DECAPITATED

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Karkasonne

Re: DECAPITATED

21-10-2017, 22:46

Wódka i Piwo pisze:Se chłopaki poruchali...poruchają i chłopaków. Murzynowi podczas penetracji dredy posłużą za lejce, drugiemu meksykancowi broda gringo z Europy za brandzel szmate... I to będzie defmetal prima sort.
Rozmarzyłeś się.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: DECAPITATED

21-10-2017, 23:00

Wódka i Piwo pisze:Se chłopaki poruchali...poruchają i chłopaków. Murzynowi podczas penetracji dredy posłużą za lejce, drugiemu meksykancowi broda gringo z Europy za brandzel szmate... I to będzie defmetal prima sort.
Znasz to z autopsji czy po prostu chcesz zabłysnąć jako typowy polaczyna znawca, polaczku?
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3350
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: DECAPITATED

22-10-2017, 10:54

^Wódka i Piwo to przeciez od zawsze debil
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3012
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 13:30

Głos w dyskusji:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1555
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 14:25

yossarian84 pisze:^Wódka i Piwo to przeciez od zawsze debil
Próbuję ci dorównać tylko,bo w byciu debilem jesteś wzorem niedoścignionym .
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1555
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 14:29

wolff pisze:
Wódka i Piwo pisze:Se chłopaki poruchali...poruchają i chłopaków. Murzynowi podczas penetracji dredy posłużą za lejce, drugiemu meksykancowi broda gringo z Europy za brandzel szmate... I to będzie defmetal prima sort.
Znasz to z autopsji czy po prostu chcesz zabłysnąć jako typowy polaczyna znawca, polaczku?
Na szczęście nie jestem polakiem więc to twój problem ciulu w byciu parchatym polaczkiem. Skoro tak lubisz gwałcicieli to było im dupy dać, może by teraz nie mysieli robić za pojemnki na sperme murzynów.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15054
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 14:44

ramonoth pisze:Głos w dyskusji:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie znałem tego wczesniej. Dobre :-)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 14:53

ramonoth pisze:Głos w dyskusji:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Cała prawda, całą dobę.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
il cattivo
rozkręca się
Posty: 64
Rejestracja: 29-08-2014, 13:11

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 15:26

Wódka i Piwo pisze:
wolff pisze:
Wódka i Piwo pisze:Se chłopaki poruchali...poruchają i chłopaków. Murzynowi podczas penetracji dredy posłużą za lejce, drugiemu meksykancowi broda gringo z Europy za brandzel szmate... I to będzie defmetal prima sort.
Znasz to z autopsji czy po prostu chcesz zabłysnąć jako typowy polaczyna znawca, polaczku?
Na szczęście nie jestem polakiem więc to twój problem ciulu w byciu parchatym polaczkiem. Skoro tak lubisz gwałcicieli to było im dupy dać, może by teraz nie mysieli robić za pojemnki na sperme murzynów.
ty na prawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz?
Byłeś tam, widziałeś, co się działo? A może sam byś chętnie dupala nadstawił?

Nie twierdzę, że są niewinni, ale winy też im jeszcze nikt udowodnił.
Hamuj zatem i idź dalej szukać swojego szczęścia.
(...) "twierdził, że nasza choinka jest sprzeczna z ideą chrześcijaństwa, wyniósł ją z holu i wrzucił do kosza do góry nogami."
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 15:34

Wódka i Piwo pisze:
wolff pisze:
Wódka i Piwo pisze:Se chłopaki poruchali...poruchają i chłopaków. Murzynowi podczas penetracji dredy posłużą za lejce, drugiemu meksykancowi broda gringo z Europy za brandzel szmate... I to będzie defmetal prima sort.
Znasz to z autopsji czy po prostu chcesz zabłysnąć jako typowy polaczyna znawca, polaczku?
Na szczęście nie jestem polakiem więc to twój problem ciulu w byciu parchatym polaczkiem. Skoro tak lubisz gwałcicieli to było im dupy dać, może by teraz nie mysieli robić za pojemnki na sperme murzynów.
Jesteś typowym przedstawicielem polactwa czyli zawistnej grupy polskojęzycznej. Dostałeś od tabloidów chłopaków z DECAPITATED na pożarcie i już wydałeś na nich wyrok. Teraz z sadystyczną satysfakcją sączysz na nich jad. Gdy zostaną skazani odwalisz kolejną orgię zaślinionego troglodyty, a jeśli zostaną uniewinnieni machniesz tylko ręką i znajdziesz sobie inny obiekt swojej nienawiści. Pogarda.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Karkasonne

