BELPHEGOR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Maria Konopnicka
zaczyna szaleć
Posty: 164
Rejestracja: 24-02-2014, 09:24

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 15:58

Heretyk pisze:tak abstrahując od tej całej sytuacji, bo w ogole mnie to nie interesuje, wyjebałem ostatnio wszystkie posiadane płyty Belphegor do kosza. zespół generalnie jest niezły, ale to za mało. redukcja trwa
a ja te wcześniejsze płyty lubię
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 16:04

nie dziwię się - w porządku granie. teraz zostaje kwestia co ktoś chce/musi mieć na półce :)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 16:25

Heretyk pisze:tak abstrahując od tej całej sytuacji, bo w ogole mnie to nie interesuje, wyjebałem ostatnio wszystkie posiadane płyty Belphegor do kosza. zespół generalnie jest niezły, ale to za mało. redukcja trwa
Wszystko do "Blutsabbath". Reszta faktycznie do wywalenia.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 16:43

Maria Konopnicka pisze:Sytuacja nie ma nic wspólnego z muzyką - ot ludzie różnie reagują. Niektórych paraliżuje, a w innych budzi się instynkt wojownika i atakują nie bacząc na konsekwencje. Nie każdy jest wojownikiem, choć pewnie każdy chciałby nim być.
Na filmie widać, że Helmut się ewidentnie przestraszył - napastnik nie był żadnym dziadkiem - prawdopodobnie mógł być niewiele starszy od niego, bo przecież Austriak też już młodzieniaszkiem nie jest. Poznałem w życiu kilku takich "dziadków" ze wschodu z przeszłością wojskową i każdy z nich zniszczyłby takiego Helmuta w kilka sekund, a we dwóch to pewnie wpadliby na koncert i oklepali wszystkich uczestników łącznie z ochroną i gośćmi wieszającymi kurtki w szatni :)
.
Jedna bardzo istotna uwaga. "Dziadzia", a właściwie дядя, to nie dziadek jeno wujek.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 17:39

Karkasonne pisze:
Pacjent pisze: Już widzę jak wsadzają na dołek obywatela Austrii za to, że przyłożył Ruskiemu, który napluł mu w twarz, gdy cała sytuacja została udokumentowana i są świadkowie...
Naturalnie, wszak w Rosji nigdy się nie zdarzyło niesłuszne zatrzymanie obywatela innego kraju, to zupełnie ucywilizowany kraj;)
Kolega Pacjent zapewne zmierzał do zakończenia myśli '...gdyby to był Polak...'.
Yare Yare Daze
535

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 17:54

I wszystko jasne. To pan muzyk. Jebana kultura panie...

Анатолий Артюх
Obrazek

Родился в городе Гатчина Ленинградской области 17 сентября 1963 года. В 1980 году закончил среднюю школу № 3 и музыкальную школу по классу "классическая гитара" в Гатчине. С 1980 года по 1998 был профессиональным музыкантом. Работал В Ленконцерте и в Астраханской Областной филармонии музыкантом групп: "Дилижанс", "Южный крест", "Мифы", "Прямая речь". В 1995 году женился на Варваре Ивановне Артюх. В 1996 году записал два сольных альбома и создал свой проект "Ливер-Пуль".
В 1998 году ушёл с профессиональной сцены. В 2000 году создал свою строительную фирму. В 2007 году поступил на Свято-Иоанновские богословские педагогические курсы в Александро-Невской лавре в Санкт-Петербурге. С 2008 года начал заниматься общественной и миссионерской деятельностью.
Проживает в Гатчине с женой Варварой и сыном Михаилом, является руководителем Санкт-Петербургского отдела общественной организации "Народный Собор".
Karkasonne

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 20:21

Kuźwa stary, nie każdy gada w języku orków.

Dobra, przetłumaczyłem sobie. Jeśli tacy u nich są misjonarze, to strach myśleć o wojskowych.
535

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 20:43

Wybacz. Zapomniałem, że nie wszyscy tutaj są dorośli i znają choć trochę, język swojego największego wroga.

Dla odmiany znalazłem coś takiego w pobliżu "świątyni dumania", mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości co bardziej impulsywnych kolegów.

"Tak kurwa, jesteśmy opętani przez diabła , sex i chęć rozpiłowania zakonnic na dwoje, aaarghhhhhhhh!!! Pozwól mi powiedzieć, że nie jesteśmy groźniejsi od ogrodnika, jesteśmy zwykłymi metalowcami, którzy od ponad dekady gloryfikują METAL. Hail Metal! Hail Death!"

Belphegor, 7Gates #17-4/2006
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 21:15

Czyli co koledzy - wychodzi jednak na to, że dla black metalu trzeba poświęcić szkołę, rodzinę i przyjaciół tak? Pewnie część z was dawno już by się zabiła gdyby nie black metal?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
shadowthrone
postuje jak opętany!
Posty: 385
Rejestracja: 24-12-2010, 13:47

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 21:18

Słyszałem, że ten dziadek mróz to robota... Roba Darkena. Zapłacił dziadowi kasę. Dzięki temu metalowa opinia publiczna zapomniała o śmiesznych oświadczeniach Darkena, a skupiła się na Belphegorze. Rob triumfuje!
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 21:19

535 pisze:Wybacz. Zapomniałem, że nie wszyscy tutaj są dorośli i znają choć trochę, język swojego największego wroga.

Dla odmiany znalazłem coś takiego w pobliżu "świątyni dumania", mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości co bardziej impulsywnych kolegów.

"Tak kurwa, jesteśmy opętani przez diabła , sex i chęć rozpiłowania zakonnic na dwoje, aaarghhhhhhhh!!! Pozwól mi powiedzieć, że nie jesteśmy groźniejsi od ogrodnika, jesteśmy zwykłymi metalowcami, którzy od ponad dekady gloryfikują METAL. Hail Metal! Hail Death!"

