BLAZE OF PERDITION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 11:29

Żebym to ja musiał wklejać niusy z obozu BoP... :)

We are proud to announce re-edition of highly acclaimed debut album of Blaze of Perdition. One of the most distinctive and controversial Occult Black Metal bands from Poland returns with their first, hard-to-get album. The material was refreshed both musically and visually. New, powerful sound, new synth elements and amended layout design – it all gives “Towards the Blaze of Perdition” its well-deserved, unique quality, emphasizing its magickal concept. Additionaly, the album contains about 30-minute live footage from the band’s beginnings. Here it is, the true journey towards the Black Light of Gnosis! Towards the Blaze of Perdition!

Źródło: Warheart Promotion
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 11:35

No nie, mam jeszcze kilka sztuk do sprzedania i czekałem na koniunkturę... :/
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 11:43

Opylaj teraz na szybkiego zaniam ta wiadomość obiegnie całe internety
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Cthulhu

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:00

temu zespolowi moze pomoc juz tylko nagrywanie dobrej muzyki, chociaz chyba i to za malo zeby przestac by posmiewiskiem internetu. ja sie nawet nie dziwie czlonkom zespolu ktorzy w wywiadach - jak-wszyscy-to-wszyscy - odcinaja sie od sceny, od glupkowatych opinii krazacych na ich temat itd. no ale co tu innego mowic i co poradzic; grajki z bop na to solidnie zapracowali.
ciekaw jestem jaka jest opinia na temat tej kapeli za granica, pewnie nie docieraja do nich nasze polskie smaczki, ale moze to i lepiej. z zewnatrz jeszcze sie toto jakos prezentuje, nawet muzycznie obleci, chociaz bez najmniejszych zachwytow
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:07

Do mnie też te smaczki nie dotarły. No, poza tym panu co się o pracę w teleakwizycji starał. Są niemili, czy za dużo piją? A może kumają się z tymi nawiedzonymi faszystami z Infernal War?
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:08

Podobnie było z Leichengott. Wszyscy darli łacha z folkloru i buńczucznego usposobienia, ale summa summarum na końcu się okazało, że nie najgorzej grają i wcale nie wstyd wklejać okładki ich płyt na forum w temacie o tym czego się teraz słucha :)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Cthulhu

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:15

nie mi oceniac personalnie tych typow bo ich nie znam, opieram sie na koncertowym wizerunku, tym co przeczytalem (jak chociazby pare postow wyzej). osobnym tematem jest muzyka, ktora chociaz dobrze wyprodukowana jest nudna, przewidywalna no.. i wlasnie, przypomina mi "fajnie" skrojony produkt.
DCI Hunt

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:34

Bezdech pisze: Są niemili, czy za dużo piją?
Z Polski są i grają w stylu, przy którym młodzież waliła gruchę 10 lat temu, a teraz trendy jest na niego narzkeać :) rżną też z Watain, którego nikt już nie lubi.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:37

ja lubie watain :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Cthulhu

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:37

trendy nie trendy, nie w tym rzecz. po prostu mecza bule, graja nudno i chuj tam kogo obchodzi czy rzna z watain czy z dissection? jakby to jeszcze robili dobrze, CIEKAWIE i z minimalnym wkladem wlasnym, nie mialbym zadnych zastrzezen do ich muzyki, a tak jest jak jest
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:38

wlasnie nie jest tak jak piszesz !!! graja bardzo dobrze !
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Cthulhu

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:39

ok, tu wchodzi juz kwestia indywidualnej oceny
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:42

A Entombed rznie z Nihilist!!!!
LEGALISE DRUGS & MURDER
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:48

DCI Hunt pisze:
Bezdech pisze: Są niemili, czy za dużo piją?
Z Polski są i grają w stylu, przy którym młodzież waliła gruchę 10 lat temu, a teraz trendy jest na niego narzkeać :) rżną też z Watain, którego nikt już nie lubi.
Czyli nie dość, że dziesięć lat za murzynami, to jeszcze za tymi z Ugandy. Ale żeby aż tyle rasizmu w polskim internecie?
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:48

Przecież nie robią tak oczojebnej zżyny jak Thulcandra, już niech wam nienawiści, subiektywizm i zawiść tak nie przesłania rzeczywistości tow. Cthulhu.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:49

Z Blaze of Perdition jest podobnie ja Furią. Jedni pszenno-buraczani, zaś drudzy Watain wannabe, ale tylko w Polsce. Od groma nagrań tych zespołów puściłem za granicę i najgorsza opinia na temat ich muzyki to zachwyt, bo przeważał totalny zachwyt. Jednak w Polsce jebanie Blaze of Perdition jest w dobrym tonie i w sumie nie wiem skąd się wzięło. Nie znam kolesi osobiście, ale z wymiany paru maili z dwoma członkami zespołu nie wydaje się by byli jakimiś bufonami czy debilami.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 12:57

krz63 pisze:z wymiany paru maili z dwoma członkami zespołu nie wydaje się by byli jakimiś bufonami czy debilami.
Bdb się maskujemy!!! :-))))
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
DCI Hunt

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:02

krz63 pisze:Watain wannabe, ale tylko w Polsce
Watain jak Watain, dużo tam Dissection, późniejszego Necrophobic - takich szwedzkich klimatów. Najlepsze jest to, że na dobrą sprawę ja nie kojarzę żadnego innego młodego zespołu, który grałby w tej stylistyce na poziomie. Teraz trendy jest wrzucić jakieś drony, dysonanse, pograć blackmetalową wersję Neurosis, porzucić typowy blackmetalowy wizerunek itd. Melodia + oblane krwią wymalowane ryje są już dawno passe :D
Sodomix
postuje jak opętany!
Posty: 512
Rejestracja: 12-04-2007, 14:42

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:06

Nie minie kilka lat i to samo spotka drony;) i dysonanse w BM :) Wtedy będzie powrót do piwnicznego napierdalania pod punk. Co zrobić, tak było, jest i będzie ;)
A ostatnia płyta Bop to dobry album, tylko tyle i aż tyle :)
ODPOWIEDZ