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 16:07

Chłopaki, słyszałem ze kolega wódka i piwo ma fantazje w których jest dywany przez murzyna, prawda to?
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: DECAPITATED

23-10-2017, 19:36

Czek dys ałt:

[youtube][/youtube]

Dziennikarstwo śledcze wstało z kolan :D
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: DECAPITATED

10-11-2017, 11:52

Z nieoficjalnych informacji słyszałem, że:
a) chłopaki gromadzą dokumenty potwierdzające ich dotyhczasową, nieposzlakowaną opinię w kraju, zaświadczenia o ukończonych szkołach, itd celując w zmniejszenie wysokości kaucji;
b) na 18 grudnia termin rozprawy

Potwierdzi to ktoś? Dwa niezależne źródła osobowe podające to samo to już jakiś lepszy punkt zaczepienia.
stalker
starszy świeżak
Posty: 29
Rejestracja: 12-01-2016, 11:31

Re: DECAPITATED

10-11-2017, 12:01

Te Twoje niezalezne źrodła po prostu umiom po angielskiemu czytac, bo wszystkie te info przenikały tu i tam w ostatniej fali artykułów o Spokane Love Affair. Niczego nowego sie nie dowiedzialeś. Z tym, że w ktoryms ze zrodeł było jeszcze napisane, że ta rozprawa 18 ma dużą szanse na bycie przełożoną na inny termin według sedziny.

Na oficjalne stronie Spokane Court ostatnim wpisem (i to nie uwszystkich) jest "Warranty Recalled", cokolwiek to znaczy w żargonie prawniczym.
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: DECAPITATED

10-11-2017, 12:31

Nie jestem na bieżąco z artykułami na stronie a korzystając z okazji, ze spotkałem pare dni temu znajomego będącego dość blisko samej kapeli chciałem zweryfikować te dane.
Ale skoro jest jak piszesz i to jest wiadome to OK.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: DECAPITATED

10-11-2017, 12:45

statusy na Spokane Court to ja juz w ogole przestalem rozumiec, bo Piotrowski i Wiecek maja tam od jakiegos czasu nawet "case closed" czy cos w tym stylu
Guilty of being right
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: DECAPITATED

10-11-2017, 16:03

stalker pisze:Te Twoje niezalezne źrodła po prostu umiom po angielskiemu czytac, bo wszystkie te info przenikały tu i tam w ostatniej fali artykułów o Spokane Love Affair. Niczego nowego sie nie dowiedzialeś. Z tym, że w ktoryms ze zrodeł było jeszcze napisane, że ta rozprawa 18 ma dużą szanse na bycie przełożoną na inny termin według sedziny.

Na oficjalne stronie Spokane Court ostatnim wpisem (i to nie uwszystkich) jest "Warranty Recalled", cokolwiek to znaczy w żargonie prawniczym.
''What Does Having a Warrant Recalled Mean?

To recall a warrant means that the court’s initial authorization to have you arrested has been reversed. If the warrant for your arrest has been recalled, you are no longer wanted by law enforcement, and you will no longer have to worry that you could be arrested at any time. Essentially, having your warrant recalled means it is nullified and declared invalid by the court.''

...czyli możliwe, że jest OK.
btd
rozkręca się
Posty: 57
Rejestracja: 06-09-2016, 19:24

Re: DECAPITATED

10-11-2017, 17:00

Uprzedziłeś mnie, hah.

Ostatnie statusy spraw Wacka, Rafała i Michała to "warrant recalled", z 9 listopada.
Sprawa Rafała jest zamknieta, Wacka i Michała dalej otwarta.
Z kolei Hubert ma sprawę zamkniętą, ale nie ma statusu "warrant recalled", jest tylko "warrant returned". co miał tez Rafał.
No ale Rafał dostał Warrant recalled i ma sprawę zamkniętą.
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: DECAPITATED

10-11-2017, 17:14

warrant recalled, przesunięcie sprawy
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
btd
rozkręca się
Posty: 57
Rejestracja: 06-09-2016, 19:24

Re: DECAPITATED

10-11-2017, 17:19

warrant recalled to jest cofnięcie nakazu aresztowania.
ODPOWIEDZ