METALLICA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: METALLICA

14-05-2017, 21:41

[youtube][/youtube]

kto wygrał ? ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 649
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: METALLICA

14-05-2017, 22:03

Żułek pisze:[youtube][/youtube]

kto wygrał ? ;)
"nieważne kto wygrał, ważne kto przetrwał"
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10131
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: METALLICA

14-05-2017, 22:36

Na Roots skończyła się dla mnie Sepultura (prawie, bo ostatni mi się nawet podoba).
To pewnie Metallica skończy się na bębnach, bo Hardwire.... nawet może być :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10128
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: METALLICA

14-05-2017, 22:47

HSVV pisze:ale Roots to ty szanuj, bo masa album
Ja tam akurat szanuję ten album, to było po prostu pierwsze takie skojarzenie, dla beki ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9645
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: METALLICA

15-05-2017, 08:51

Żułek pisze:[youtube][/youtube]
spontaniczne jak amerykanski wrestling
Guilty of being right
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: METALLICA

15-05-2017, 09:02

Hatefire pisze:
HSVV pisze:ale Roots to ty szanuj, bo masa album
Ja tam akurat szanuję ten album, to było po prostu pierwsze takie skojarzenie, dla beki ;-)
No to uważaj na przyszłość. Elo ;)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9645
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: METALLICA

17-05-2017, 19:41

[youtube][/youtube]
ciekawostka
Guilty of being right
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: METALLICA

23-06-2017, 17:20

Ciekawe... to na pewno ma jakieś wyjaśnienie. Jakiś akustyk / realizator się wypowie?

A tymczasem

METALLICA 2016
Obrazek

NON OPUS DEI 2015
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: METALLICA

23-06-2017, 19:18

uglak pisze:
Żułek pisze:[youtube][/youtube]
spontaniczne jak amerykanski wrestling

Coś w ten deseń. Dla mnie taka sztuczna dramaturgia koncertu jest żałosna, niby pozują, że ich to bawi, że doskonale się bawią, a tak naprawdę nie mogli ścierpieć nawzajem swoich ryjów. Reszta zespołu chyba poszła za kulisy pierdolnąć scieżkę, żeby dotrzymać do końca koncertu. Nie wiem, jakoś mnie to nie bawi.
Awatar użytkownika
Gotyk
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 11-01-2017, 16:25
Lokalizacja: WLKP

Re: METALLICA

26-06-2017, 15:32

"Niedawno w magazynie "Rolling Stone" ukazał się wywiad z Jamesem Hetfieldem. Wokalista Metalliki stwierdził, że wciąż dochodzi do spięć między muzykami i że grupa może się rozpaść praktycznie w każdej chwili. Oto jedna z jego wypowiedzi:
"Zespół może się rozpaść praktycznie w każdej chwili, ale nie chcemy tego. Zbyt dużo wiemy. To przychodzi z czasem i ze wspólnymi doświadczeniami, zwłaszcza złymi, i pewnie z dojrzewaniem. Wiem, że w tej branży to dziwne stwierdzenie, ale za bardzo nam zależy. Wiemy, gdzie każdy z nas ma czułe punkty, ale nie ruszamy ich. Uwielbiamy to, co robimy i chcemy to robić dalej."

Podobno podczas trasy muzycy spotykają się 20 minut przed występem a po wszystkim najczęściej rozchodzą się w siną dal, jak najdalej od siebie."
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: METALLICA

26-06-2017, 16:41

Gotyk pisze:"Niedawno w magazynie "Rolling Stone" ukazał się wywiad z Jamesem Hetfieldem. Wokalista Metalliki stwierdził, że wciąż dochodzi do spięć między muzykami i że grupa może się rozpaść praktycznie w każdej chwili. Oto jedna z jego wypowiedzi:
"Zespół może się rozpaść praktycznie w każdej chwili, ale nie chcemy tego. Zbyt dużo wiemy. To przychodzi z czasem i ze wspólnymi doświadczeniami, zwłaszcza złymi, i pewnie z dojrzewaniem. Wiem, że w tej branży to dziwne stwierdzenie, ale za bardzo nam zależy. Wiemy, gdzie każdy z nas ma czułe punkty, ale nie ruszamy ich. Uwielbiamy to, co robimy i chcemy to robić dalej."

