SEPULTURA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
535

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 18:00

Monar se załóżcie i zróbcie kolegę Medarda dyrektorem.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 18:09

535 pisze:Monar se załóżcie i zróbcie kolegę Medarda dyrektorem.
Mógłbyś nie przejść selekcji na pensjonariusza, bo tam nie można pić harnasi.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 18:11

Medard pisze:Mógłbyś nie przejść selekcji na pensjonariusza, bo tam nie można pić harnasi.
No chyba, że wprowadzą takie do normalnej dystrybucji.
Marka Harnaś z portfela Carlsberg Polska po raz kolejny jest sponsorem rozgrywek letniej Grand Prix w skokach narciarskich - Zakopane 2007. Podczas zawodów logo Harnasia widoczne będzie na kilkunastu bannerach rozmieszczonych wokół skoczni, domku startowym dla zawodników. Na telebimie wyświetlającym przebieg zawodów emitowane będą spoty reklamowe Harnasia. Przy wejściu na teren skoczni ustawione będą dmuchane bramy z logo marki, natomiast na dachu pawilonu Wielkiej Krokwi pojawią się balony Harnasia.

Specjalnie na czas zawodów Letniej Grand Prix w Zakopanem, podobnie jak podczas tegorocznych zimowych rozgrywek Pucharu Świata w skokach narciarskich, przygotowana została limitowana, bezalkoholowa edycja piwa Harnaś. Będzie ona serwowana wyłącznie w okresie trwania imprezy w trzech barkach piwnych rozmieszczonych wokół Wielkiej Krokwi.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14268
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 18:25

Medard pisze:
Lord Gorloj pisze:
Nasum pisze: Co się z nim porobiło...
Starość, kurwa, starość.
Chyba nie tylko, otyłość i otępienie to może być efekt zażywania psychotropów, albo alko plus dragi. Gość jest ewidentnie zdemolowany przez używki.
pewnie skończy jak Vinnie Paul jak tak dalej pójdzie
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
535

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 18:25

Medard pisze:
535 pisze:Monar se załóżcie i zróbcie kolegę Medarda dyrektorem.
Mógłbyś nie przejść selekcji na pensjonariusza, bo tam nie można pić harnasi.
Z pewnością nie przeszedłbym selekcji, wszak jestem cały czas napierdolony. Natomiast rozczulają mnie posty na temat niby upadku grajka. Dziwne, że nikt nie pisał w tym samym duchu, choćby o Lemmym, który był zwykłym degeneratem , kompletnie oderwanym od rzeczywistości, a przecież to tylko jeden z wielu przykładów. Także dejcie chłopcy na luz. Każdy jest dorosły i robi co i jak chce. I nie ma sensu się użalać.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 18:29

Lemmy był degeneratem, ale dawał radę grać koncerty i płyty też nagrywał podobno niezłe, ostatnich nie słuchałem, więc nie wiem.
Tymczasem Max nie daje rady w fachu muzyka, to robi różnicę i o tym piszemy.
Niech robi sobie, co chce ze swoim życiem.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14268
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 18:59

i nie był zaplutym grubasem który udaje że odkrył ameryke :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
535

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 19:03

Medard pisze:Lemmy był degeneratem, ale dawał radę grać koncerty i płyty też nagrywał podobno niezłe, ostatnich nie słuchałem, więc nie wiem.
Tymczasem Max nie daje rady w fachu muzyka, to robi różnicę i o tym piszemy.
Niech robi sobie, co chce ze swoim życiem.
Jeden miał, a drugi nadal ma swoją publikę, tłumacz mi dalej o co tak naprawdę chodzi?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 20:21

535 pisze:
Medard pisze:Lemmy był degeneratem, ale dawał radę grać koncerty i płyty też nagrywał podobno niezłe, ostatnich nie słuchałem, więc nie wiem.
Tymczasem max nie daje rady w fachu muzyka, to robi różnicę i o tym piszemy.
Niech robi sobie, co chce ze swoim życiem.
Jeden miał, a drugi nadal ma swoją publikę, tłumacz mi dalej o co tak naprawdę chodzi?
Przecież piszemy o formie scenicznej, którą lemmy utrzymywał wysoką do końca swojego życia,
do której zbieracz kauczuku z belo horizonte, chociaż dużo młodszy nie ma nawet startu.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 20:33

Nie pierdol Medard. Na ostatnich obrazkach wyglądał jak nasz papa na finiszu. Ja myślę, że wszyscy zdechniemy i niech każdy wybierze sobie formę. Tymczasem na forum muzyki destrukcyjnej pojawiła się jakaś dziwna jebana moda. Ten taki, ten owaki, ten ma grzywkę krzywą, inny krzywo drze mordę, a jeszcze inny się nastukał, no faktycznie skandal jak chuj. Piszecie z ochronki caritasu? Kim wy kurwa tak naprawdę jesteście? Już was zewsząd wyjebali i tylko Jędrek się zlitował i przygarnął? Po co dopierdalać się do Maksia skoro takich przykładów jest na kopy?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 20:40

Pić trzeba umieć, przecież sam wiesz z autopsji,
o co te nerwy.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 20:52

Żadne nerwy. We chuju mam Maksia i jego modną fryzurę, ale po prostu nie pojmuję tego srania na wszystkich i po wszystkim z tak błahych powodów. Zupełnie jakby ludzie niby słuchający od zawsze, byli kompletnie zaskoczeni, że ta muzyka niesie za sobą destrukcję. Naprawdę tutaj sami harcerze?
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3558
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: SEPULTURA

17-11-2019, 21:14

Harcerze i katolicy :)
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14268
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SEPULTURA

20-12-2019, 15:37

[youtube][/youtube]
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1592
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: SEPULTURA

20-12-2019, 17:13

Medard pisze:
Chyba nie tylko, otyłość i otępienie to może być efekt zażywania psychotropów, albo alko plus dragi. Gość jest ewidentnie zdemolowany przez używki.
Złe towarzystwo. Patrząc na Maxa i jego koncerty to się naprawdę boję, że on zejdzie niedługo.

Lemmy trochę zapierdolił sprawę bo rak prostaty jest do wyleczenia ale tam generalnie cały organizm już jebnął.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15054
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: SEPULTURA

20-12-2019, 17:35

Żułek pisze:[youtube][/youtube]

Coś mi w tym kawałku nie pasuje. Jest niby ok, ale tak naprawde coś w nim zgrzyta. W porównaniu do piardów Maxa to wiadomo że są stopień jak nie dwa wyżej.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1592
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: SEPULTURA

20-12-2019, 17:44

Nasum pisze:
Żułek pisze:[youtube][/youtube]

Coś mi w tym kawałku nie pasuje. Jest niby ok, ale tak naprawde coś w nim zgrzyta. W porównaniu do piardów Maxa to wiadomo że są stopień jak nie dwa wyżej.
Nakombinowali, pokombinowali ale w uchu nic nie zostało. Jeszcze to jednostajne frazowanie Derricka.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SEPULTURA

20-12-2019, 17:54

Bdb kawalek, swietne wokale. Sto razy lepsze niz ostatnie wysrywy grubo-brudnego
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4040
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: SEPULTURA

20-12-2019, 22:18

Ja pierdolę, jakbym miał przesłuchać cały album w tym tempie to bym popełnił samobójstwo. Powinni się skurwysyny dawno rozpaść, jak jedni tak i drudzy.
support music, not rumors
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: SEPULTURA

21-12-2019, 10:59

Brzmi to jak FEAR FACTORY dla ubogich. Do frakcji suchej z tym.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