ANAAL NATHRAKH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ANAAL NATHRAKH

21-10-2014, 21:35

Wiadomix, debiut, EPka pi debiucie, plus jeszcze dwójka i trójka i mogliby się rozwiązać :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: ANAAL NATHRAKH

22-10-2014, 10:28

A ja najbardziej lubię "Hell is Empty...", debiut aż tak bardzo mi nie robi.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ANAAL NATHRAKH

22-10-2014, 11:24

TCN nie przebili i już niczym nie przebiją - poskładany byłem konkretnie po pierwszych odsłuchach. Przed całkiem długi czas HIE... podobało mi się, ale z biegiem czasu straciłem zainteresowanie tym albumem. Do pierwszych zaś co jakiś czas wracam.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ANAAL NATHRAKH

22-10-2014, 13:46

ultravox pisze:A ja najbardziej lubię "Hell is Empty...", debiut aż tak bardzo mi nie robi.
Bardzo fajny album - niby nakurw, ale nieprzyzwoicie przebojowy.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Wuja
postuje jak opętany!
Posty: 394
Rejestracja: 15-10-2012, 21:44

Re: ANAAL NATHRAKH

23-10-2014, 19:45

http://www.revolvermag.com/news/anaal-n ... ratum.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Stream całości.
I didn't hear voices. It was a conscious decision on my part.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ANAAL NATHRAKH

23-10-2014, 19:53

To jest dramat.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: ANAAL NATHRAKH

23-10-2014, 20:04

właśnie leci i oni to chyba jeden album w kółko nagrywają. blasty-śpiewany refren-blasty-śpiewany refren-jakieś zwolnienie-refren
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 247
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: ANAAL NATHRAKH

23-10-2014, 20:23

Odrobina samokrytycyzmu zawsze na propsie. ;)
Awatar użytkownika
brb
postuje jak opętany!
Posty: 474
Rejestracja: 10-03-2008, 23:38
Lokalizacja: Łódź

Re: ANAAL NATHRAKH

07-11-2014, 18:11

Plastek pisze:To jest dramat.
No niestety. Liczyłem na coś lepszego.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ANAAL NATHRAKH

07-11-2014, 18:18

Postawiłem na nich krzyżyk po Passion.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

Re: ANAAL NATHRAKH

07-11-2014, 19:38

I taka dobra kapela sie skonczyla
"And the scars I will see
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ANAAL NATHRAKH

07-11-2014, 19:40

Ładnych parę lat temu.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
chaos
w mackach Zła
Posty: 770
Rejestracja: 24-12-2008, 13:24

Re: ANAAL NATHRAKH

07-11-2014, 20:26

właśnie słucham, nie jest zła ta płyta, mi sie podoba
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: ANAAL NATHRAKH

08-11-2014, 13:37

Jak ta nowa nie jest zła, to jakie to jest?

[youtube][/youtube]
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
neuro
postuje jak opętany!
Posty: 460
Rejestracja: 14-08-2012, 14:58

Re: ANAAL NATHRAKH

08-11-2014, 14:05

megawat pisze:Jak ta nowa nie jest zła, to jakie to jest?
Chujowe. Na TCN poszli już w koniunkturalizm i podziemną komerchę. Tylko pierwsze epki się liczą, wtedy byli prawdziwi i szczerzy.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ANAAL NATHRAKH

08-11-2014, 14:50

Niezła próba, trollu :) Nekrokodeks uber alles, jeśli chodzi o Anaal Nathrakh, i nic - NIC - tego nie zmieni. Inna sprawa, że When Fire... to też sroga srogość. W każdym razie odczuwam zawód za każdym razem, kiedy pomyślę, co się porobiło z tym zespołem gdzieś w okolicach Eschaton - bo następna płyta to już było mniej więcej to, co teraz (sądząc po próbkach, ponieważ niczego po Hell is empty... nie słyszałem w całości - no, może In the Constellation... raz, kiedyś).
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
neuro
postuje jak opętany!
Posty: 460
Rejestracja: 14-08-2012, 14:58

Re: ANAAL NATHRAKH

08-11-2014, 15:33

Sybir pisze:Niezła próba, trollu :) Nekrokodeks uber alles, jeśli chodzi o Anaal Nathrakh, i nic - NIC - tego nie zmieni. Inna sprawa, że When Fire... to też sroga srogość. W każdym razie odczuwam zawód za każdym razem, kiedy pomyślę, co się porobiło z tym zespołem gdzieś w okolicach Eschaton - bo następna płyta to już było mniej więcej to, co teraz (sądząc po próbkach, ponieważ niczego po Hell is empty... nie słyszałem w całości - no, może In the Constellation... raz, kiedyś).
Nie o trolling chodziło :) Po prostu takie wieczne przywoływanie debiutu w przypadku zespołu, który gra od lat 15 i ma 10 płyt na koncie trąci już taką marudną kombatancką mantrą spod znaku "skończyli się na killemall". Zmienili styl na wysokości Eschatonu, potem go sobie jakośtam dosmaczali po swojemu i właściwie na tym zbudowali swoją popularność (o ile można tego słowa w ich przypadku użyć). Kodeks jest genialny, to oczywistość oczywista, TFN zresztą też (najczęściej do tego wracam). Ale to nie wróci. Nie będą już młodsi, ani tak wkurwieni czy bezkompromisowi. Zrozumiałbym porównania choćby do Passion, czy nawet HiE, ale debiut w stosunku do ostatnich produkcji to słaby punkt odniesienia.

Nowa płyta moim zdaniem nie jest nawet zła, ona jest zwyczajnie nijaka. Niczym tu nie zaskoczyli, nic nowego nie pokazali (ani jeśli chodzi o kompozycje, anie produkcję ani o smaczki), w żadną stronę. Są momenty, ale jako całość to się nie broni niestety, ot taka płyta do zmywania naczyń.

Powinni chyba odpocząć, odetchnąć, pograć w innych projektach, znaleźć nowe inspiracje? Nie wiem, potencjał mają na pewno. Tak czy siak wolę żeby wypuszczali takie średniaki niż nic, z prostego powodu - płyta oznacza trasę i koncerty, a na żywo póki co wciąż rozpierdalają.
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: ANAAL NATHRAKH

08-11-2014, 16:05

A mi wcale nie chodzi o regularną kontestację i malkontenctwo, tylko się dziwię jak można tracić czas na słuchanie muzyki, która jest po prostu chujowa.

Ale skoro...
to nie wróci. Nie będą już młodsi, ani tak wkurwieni czy bezkompromisowi.
...to dlatego dziś piłuję triadę Black Flag / Buddy Rich / Shellac, a ponarzekać sobie mogę, co z resztą z rozkoszą czynię. :)
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ANAAL NATHRAKH

08-11-2014, 16:43

Otóż to, żeby w tym kraju nie narzekać, to trzeba być niezdrowym na umyśle :D Ja akurat zakończyłem ogledziny (Coroner R.I.P.), aktualnie pozostając niejako w klimacie (The Firstborn Is Dead) :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
neuro
postuje jak opętany!
Posty: 460
Rejestracja: 14-08-2012, 14:58

Re: ANAAL NATHRAKH

08-11-2014, 17:27

Narzekanie zawsze spoko, można ponarzekać na marudne posty wszak również :D :D :D

Ja dzisiaj nic nie słucham, leczę uszy po wczorajszym bombardowaniu Napalmem ;)
ODPOWIEDZ