INFERNAL MAJESTY!!!

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

06-05-2008, 18:19

Najlepsza z "eksperymentalnych" ;) Ale moim zdaniem 4 pierwsze płyty wyprzedzają ją o punkcik ;)
Obrazek
jesterSS

06-05-2008, 18:44

długopisyyyyyyyyyy pisze:kurwa chłopie co ty ode mnie chcesz??!! właśnie pisze że jej słucham i oceniłem na gorąco sytuacje. Ogólnie leci 4 numer i mnie to zbytnio nie rusza jak na pierwszy rzut uchem - nie brzuchem.
Nic się nie czepiam, po prostu ni zjarzyłeś o co chodzi man!

A co do Kreator, stawianie tego kwadratowego shiru pod tytulem "Extreme Aggresion" obok PTK to jakieś nieporozumienie. Nuda jak nie przymierzając "Arise". Te same grzechy.
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

06-05-2008, 19:07

jesterSS pisze: A co do Kreator, stawianie tego kwadratowego shiru pod tytulem "Extreme Aggresion" obok PTK to jakieś nieporozumienie. Nuda jak nie przymierzając "Arise". Te same grzechy.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... dziś wróciłem po nieobecności długiej, było miło, ale oczywiście musiałeś mnie stary rozpierdolić ;] "EA" nudna? Kwadratowa? Panie, toć to skrajna głupota tak twierdzić! to pełna energii, czadowa płyta, z niezwykle zapadającymi w pamięć momentami, świetnymi tekstami i wogóle niesamowitą "fajnością ogólną". Wychowałem się na tym krążku. Więc na kolana psie i przyznaj się do walnięcia gafy!
Obrazek
jesterSS

07-05-2008, 09:01

Nigdy! Check last Desaster and feel the difference man!
jesterSS

07-05-2008, 10:13

Drone pisze:Zawsze powtarzałem - i to na tym forum z pięć razy - że "Renewal" to najlepsza płyta KREATORA.
To przecież tylko taka okazjonalna tłuczka jak "Requiem" czy "Octagon". Tyle, że te dwie ostatnie wygrywają z Kreatorem na każdym polu. Niemniej, "Renewal" ma z tymi płytami jak dla mnie wiele wspólnego.
długopisyyyyyyyyyy

07-05-2008, 11:39

Parę dobrych razy se przesłucham ten "None Shall Defy" i się dopiero wypowiem
ale, ja tam nie wiem... jak se puszczam sobie o taki kawałek to po prostu wiem co to jest Thrash z najwyższej półki:

vulture

07-05-2008, 15:39

Renewal to najlepszy Kreator?bez urazy ale za coś takiego powinni wieszać za jaja.

Album zaledwie dobry,nie majacy żadnego startu do klasyków tejże formacji.
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4040
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

07-05-2008, 16:08

chwila, o czym jest ten temat bo już się pogubiłem?
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

07-05-2008, 17:10

Drone pisze: Odwrotnie: klasyki nie mają startu do "Renewal", bo wyprzedził je o co najmniej dwie długości. W oddali, na czele grupy pościgowej podąża "Extreme Aggression".
Choć tez bardzo cenię sobie "Renewal", to uważam, że w tej chwili przesadziłeś. Klasyki to klasyki i na nie nie ma bata. "Renewal" to już zupełnie inne granie, ale Kreator jednak już do śmierci będzie mi się kojarzył z tym co prezentowali do 1990 roku sobą. "Renewal" uważam za bardzo udany eksperyment, niemniej nie jest to to, co powinna prezentować soba nazwa Kreator. Są to zupełnie rożne muzycznie światy. Ale jednak wibracje, pomysły i mordercze riffy zawarte na ich pierwszych 4 płytach nie pozostawiają wyboru i uznanie ich za najlepsze dokonania Kreator jest iście naturalne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

07-05-2008, 17:15

jesterSS pisze:Nigdy! Check last Desaster and feel the difference man!
I think I chcecked it many times, and I'm obligated to say, that yes, I feel the diffrence... A teraz wróćmy do języka polskiego... Różnica jest i to spora... Na korzyśc "EA" - to chyba oczywiste. Nowy Desaster to dobra, energiczna łupanka od której geba sam sie cieszy, ale "EA" to istny klasyk z ponadczasowymi utworami, dobrymi tekstami i świetnym feelingiem. Za dowolny utwór z tej płyty oddałbym bez namysłu całą dyskografie Niemców. Porównywanie "EA" do ostatniego Desaster to jak porównywanie pięknej, inteligentnej i uroczej dziewczyny do 40 letniej prostytutki - wybór, przynajmniej dla mnie oczywisty.
Obrazek
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

