BLAZE OF PERDITION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Cthulhu

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:07

krz63 pisze:Z Blaze of Perdition jest podobnie ja Furią. Jedni pszenno-buraczani, zaś drudzy Watain wannabe, ale tylko w Polsce. Od groma nagrań tych zespołów puściłem za granicę i najgorsza opinia na temat ich muzyki to zachwyt, bo przeważał totalny zachwyt. Jednak w Polsce jebanie Blaze of Perdition jest w dobrym tonie i w sumie nie wiem skąd się wzięło. Nie znam kolesi osobiście, ale z wymiany paru maili z dwoma członkami zespołu nie wydaje się by byli jakimiś bufonami czy debilami.
Moze jest jak piszesz. Po prostu dla mnie Ich muzyka jest totalnie bezplciowa. Nie mam nic przeciwko wzorowaniu sie, w koncu nie kazda kapela musi byc wizjonerem gatunku i przecierac nowe szlaki. W tym przypadku jednak nawet nasladownictwo jest kiepskiej proby.
No i jestem ostatnia osoba ktora moglaby ich jebac albo oceniac z powodu kraju. W swojej kolekcji cd mam od groma polskich albumow i uwazam, ze nasz grajdol wyplul sporo porzadnego lomotu. Nie popadajcie tylko w druga skrajnosc i skonczcie juz z tym zwietrzalym argumentem w stylu: "jednak w Polsce jebanie Blaze of Perdition jest w dobrym tonie" ect ect. kogo tu obchodzi dobry ton? Piszemy w koncu o muzie (no i wizerunku czy tam ideologii w pewnym sensie tez). Moze po prostu w Polsce jebie sie ich za to, ze do tej pory grali koncerty w pl i czasami wygladalo to zabawnie. Taki przerost formy nad trescia. Chyba nawet gdzies w ostatnim wywiadzie grajki z bop sie pokapowali i planuja zmienic strategie. Bardzo dobrze.
Ja tylko nadal czekam na ciekawy album od poczatku do konca.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:12

Napisz o tej swojej opinii liderowi Blaze of Perditiona albo powiedz mu to najlepiej prosto w twarz-z pewnością wyjątkowo go to ucieszy!!!
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:19

DCI Hunt pisze:
krz63 pisze:Watain wannabe, ale tylko w Polsce
Watain jak Watain, dużo tam Dissection, późniejszego Necrophobic - takich szwedzkich klimatów. Najlepsze jest to, że na dobrą sprawę ja nie kojarzę żadnego innego młodego zespołu, który grałby w tej stylistyce na poziomie. Teraz trendy jest wrzucić jakieś drony, dysonanse, pograć blackmetalową wersję Neurosis, porzucić typowy blackmetalowy wizerunek itd. Melodia + oblane krwią wymalowane ryje są już dawno passe :D
Ja strasznie lubię Blaze of Perdition i jednym z powodów tego jest to, że mam straszny sentyment do wielu szwedzkich kapel z połowy lat dziewięćdziesiątych czyli do Dissection właśnie, Sacramentum, Vinterland i moim zdaniem więcej w BoP muzycznych podobieństw do nich. Szczególnie na nowej EPce, chociaż to pewnie po trosze przez cover :-)
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Cthulhu

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:23

Lykantrop pisze:Napisz o tej swojej opinii liderowi Blaze of Perditiona albo powiedz mu to najlepiej prosto w twarz-z pewnością wyjątkowo go to ucieszy!!!
nie dbam o to czy go to ucieszy czy nie. no a z tego co wiem to ktos z bop czyta te wypociny z tego tematu wiec niech zadziala gluchy telefon :D
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:25

no przecież już się dzisiaj wypowiedziałem, teraz masz przesrane na całej linii.

Obrazek
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
Cthulhu

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:33

nie dosc ze zzyna to jeszcze kradziez obrazkow :D
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2179
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:35

Mi sie slucha ich lepiej niz ostatnich dwoch plyt Watain. Widzialem ich raz na zywca i jako prostak z Polski B nie rozumiem tych wygibasow, plasow i biczowania. Komicznie to wyglada, wiec pozostane przy plytach. Wole prostsze srodki wyrazu.
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:38

No nigdy nie sądziłem, że stanę w obronie ostatnich płyt Watain, ale gdzie "Sworn to the Dark", a gdzie to co nagrali BoP? Przecież to różnica jakiejś jednej ligi, w każdym możliwym aspekcie.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2179
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:40

ja mam jakis wstret do tej i kolejnej plyty Watain. Moze jest to dobre, ale ja nie moge tego przesluchac wiecej niz raz. sa zajebiste momenty ale tylko momenty. Nie moja bajka.
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:45

Mi osobiście dwa ostatnie Watejny koło farfocla latają (no... poprzednia minimalnie mniej), ale nie ma co tutaj przesadzać, "SttD" to zdecydowanie 1 liga tego melo szwedzkiego pitolenia, masa niezgorszych pomysłów kompozytorsko - aranżacyjnych, że się tak wyrażę i, bądź co bądź, słychać tam często gęsto własną inwencję twórczą.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2179
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 13:57

tego im nie odmawiam, po prostu bardziej przemawia do mnie to co robili na dwoch wczesniejszych i epce, nawet image mi bardziej odpowiadal. Podejrzewam, ze jest to spowodowane moimi zawiedzionymi oczekiwaniami w stosunku do nastepcy CL.
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 14:14

ten link jak grają na żywo to ładna komedia
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 14:57

Vitriol pisze:
krz63 pisze:z wymiany paru maili z dwoma członkami zespołu nie wydaje się by byli jakimiś bufonami czy debilami.
bdb się maskujemy!!! :-))))
faktem jest, hehe
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: BLAZE OF PERDITION

14-02-2013, 22:02

Lykantrop pisze:"SttD" to zdecydowanie 1 liga tego melo szwedzkiego pitolenia, masa niezgorszych pomysłów kompozytorsko - aranżacyjnych, że się tak wyrażę i, bądź co bądź, słychać tam często gęsto własną inwencję twórczą.
Istotnie :).
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: BLAZE OF PERDITION

11-04-2013, 19:05

nowa koszulka Blaze of Perdition - Towards Death

Obrazek

TYLKO MAIL -> malignantvoices@gmail.com

na allegro TS pojawi się niebawem
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: BLAZE OF PERDITION

12-04-2013, 09:32

Sova pisze:nowa koszulka Blaze of Perdition - Towards Death

Obrazek

TYLKO MAIL -> malignantvoices@gmail.com

na allegro TS pojawi się niebawem
fixed.
maximum walrus yields maximum walrus

:3
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: BLAZE OF PERDITION

12-04-2013, 09:34

:D
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

12-04-2013, 09:38

:D:D
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Ihasan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2386
Rejestracja: 15-03-2006, 23:53
Lokalizacja: East Prussia
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

12-04-2013, 10:05

beastov23 pisze:
Sova pisze:nowa koszulka Blaze of Perdition - Towards Death

Obrazek

TYLKO MAIL -> malignantvoices@gmail.com

na allegro TS pojawi się niebawem
fixed.
biorę w takiej wersji ;)
Black Magic Mushrooms

https://ancientdead.com/index.php
ODPOWIEDZ