INFERNAL MAJESTY!!!

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: INFERNAL MAJESTY!!!

04-06-2017, 12:00

Drone pisze:Od tygodnia słucham nowej płyty INFERNAL MAJESTY. Jest absolutnie zajebista. Tak jakby przenieść "None Shall Defy" 30 lat w przód. To, że przysłowiowy pies z kulawą nogą (poza mną) nie raczył napisać choć słowa o tym, to skandal.
Produkcja tego albumu totalnie mnie wkurza. Pasuje do "Odium" MORGOTH, ale nie do INFERNAL MAJESTY.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: INFERNAL MAJESTY!!!

04-06-2017, 12:10

Pacjent pisze:
Drone pisze:Od tygodnia słucham nowej płyty INFERNAL MAJESTY. Jest absolutnie zajebista. Tak jakby przenieść "None Shall Defy" 30 lat w przód. To, że przysłowiowy pies z kulawą nogą (poza mną) nie raczył napisać choć słowa o tym, to skandal.
Produkcja tego albumu totalnie mnie wkurza. Pasuje do "Odium" MORGOTH, ale nie do INFERNAL MAJESTY.
coś w tym jest - trzeba się do niej przemóc, ale zdecydowanie największy minus albumu i chyba jedyny:)
Awatar użytkownika
mulciber
świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 07-11-2012, 15:40

Re: INFERNAL MAJESTY!!!

08-06-2017, 19:38

Od ponad 10 lat czekałem na tę płytę. Dali nadzieję genialnym "Systematical Extermination" i poszli w pizdu. Jak to na nich przystało, bo płytami to oni nie rozpieszczają. I jak już niemal wszyscy o nich zapomnieli wydali "No God". Faktycznie, najlepsze co im się przytrafiło od debiutu. Nawet wspomnianą produkcję da się przeżyć dzięki kawałkom. Jest dobrze.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: INFERNAL MAJESTY!!!

14-10-2017, 00:49

[youtube][/youtube]
ODPOWIEDZ