BLAZE OF PERDITION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: BLAZE OF PERDITION

23-05-2015, 21:29

Plasfodeur pisze:

zrzynaja z watain i dissection lolol, a tak calkiem serio bardzo fajny kawalek. ja tam lubie bop od czasow perdition i huj. jebie mnie ze moda na jebanie watain jest.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
trashowaprzemoc
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 21-05-2015, 22:23

Re: BLAZE OF PERDITION

23-05-2015, 23:24

Plastek pisze:
trashowaprzemoc pisze:chujoza ten nowy kawałek tak jak cały zespól, gadałem kiedyś z kumplami z thrashowej kapelki i tez to potwierdzili o Obrazek


tylko mordy potrafią malować złamasy, niech swoim starym pomalują.
100% racji ma. Naturalnie pan z Brudnego.
No ba
Traszowa przemoc, spadaj. Opuszczam ten nudny kościół. Po prostu sobie rzeczy będą płonęły żywcem. Traszowa przemoc, odejdź. Traszowa przemoc, spadaj. Solo na gitarze. Ła. Będę robił czego chcę. Coś o garniturze, nie. Jebać wasze stare chuj wam w dupę
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: BLAZE OF PERDITION

24-05-2015, 17:05

Chyba pierwsza recenzja:
http://5kilokultury.pl/w-tunelu-bez-swiatla/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

24-05-2015, 18:41

lucass pisze:Alez ten brudny skurwel bezkompromisowy.
Sie śmiejesz. Byłem na koncercie Skurwieli i ładnie przyjebali. Lepsze przyjebanie niż tanie,, ludyczne religijne sztuczki i pseudo natchniona cebulowa pedaliada.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
trashowaprzemoc
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 21-05-2015, 22:23

Re: BLAZE OF PERDITION

25-05-2015, 00:44

Plastek pisze:
lucass pisze:Alez ten brudny skurwel bezkompromisowy.
Sie śmiejesz. Byłem na koncercie Skurwieli i ładnie przyjebali. Lepsze przyjebanie niż tanie,, ludyczne religijne sztuczki i pseudo natchniona cebulowa pedaliada.
Dokładnie chujoza , jak są tak religijni to do kościoła. Hail Brudny Skurwiel!
Traszowa przemoc, spadaj. Opuszczam ten nudny kościół. Po prostu sobie rzeczy będą płonęły żywcem. Traszowa przemoc, odejdź. Traszowa przemoc, spadaj. Solo na gitarze. Ła. Będę robił czego chcę. Coś o garniturze, nie. Jebać wasze stare chuj wam w dupę
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

25-05-2015, 12:37

Nie chodziło mi o muze ( choć też szczególnie mnie muzyka Brudnego Surwiela nie rusza ) tylko o tą deklaracje.
LEGALISE DRUGS & MURDER
niepogadam
starszy świeżak
Posty: 29
Rejestracja: 25-02-2014, 23:55

Re: BLAZE OF PERDITION

25-05-2015, 21:50

" onclick="window.open(this.href);return false;

Od 7:20 utwór "When Mirrors Shatter"
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

26-05-2015, 12:31

Acha czyli traszowaprzemoc to taki smieszek, zgrywus znaczy sie.
LEGALISE DRUGS & MURDER
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 247
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: BLAZE OF PERDITION

26-05-2015, 12:42

BoP mnie do tej pory ani ziębiło, ani grzało. A to może być bardzo fajna płyta. Zobejrzymy.
chuj
świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 27-05-2015, 07:25

Re: BLAZE OF PERDITION

27-05-2015, 19:35

No witam. Z tej strony jeden ze skurwieli. Do nas tez dotarł ten spreparowany printscreen, więc parę słów od nas. Po pierwsze - jesteśmy pełni podziwu dla nakładu pracy, jaki ktoś włożył w to, żeby udając naszego wielkiego fana zrobić z nas jakichś pierdolonych kuców. Z tego co widać, ten ktoś założył konto z nazwą bazującą na naszym kawałku, jako avatar fragment naszej okładki, w stopce fragment naszego jajcarskiego tekstu (lekko tylko zmieniony żeby był bardziej wieśniacki) i do tego pisze "Hail brudny skurwiel" tworząc wrażenie że jest naszym wielkim fanem. A potem takiego chuja i wkleja tego spreparowanego printscreena. To naprawdę jest zbrodnia doskonała. Wielkie brawa od nas dla tego pana/pani, niniejszym zostajesz ochrzczony naszym hejterem numer jeden, za nakład pracy i subtelny sposób w jaki zmieszałeś nas z błotem.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: BLAZE OF PERDITION

