DECAPITATED

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 08:58

Karkasonne pisze:Tam nie ma nic o tej całej spermie, a tego się chyba wszyscy najbardziej boja.
Przecież to vicek coś chlapnął a reszta się zastanawia, czy to prawda.
Grrrówno!
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3558
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 09:03

Karkasonne pisze:Tam nie ma nic o tej całej spermie, a tego się chyba wszyscy najbardziej boja.
ok, chodziło mi o to, że mają formalnie status oskarżonych, co przeoczył tomasz
Karkasonne

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 09:06

nagrobek pisze:
Karkasonne pisze:Tam nie ma nic o tej całej spermie, a tego się chyba wszyscy najbardziej boja.
ok, chodziło mi o to, że mają formalnie status oskarżonych, co przeoczył tomasz
Gdzieś było wyjaśnione ze musieli ich oskarżyć, bo inaczej w ciągu 30 dni musieliby ich wypuścić bo nie można trzymać dłużej bez oskarżenia.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 10:26

REINHARD IRRUMATOR pisze: jak ktoś rucha kurwy i ma kobietę i dwoje dzieci to zasługuje na karę
100% racji, ale niech tą karą będzie rozwód i wpierdol od szwagrów, a nie więzienie :D
Karkasonne pisze: Gdzieś było wyjaśnione ze musieli ich oskarżyć, bo inaczej w ciągu 30 dni musieliby ich wypuścić bo nie można trzymać dłużej bez oskarżenia.
na FB zespołu jest to napisane
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 10:37

REINHARD IRRUMATOR pisze:
Pacjent pisze:
REINHARD IRRUMATOR pisze:nietykalność w trampowie nie podlega dyskusji, czy chciała czy nie, wjechali na obczyznę gdzie jest takie a nie inne prawo,żegnamy
Co Ty powiesz?! Wg Ciebie w USA w ogóle nie ruchają, bo nawet gdy kobieta chce nie można przekroczyć jej nietykalności?
byłem w stanach i miałem zarzuty tak więc spierdalaj
Możesz być sobie nawet popem spod Petersburga. Gówno mnie to obchodzi. Pieprznąłeś głupotę miesiąca: przekroczenie nietykalności w przypadku gdy kobieta chciała... Przecież penetracja jest skrajnym przekroczeniem nietykalności! Rozumiesz, czy jesteś debilem z zarzutami?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 12:47

Pacjent pisze:
REINHARD IRRUMATOR pisze:
Pacjent pisze:
Co Ty powiesz?! Wg Ciebie w USA w ogóle nie ruchają, bo nawet gdy kobieta chce nie można przekroczyć jej nietykalności?
byłem w stanach i miałem zarzuty tak więc spierdalaj
Możesz być sobie nawet popem spod Petersburga. Gówno mnie to obchodzi. Pieprznąłeś głupotę miesiąca: przekroczenie nietykalności w przypadku gdy kobieta chciała... Przecież penetracja jest skrajnym przekroczeniem nietykalności! Rozumiesz, czy jesteś debilem z zarzutami?
Czy Ty pacjent wszędzie musisz pokazywać, że masz za daleko do łba? Koledzy starali się wyjaśnić:
booshee pisze:
Kolega z wybrzeża ma rację - to dziki kraj, zapytasz "czy golisz odbyt?" dostajesz blachę na czoło za mobbing, lobbing, rasizm, seksizm i skok o tyczce. Potem z dwa pozwy za straty moralne, z 200 tałzena papieru w plecy i czarna lista dla pedofilów bo ma 25 lat ale przekonała sędzinę że ma 15 bo jest kobietą. I żegnamy. Żarty żartami, ale tam na uniwersytetach potrafią grozić wypierdoleniem ludzi z uczelni za seksizm bo ktoś lasce ustąpił miejsca albo otworzył lasce drzwi a ona akurat jest snowflake-em i uważa że był to objaw męskiego szowinizmu. Feministki 3-ej fali mają swoje "safe spaces" na terenie uczelni bo np. mogą poczuć się urażone tematem zajęć - idą do pokoju i tulą szczeniaki labradorów dla uspokojenia dupy (też nie wierzyłem). Dodatkowo PETA domaga się zlikwidowania futer w wszelkich uniwersach Warhammera xD
Medard pisze:Taka ciekawostka, świat zmierza w takim kierunku:

https://newsbook.pl/2017/10/12/zaskakuj ... a-do-sadu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Rozumiesz już w tym kontekście co oznacza "przekroczenie nietykalności" mimo chęci ze strony kobiety czy jesteś debilem bez zarzutów?;) W świecie zbudowanym na debilizmach i paradoksach takie rzeczy nie powinny już nikogo dziwić a niektórzy zdają się ich nawet nie dostrzegać... No ale cóż... (jak to śpiewał Dragon) jak się jest sympatykiem Rydzyka i JPII dodatkowo jebanym seksistą, który uważa, że kobieta wchodząc do tour busa jednoznacznie tym wejściem daje zgodę do penetracji to czego ja kurwa oczekuję :D
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 12:50

chciała? , może pizda zabolała jak jej zrobili gang bang i wykorzystuje sytuację, może są idiotami że dali się wjebać, pozdrawia pop z Peterbursga
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 13:33

^ A może wszystko na raz + mieli zajebistego pecha i teraz mają przejebane ? Who knows.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 13:57