Podobno podczas trasy muzycy spotykają się 20 minut przed występem a po wszystkim najczęściej rozchodzą się w siną dal, jak najdalej od siebie."
Jak w dochodowej firmie, w której każdy patrzy na drugiego bykiem. Życzę im szybkiego zakończenia tych mąk.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: METALLICA

26-06-2017, 17:39

to samo tyczy się U2, bo zdaje się mają podobną sytuację i podejście do siebie. oczywiście im też życzę - dla dobra ich i świata - aby zakończyli ten trwający od dekad cyrk koncertowych fajerwerków i muzycznego regresu. nie żeby mnie bezpośrednio mnie to bolało, ale lubię myśleć, że na świecie jest mniej chujni niż więcej.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: METALLICA

26-06-2017, 23:01

Gotyk pisze:"Niedawno w magazynie "Rolling Stone" ukazał się wywiad z Jamesem Hetfieldem. Wokalista Metalliki stwierdził, że wciąż dochodzi do spięć między muzykami i że grupa może się rozpaść praktycznie w każdej chwili. Oto jedna z jego wypowiedzi:
"Zespół może się rozpaść praktycznie w każdej chwili, ale nie chcemy tego. Zbyt dużo wiemy. To przychodzi z czasem i ze wspólnymi doświadczeniami, zwłaszcza złymi, i pewnie z dojrzewaniem. Wiem, że w tej branży to dziwne stwierdzenie, ale za bardzo nam zależy. Wiemy, gdzie każdy z nas ma czułe punkty, ale nie ruszamy ich. Uwielbiamy to, co robimy i chcemy to robić dalej."

Podobno podczas trasy muzycy spotykają się 20 minut przed występem a po wszystkim najczęściej rozchodzą się w siną dal, jak najdalej od siebie."


No i jak oni chcą nagrać jakiś dobry nowy kawałek, skoro są ze sobą jedynie dlatego, żeby biznes kręcił się dalej? Pewnie nakręcą jakiś nowy film o tym, jak psychoterapeuta wyjaśnia im, że tak nie mogą, bo cierpią fani, oni się popłaczą, potem nakurwią tanią gorzałą i ocierając łzy i gile z nosa rękawem łamiącym się głosem wyszeptają: wybacz mi...
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: METALLICA

27-06-2017, 02:42

naprawde zastanawiające skąd ta niechęć, takiemu zespołu po tylu latach wytykać i nie widzieć ze ich trwanie jest cudem niemalże, co kurwa ze nie tak "ekstremalne" jak ostatni Dying Platfus ? darujcie se ten szczeniacki bełkot
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: METALLICA

27-06-2017, 05:47

Lucek pisze:naprawde zastanawiające skąd ta niechęć, takiemu zespołu po tylu latach wytykać i nie widzieć ze ich trwanie jest cudem niemalże, co kurwa ze nie tak "ekstremalne" jak ostatni Dying Platfus ? darujcie se ten szczeniacki bełkot
zespołowi
Awatar użytkownika
DonJuanDeNarco
starszy świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 20-06-2017, 04:32

Re: METALLICA

27-06-2017, 16:34

Nasum pisze:
Gotyk pisze:"Niedawno w magazynie "Rolling Stone" ukazał się wywiad z Jamesem Hetfieldem. Wokalista Metalliki stwierdził, że wciąż dochodzi do spięć między muzykami i że grupa może się rozpaść praktycznie w każdej chwili. Oto jedna z jego wypowiedzi:
"Zespół może się rozpaść praktycznie w każdej chwili, ale nie chcemy tego. Zbyt dużo wiemy. To przychodzi z czasem i ze wspólnymi doświadczeniami, zwłaszcza złymi, i pewnie z dojrzewaniem. Wiem, że w tej branży to dziwne stwierdzenie, ale za bardzo nam zależy. Wiemy, gdzie każdy z nas ma czułe punkty, ale nie ruszamy ich. Uwielbiamy to, co robimy i chcemy to robić dalej."