27-05-2015, 20:17

chuj pisze:No witam. Z tej strony jeden ze skurwieli. Do nas tez dotarł ten spreparowany printscreen, więc parę słów od nas. Po pierwsze - jesteśmy pełni podziwu dla nakładu pracy, jaki ktoś włożył w to, żeby udając naszego wielkiego fana zrobić z nas jakichś pierdolonych kuców. Z tego co widać, ten ktoś założył konto z nazwą bazującą na naszym kawałku, jako avatar fragment naszej okładki, w stopce fragment naszego jajcarskiego tekstu (lekko tylko zmieniony żeby był bardziej wieśniacki) i do tego pisze "Hail brudny skurwiel" tworząc wrażenie że jest naszym wielkim fanem. A potem takiego chuja i wkleja tego spreparowanego printscreena. To naprawdę jest zbrodnia doskonała. Wielkie brawa od nas dla tego pana/pani, niniejszym zostajesz ochrzczony naszym hejterem numer jeden, za nakład pracy i subtelny sposób w jaki zmieszałeś nas z błotem.
jestes chujem
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Bień
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 08-01-2014, 13:18
Lokalizacja: Gliwice

Re: BLAZE OF PERDITION

27-05-2015, 20:19

chuj pisze:No witam. Z tej strony jeden ze skurwieli. Do nas tez dotarł ten spreparowany printscreen, więc parę słów od nas. Po pierwsze - jesteśmy pełni podziwu dla nakładu pracy, jaki ktoś włożył w to, żeby udając naszego wielkiego fana zrobić z nas jakichś pierdolonych kuców. Z tego co widać, ten ktoś założył konto z nazwą bazującą na naszym kawałku, jako avatar fragment naszej okładki, w stopce fragment naszego jajcarskiego tekstu (lekko tylko zmieniony żeby był bardziej wieśniacki) i do tego pisze "Hail brudny skurwiel" tworząc wrażenie że jest naszym wielkim fanem. A potem takiego chuja i wkleja tego spreparowanego printscreena. To naprawdę jest zbrodnia doskonała. Wielkie brawa od nas dla tego pana/pani, niniejszym zostajesz ochrzczony naszym hejterem numer jeden, za nakład pracy i subtelny sposób w jaki zmieszałeś nas z błotem.
NO witam :*
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: BLAZE OF PERDITION

27-05-2015, 20:36

grubo, że tym przygłupom się w ogóle chce takie cyrki robić :D
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: BLAZE OF PERDITION

27-05-2015, 21:39

Vitriol pisze:grubo, że tym przygłupom się w ogóle chce takie cyrki robić :D

i to w temacie o Twoim zespole :) i co i co i co zrobiles? :P teraz bedzie slawa i drogi szampan !
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: BLAZE OF PERDITION

28-05-2015, 20:58

manieczki pisze:Zaczyname walne zgromadzenie stulejarności.



GENERAŁ STULEJMAN WSPANIAŁY MANIECZKI:
flejm otwarto
Może teraz?

[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: BLAZE OF PERDITION

28-05-2015, 21:53

manieczki pisze:
manieczki pisze:Zaczyname walne zgromadzenie stulejarności.



GENERAŁ STULEJMAN WSPANIAŁY MANIECZKI:
flejm otwarto
Może teraz?

[youtube][/youtube]
BoP to tacy mlodzi, wyksztalceni i z wielkich osrodkow - ledwo duda wygral i juz zmienili "krolestwo twoje" na "krolestwo niczyje"
Guilty of being right
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3230
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: BLAZE OF PERDITION

29-05-2015, 07:45

Niestety - strasznie pretensjonalne, a w dodatku wyparowała gdzieś ta bluźniercza pasja, która kiedyś podkręcała wymowę w szczególności utworów wykonywanych po polskiemu.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: BLAZE OF PERDITION

29-05-2015, 07:53

Zgadza się, słuchanie tego jest tak męczące, jak pchanie wózka inwalidzkiego po plaży :-(
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: BLAZE OF PERDITION

29-05-2015, 10:20

Twoja stara jest pretensjonalna. Najlepsza polska płyta bm tego roku. Potężna muzycznie i tematycznie / tekstowo. Trzeba być głuchym, złośliwym pedałem, żeby jej nie doceniać.
do not make equal what is unequal
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

29-05-2015, 10:25

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