lykantrop pisze:Jakbym miał takie podejście to pewnie nie przesłuchałbym żadnej kapeli, która powstała po 1999 r.

Chętnie bym posłuchał tego nowego BoP. Naprawdę. Ale ten kto odpowiada za mail info@putridprophet.pl chyba nie chce się pozbyć zapasów, bo czekam od 4 dni na mail z nr konta...

no właśnie Putrid Prophet to jakaś podpierducha, stronka leży, chuj wie gdzie ten nowy BoP w ogóle można zamówić, zero dystrybucji, a tyle bylo buńczucznych wypowiedzi ze strony zespołu, gdzie konkluzja była jedna:

BoP >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> polska scena
Lefthandpathyoga
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:43

koreaniec pisze:a tyle bylo buńczucznych wypowiedzi ze strony zespołu, gdzie konkluzja była jedna:

BoP >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> polska scena
Jakiś cytat? wywiad czy rozmowa prywatna?
maximum walrus yields maximum walrus

:3
Awatar użytkownika
koreaniec
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 24-10-2009, 21:06

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:47

beastov23 pisze:
koreaniec pisze:a tyle bylo buńczucznych wypowiedzi ze strony zespołu, gdzie konkluzja była jedna:

BoP >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> polska scena
Jakiś cytat? wywiad czy rozmowa prywatna?
kolo z BoP na metal.pl :oops:
"Pełna płyta może nie jest dziełem które zmieni oblicze BM ogólnie, ale na pewno nada nowej jakości polskiej scenie – co do tego nie mam wątpliwości. Oczywiście czas spowodował, że patrzymy na ten materiał bardziej krytycznie, nie zmienia to jednak faktu, że takiej muzyki w Polsce jeszcze nie było."
Lefthandpathyoga
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:51

Dlaczego wyrywasz z kontekstu, skoro dalej jest "Nie chcę aby zabrzmiało to jakoś bucowato, nie chodzi mi o to, że jesteśmy jacyś najlepsi, ale zwyczajnie u nas w środkowo-wschodniej Europie gra się inaczej, a wyjątek stanowią KSM i BoP, z czego różnice między obydwoma zespołami i tak są spore."?
maximum walrus yields maximum walrus

:3
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:52

jesli ten pierwszy numer z myspace jest z nowej plyty i jest dla niej reprezentatywny, to gosc powinien udac sie do laryngologa
kolo KSM to to nawet nie stalo.

edit: a , no to, co wkleil beastov faktycznie zmienia ton wypowiedzi, bo chodzilo o styl grania, a nie jakosc.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 21:57

Riven pisze:jesli ten pierwszy numer z myspace jest z nowej plyty i jest dla niej reprezentatywny, to gosc powinien udac sie do laryngologa
kolo KSM to to nawet nie stalo.
:D
maximum walrus yields maximum walrus

:3
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 22:01

Edytujesz posty i zmieniasz sens swoich wypowiedzi :D.

KSM i BOP to dwa rożne zespoły i nikt z Lublina nie jest niepoważny by postawić znak równości pomiędzy tymi grupami.
Scaarph pisze:napisane z sensem, ale nie w temacie
maximum walrus yields maximum walrus

:3
Awatar użytkownika
Carnal_Malefactor
zaczyna szaleć
Posty: 131
Rejestracja: 30-08-2009, 01:32
Lokalizacja: Poznań

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 22:04

Ja bym powiedział, ze BoP to taki klasyczny przedstawiciel polskiego BM. Te wszystkie melodyjne wstawki, pseudoefekciarskie zagrywki, gówniane plastikowe brzmienie, zero atmosfery. Jedyne co ich odróżnia to to, że silą się wyraźnie na zaliczenie ich do nurtu religijnego, który w Polsce praktycznie nie istnieje. Nie mówię, że to jakaś kupa, słuchalne jest, ale kurde - wczoraj po "Towards the Blaze of Perdition" puściłem sobie debiuty Watain i Acrimonious - panie, kurde, gdzie religijni, a gdzie oni...
Jeg reiser til mørkets dyp der alt er dødt
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 22:06

dopisalem zdanie o KSM, bo w zacytowanym fragmencie bylo porownanie do tej kapeli. zreszta gdzie to niby zmienia sens, skoro to jest tylko dodatkowa uwaga ? :roll:
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 22:08

Faktem jest, że split z Pseudogod brzmieniowo lepszy w odbiorze.
maximum walrus yields maximum walrus

:3
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 22:09

beastov23 pisze:
Scaarph pisze:napisane z sensem, ale nie w temacie
napisałem przecież, że to tylko taka rafleksja, naszła mnie akurat pod wpływem tego tematu, o tym akurat zespole, więc tutaj uzewnętrzniłem i tyle, nie ma sobie co dupy tym zawracać :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
koreaniec
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 24-10-2009, 21:06

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 22:11

beastov23 pisze:Dlaczego wyrywasz z kontekstu, skoro dalej jest "Nie chcę aby zabrzmiało to jakoś bucowato, nie chodzi mi o to, że jesteśmy jacyś najlepsi, ale zwyczajnie u nas w środkowo-wschodniej Europie gra się inaczej, a wyjątek stanowią KSM i BoP, z czego różnice między obydwoma zespołami i tak są spore."?
Mimo zastrzeżenia, że nie chce żeby zabrzmiało "bucowato", to jednak tak właśnie zabrzmiało, w ogóle co to znaczy "u nas w środkowo-wschodniej Europie gra się inaczej"? w kontekście tego że ten sam gość mówi później że polska scena oprócz paru perełek jest "sto lat za murzynami" i że "mamy wręcz wieśniackie i kiczowate podejście do robienia metalowej muzyki" to chyba znaczy to ta wypowiedź ewidentnie oznacza "my lepiej, bo inaczej". Nie lubię muzyków którzy tyle pierdolą o wysokiej wartości swojej muzyki, muzyka powinna być zweryfikowana przez fanów. Nie słyszałem tego typu wypowiedzi ze strony np. takich Cultes Des Ghoules a faktycznie ich muzyka jest zupełnie inna od tego wszystkiego co się u nas gra.
CDG >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> BoP
Lefthandpathyoga
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 22:14

"polska scena oprócz paru perełek jest "sto lat za murzynami" i że "mamy wręcz wieśniackie i kiczowate podejście do robienia metalowej muzyki'

sorry ze tak sie dopierdalam, ale te pozowane foty i szopki z kielichem to niby co to jest?
no chyba ze o sobie mowili ; )
Ostatnio zmieniony 08-05-2010, 22:16 przez Riven, łącznie zmieniany 2 razy.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: BLAZE OF PERDITION

08-05-2010, 22:15

Akurat wybieram się na zabieg wyrównania poziomów krwi i alkoholu, ale wiedz, że ustosunkuję się do tego, bo to bardzo wesołe.
maximum walrus yields maximum walrus

:3
ODPOWIEDZ