07-05-2008, 17:23

Revenant pisze:Porównywanie "EA" do ostatniego Desaster to jak porównywanie pięknej, inteligentnej i uroczej dziewczyny do 40 letniej prostytutki - wybór, przynajmniej dla mnie oczywisty.
ROTFL ! Dobrze powiedziane.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

07-05-2008, 22:29

longinus696 pisze:
Revenant pisze:Porównywanie "EA" do ostatniego Desaster to jak porównywanie pięknej, inteligentnej i uroczej dziewczyny do 40 letniej prostytutki - wybór, przynajmniej dla mnie oczywisty.
ROTFL ! Dobrze powiedziane.
no dokładnie.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

07-05-2008, 22:30

jesterSS pisze:
Drone pisze:Zawsze powtarzałem - i to na tym forum z pięć razy - że "Renewal" to najlepsza płyta KREATORA.
To przecież tylko taka okazjonalna tłuczka jak "Requiem" czy "Octagon". Tyle, że te dwie ostatnie wygrywają z Kreatorem na każdym polu. Niemniej, "Renewal" ma z tymi płytami jak dla mnie wiele wspólnego.
ROTFL! gościu, idź się lecz. tylko nei wiem, czy na głowę, czy na słuch.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

07-05-2008, 23:48

a ja was pogodzę, bo takie Pleasure To Kill, Extreme Agression i Renewal to mniej więcej ta sama wartość, tyle, że grunt inny.
vulture

08-05-2008, 07:26

Nigdy. te pomysły ( na Renewal) są po prostu nietrafione,nudne i miałkie.
chwali się że zespól zapragnął eksperymentować,jednakże nie ma czym sie zachwycać.płyta mdła i bez charakteru.
jesterSS

08-05-2008, 07:51

twoja_stara_trotzky pisze: ROTFL! gościu, idź się lecz. tylko nei wiem, czy na głowę, czy na słuch.
Dupa tam. "Renewal" to taki odpowiednik R/O Bathory i to jest jasne jak słońce. I nie jest to tylko moje zdanie, skoro gdzieś wcześniej akcentowałeś rację większości.
jesterSS

08-05-2008, 07:54

Drone pisze: Odpowiem tradycyjnie: nic nie zrozumiałeś z tej płyty. Na pocieszenie dodam, że takie zdanie jak Twoje ma wielu innych, a w grupie przecież bezpieczniej.
Błagam!!!! Co tu jest do rozumienia? Że ta płyta jest trudna? Ma jakiś drugie dno? Bzdury. I żeby nie było - lubię ten album ( +/- 7\10), ale dorabianie do niej filozofii to jakiś absurd. Gorszy odpowiednik "Requiem" i tyle. Nic więcej.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

08-05-2008, 08:28

jesterSS pisze:
twoja_stara_trotzky pisze: ROTFL! gościu, idź się lecz. tylko nei wiem, czy na głowę, czy na słuch.
Dupa tam. "Renewal" to taki odpowiednik R/O Bathory i to jest jasne jak słońce. I nie jest to tylko moje zdanie, skoro gdzieś wcześniej akcentowałeś rację większości.
no jak na razie, to jako jedyny się w tym duchu wypowiedziałeś, więc, gdzie ta większość? :lol:
jesterSS

08-05-2008, 15:32

twoja_stara_trotzky pisze:
no jak na razie, to jako jedyny się w tym duchu wypowiedziałeś, więc, gdzie ta większość? :lol:
Mam kolegów co takich, nie mówę że tutaj.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

08-05-2008, 15:38

jesterSS pisze:
twoja_stara_trotzky pisze:
no jak na razie, to jako jedyny się w tym duchu wypowiedziałeś, więc, gdzie ta większość? :lol:
Mam kolegów co takich, nie mówę że tutaj.
ten tez ma kolege, ktory ma kolege ktory zna dj'a ; ) http://www.youtube.com/watch?v=bPjLxPD2Fi4

sorry jester ale nie moglem sie powstrzymac ; )
Coś tam było! Człowiek!
ODPOWIEDZ