Belphegor, 7Gates #17-4/2006
Dobry cytat! A co do języka orków - kurde, osiemnastkę miałem pół życia temu, a bukwy są dla mnie wielką tajemnicą. Chodziłem do prowincjonalnej podstawówki, w której ktoś miał ambicję zmienić język wroga na język zachodniego raju. W związku z czym, już od bodajże trzeciej czy czwartej klasy uczyłem się angielskiego, a nie rosyjskiego. Nauczycielka wprawdzie kiepska, ale cóż.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 22:02

Lukass pisze: A co do języka orków - kurde, osiemnastkę miałem pół życia temu, a bukwy są dla mnie wielką tajemnicą. Chodziłem do prowincjonalnej podstawówki, w której ktoś miał ambicję zmienić język wroga na język zachodniego raju. W związku z czym, już od bodajże trzeciej czy czwartej klasy uczyłem się angielskiego, a nie rosyjskiego. Nauczycielka wprawdzie kiepska, ale cóż.
My szliśmy jedynym prawidłowym cyklem. Rosyjski od czwartej klasy podstawówki. Nawet na maturę z języka naszych braci się załapałem.
InAGaddaDaVida
rozkręca się
Posty: 80
Rejestracja: 24-10-2012, 01:52

Re: BELPHEGOR

28-04-2016, 23:45

535 pisze:Wybacz. Zapomniałem, że nie wszyscy tutaj są dorośli i znają choć trochę, język swojego największego wroga.

Dla odmiany znalazłem coś takiego w pobliżu "świątyni dumania", mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości co bardziej impulsywnych kolegów.

"Tak kurwa, jesteśmy opętani przez diabła , sex i chęć rozpiłowania zakonnic na dwoje, aaarghhhhhhhh!!! Pozwól mi powiedzieć, że nie jesteśmy groźniejsi od ogrodnika, jesteśmy zwykłymi metalowcami, którzy od ponad dekady gloryfikują METAL. Hail Metal! Hail Death!"

Belphegor, 7Gates #17-4/2006
Cóż, ja ich bardziej kojarzę z wywiadu z Morbid Noizz przy okazji "Blutsabbath". Jak na tamte czasy był to pewien powiew świeżości, padały takie zapomniane wówczas nazwy jak Possessed czy Hellhammer. Nagrałem sobie nawet cośtam u Ryłkołaka, ale potem straciłem ich z pola widzenia. No i niedawno dopiero zobaczyłem jaki cyrk odwalają jako Behemoth wannabies. Przy okazji wyszło że Helmut to w latach 80tych gibał się w glam rockowej kapeli a nie kontemplował black/deathowy underground. No a teraz jeszcze sponiewierał go ruski batushka.
535

Re: BELPHEGOR

29-04-2016, 07:10

Fakt puszczał ich Ryłkołak, czy był to powiew świeżości? A co wtedy nim nie było? Szczególnie w programach prowadzonych przez Tomasza? POSSESSED, HELLHAMMER i zapomniane nazwy? Przez kogo? Nie przypominam sobie. Pamiętam za to zabawne wywiady. Tu mam jeszcze jeden pikantny fragment...oddajmy głos samemu Helmuthowi

Wg słownika Collina De Plancy, Belphegor to demon lenistwa i tchórzostwa. Dla nas zespół, jego otoczka ma bardziej niezależne znaczenie. Uwielbiamy prowokować ludzi, ich uczucia i poglądy. Sramy na całe społeczeństwo, bo 90% tych ludzi to pieprzeni chrześcijanie, a kurwa, ich nienawidzimy najbardziej. Niech krzyczą, niech protestują, że ich obrażamy, aż wszyscy powoli wyzdychają.

Metal Side 2/1995
Lurtz
postuje jak opętany!
Posty: 573
Rejestracja: 07-11-2012, 22:57

Re: BELPHEGOR

29-04-2016, 11:53

535 pisze: My szliśmy jedynym prawidłowym cyklem. Rosyjski od czwartej klasy podstawówki. Nawet na maturę z języka naszych braci się załapałem.
A my byliśmy ostatnim rocznikiem, który uczył się ruskiego w pedałówie. Po nas już mieli anglika.
Lurtz
postuje jak opętany!
Posty: 573
Rejestracja: 07-11-2012, 22:57

Re: BELPHEGOR

29-04-2016, 11:57

Ja pamiętam jak w którymś zinie redaktor mówił Helmuthowi, że ich płyta (chyba jedynka) ma chujowe brzmienie, a ten się oburzył i mówi redaktorzynie: 'stary! chyba musisz mieć nieźle zjarany sprzęt!'
Hahaha!
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: BELPHEGOR

29-04-2016, 17:08

Niech krzyczą, niech protestują, że ich obrażamy, aż wszyscy powoli wyzdychają.


Niestety, Wujek nie chciał zdechnąć, a napluł w ryj. Pomimo absurdalności całej sytuacji, dostrzegam pozytywy. Rosja, jak to często bywało, będzie odsiewać ziarno od plew.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: BELPHEGOR

29-04-2016, 17:27

Czy sugerujecie, drogi Kolego, że np. przed formacją MARDUK rozłożono by tam czerwony dywan? :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: BELPHEGOR

29-04-2016, 17:52

Z tego, co pamiętam to i im parę lat temu ruskie kiepy odwołali kilka koncertów, a później grali bez problemów. Fakt jest taki, że obecna sytuacja polityczna jest taka, a nie inna i te farfocle muszą to pokazać na każdej płaszczyźnie. Jebał to pies.
'Come the Blessed Madness'
ODPOWIEDZ