Podobno podczas trasy muzycy spotykają się 20 minut przed występem a po wszystkim najczęściej rozchodzą się w siną dal, jak najdalej od siebie."


No i jak oni chcą nagrać jakiś dobry nowy kawałek, skoro są ze sobą jedynie dlatego, żeby biznes kręcił się dalej? Pewnie nakręcą jakiś nowy film o tym, jak psychoterapeuta wyjaśnia im, że tak nie mogą, bo cierpią fani, oni się popłaczą, potem nakurwią tanią gorzałą i ocierając łzy i gile z nosa rękawem łamiącym się głosem wyszeptają: wybacz mi...
Metallica powinna się skończyć dawno, jedyny dobry materiał z tych nowych to Lulu. Hetfield ze względu na kowbojski kapelusz w 'Mama Said' powinien supportować King Dude'a jako solowy coutry projekt, Kirk Hammet występować w duecie z Charlie Parra Del Riego a Rob Trujillo powinien zagrać syna Danny'ego Trejo w trzeciej części Machete...a Lars Ulrich z kolei osiedlić się na stałe w Malborku.
Avinu Malkeinu
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10131
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: METALLICA

27-06-2017, 16:48

[quote="DonJuanDeNarco"][quote="Nasum"][quote="Gotyk"]"Niedawno w magazynie "Rolling Stone" ukazał się wywiad z Jamesem Hetfieldem. Wokalista Metalliki stwierdził, że wciąż dochodzi do spięć między muzykami i że grupa może się
rozpaść praktycznie w każdej chwili. Oto jedna z jego wypowiedzi:
"Zespół może się rozpaść praktycznie w każdej chwili, ale nie chcemy tego. Zbyt dużo wiemy. To przychodzi z czasem i ze wspólnymi doświadczeniami, zwłaszcza złymi, i pewnie z dojrzewaniem. Wiem, że w tej branży to dziwne stwierdzenie, ale za bardzo nam zależy. Wiemy, gdzie każdy z nas ma czułe punkty, ale nie ruszamy ich. Uwielbiamy to, co robimy i chcemy to robić dalej."

Podobno podczas trasy muzycy spotykają się 20 minut przed występem a po wszystkim najczęściej rozchodzą się w siną dal, jak najdalej od siebie."[/quote]



No i jak oni chcą nagrać jakiś dobry nowy kawałek, skoro są ze sobą jedynie dlatego, żeby biznes kręcił się dalej? Pewnie nakręcą jakiś nowy film o tym, jak psychoterapeuta wyjaśnia im, że tak nie mogą, bo cierpią fani, oni się popłaczą, potem nakurwią tanią gorzałą i ocierając łzy i gile z nosa rękawem łamiącym się głosem wyszeptają: wybacz mi...[/quote]

Metallica powinna się skończyć dawno, jedyny dobry materiał z tych nowych to Lulu. Hetfield ze względu na kowbojski kapelusz w 'Mama Said' powinien supportować King Dude'a jako solowy coutry projekt, Kirk Hammet występować w duecie z Charlie Parra Del Riego a Rob Trujillo powinien zagrać syna Danny'ego Trejo w trzeciej części Machete...a Lars Ulrich z kolei osiedlić się na stałe w Malborku.[/quote]

Ciekawe czy Ulrich wie, że jego przodek był Krzyżakiem. Bo my tu już wiemy :)
Awatar użytkownika
SLEEPMYFRIEND
starszy świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 30-07-2017, 20:16

Re: METALLICA

03-08-2017, 17:12

Dzisiaj Jaymz obchodzi 54 urodziny, przy jakim riffie jego autorstwa największe ciareczki macie? Tylko bez śmieszków.

" onclick="window.open(this.href);return false; tutaj ciareczki 8)
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: METALLICA

03-08-2017, 20:13

Coś z Lulu na pewno. Takie ciarki zapowiadające odruch wymiotny.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: METALLICA

03-08-2017, 20:25

Jak czytam te pożal się boże "śmieszki" na temat tytanów muzyki w/w temacie, bez podziału na gatunki to normalnie prałbym autorów tych pedalskich popiskiwań po świńskich, nalanych ryjach. Najlepiej w Krakowie na Wielickiej.
ODPOWIEDZ