Przestańcie pieprzyć. Jeśli dziewczyna zgodziła się na przekroczenie jej nietykalności, a tym jest m.in stosunek seksualny to kolesie nie mogą być skazani za to przekroczenie jako takie, ale ew. za przekroczenie w wyznaczonym przez nią zakresie. Ciekawe jak to stwierdzić gdy w grę wchodziły używki, ciasne pomieszczenie (każdy kto robił numerek w takich warunkach wie, że otarcia, a nawet siniaki mogą się przytrafić każdemu) i przede wszystkim zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa tydzień po fakcie?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 15:22

http://fakty.interia.pl/polska/news-usa ... Id,2452677" onclick="window.open(this.href);return false;
Nebelwerfer
zaczyna szaleć
Posty: 193
Rejestracja: 26-07-2015, 18:03

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 17:14

Pacjent pisze:Przestańcie pieprzyć. Jeśli dziewczyna zgodziła się na przekroczenie jej nietykalności, a tym jest m.in stosunek seksualny to kolesie nie mogą być skazani za to przekroczenie jako takie, ale ew. za przekroczenie w wyznaczonym przez nią zakresie.
Tylko, że tu raczej nikt twardych dowodów nie przedstawi, słowo przeciw słowu, w takich okolicznościach sąd raczej przyjmie argumentację dziewczyny.
Ciekawe jak to stwierdzić gdy w grę wchodziły używki, ciasne pomieszczenie (każdy kto robił numerek w takich warunkach wie, że otarcia, a nawet siniaki mogą się przytrafić każdemu) i przede wszystkim zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa tydzień po fakcie?
Nie wiem, czy właśnie nie jest tak, że jak laska jest napita, to miejscowi kolesie nie wyciągają szabli, bo nie wiedzą czy za parę dni sobie nie przypomni, że w sumie to nie chciała. Jeśli siniaki i otarcia się utrzymują po takim czasie, to trochę uprawdopodobnia to tezę z oskarżenia, że nie było pełnej woli współpracy.

Nie wygląda to dobrze. Przyjaciele zespołu mogą już chyba powoli projektować koszulki z hasłem"Decapitated PDW".
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: DECAPITATED

15-10-2017, 20:01

Takie kurwa cuda się tam dzieją !!

''Man Exonerated After Spending 16 Years in Prison For Rape He Didn't Commit''

https://news.vice.com/article/man-exone ... dnt-commit
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: DECAPITATED

16-10-2017, 07:22

Wybaczcie, że się wtrącę pomiędzy wyroki wydawane na chłopaków a życzenia rychłego powrotu do domu, ale czy ktoś orientuje się, może przy okazji zamieszania z Decapitated rzuciło mu się w oczy, jak wygląda sprawa z gradacją i stopniowaniem przestępstw?
Pojawiają się "porwanie I stopnia", "gwałt II i III stopnia". Gwałt II stopnia jest penalizowany bardziej niż III czy "im niższy numerek tym lepiej"?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9672
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: DECAPITATED

16-10-2017, 08:47

im wyzszy numerek tym ciezsze przestepstwo
Guilty of being right
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: DECAPITATED

16-10-2017, 09:40

uglak pisze:im wyzszy numerek tym ciezsze przestepstwo
Dzięki!
Czyli tym bardziej trzeba poczekać na dane z aktu oskarżenia czy już sam przebieg procesu (nie mówiąc o końcowym rozstrzygnięciu, bo to oczywiste), bo teraz nic się nie trzyma kupy.

Z początkowych doniesień medialnych, Vogg miał być tym, który jako jedyny, samowolnie poddał się badaniu DNA i miał pomóc rzeczonej ofierze opuścić autobus. Tymczasem, w zarzutach ma porwanie I stopnia i gwałt III stopnia. Dla zestawienia - Rasta, który miał niby rozpocząć całe zamieszanie udając się za domniemaną ofiarą do toalety, ma gwałt II stopnia...
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15067
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: DECAPITATED

16-10-2017, 10:00

Rasta skoro rozpoczął, to w jakimś stopniu laska niby może jeszcze chciała, Vogg dokończył, kiedy jej się to już nie podobało - więc stąd pewnie te numery. Przynajmniej tak sądzę, chociaż mi się zawsze wydawało, że skoro coś jest pierwszego stopnia, to jest najcięzsze oskarżenie. Przykładowo zabójstwo pierwszego stopnia - czyli świadome, bez zaburzeń psychicznych, bez afektu, z zimną krwią, z premedytacją itd
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: DECAPITATED

16-10-2017, 10:01

mj. pisze:Z początkowych doniesień medialnych, Vogg miał być tym, który jako jedyny, samowolnie poddał się badaniu DNA i miał pomóc rzeczonej ofierze opuścić autobus. Tymczasem, w zarzutach ma porwanie I stopnia i gwałt III stopnia. Dla zestawienia - Rasta, który miał niby rozpocząć całe zamieszanie udając się za domniemaną ofiarą do toalety, ma gwałt II stopnia...
Bo jest liderem zespołu ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: DECAPITATED

16-10-2017, 10:12

Im wyższy numerek tym niższa waga przestępstwa.

http://statelaws.findlaw.com/washington ... ?version=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9672
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: DECAPITATED

16-10-2017, 10:28

Faktycznie, cos pokrecilem, a teraz to sie bardziej trzyma kupy
Guilty of being right
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9201
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DECAPITATED

16-10-2017, 10:36

No też mi się wydawało zawsze, że to odwrotnie niż z ufoludkami ;)
ODPOWIEDZ