KRIEGSMASCHINE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 20:13

Panowie wpierdalaja wlasny ogon. Moze z czasem bedzie lepiej, ale za bardzo podobna do poprzedniczki, a chyba nie o to w Kriegsmaschine chodzi.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
535

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 20:50

Pojęcia nie mam o co chodzi w Kriegsmaschine, ale mogę zapytać przy pierwszej nadarzającej się okazji. Jedno jest pewne. Ja to kupuję. Meteorolodzy zapowiadają ciężką zimę.
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1129
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 21:20

ozob pisze:Panowie wpierdalaja wlasny ogon. Moze z czasem bedzie lepiej, ale za bardzo podobna do poprzedniczki, a chyba nie o to w Kriegsmaschine chodzi.
Co Ty opowiadasz?!? Maria mówi, ze to zupełnie inna płyta!
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 21:59

Nie mam Fejsa wiec nie wiem.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Phren
rozkręca się
Posty: 42
Rejestracja: 08-01-2016, 02:02

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 22:39

Jestem po dwóch odsłuchach. To co ciśnie mi się na usta, czysto subiektywnie, to opinia, że przebili EoM. Dwa ostatnie utwory to jakaś (czarna) magia. Chylę czoła, niesamowita płyta.

Tak sobie myślę, że nie ma drugiego takiego wykonawcy we współczesnym black metalu, który tworzy za pomocą muzyki tak gęstą, mroczną atmosferę. Te dźwięki chwytają mnie za trzewia i wciągają w jakiś apokaliptyczny trans, zakończony nihilistycznym katharsis. Jeśli miałem kiedykolwiek duszę, to po przesłuchaniu tej płyty jestem pewien, że już jej nie mam.

To tak na gorąco. Na bardziej szczegółową i rozumną analizę przyjdzie jeszcze czas.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 22:43

Sova pisze:Kriegsmaschine "Apocalypticists" digipack CD mam już u siebie, zapraszam do sklepu lub malignantvoices@gmail.com

Obrazek
Rozumiem, że będziesz jutro na poczcie:]
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3581
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 22:46

ozob pisze:Panowie wpierdalaja wlasny ogon. Moze z czasem bedzie lepiej, ale za bardzo podobna do poprzedniczki, a chyba nie o to w Kriegsmaschine chodzi.
A o co? Tak z ciekawości pytam.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 22:51

Do tej pory dwa pelniaki byly diametralnie rozne od siebie. Byly zaskakujace. Teraz natomiast dostajemy kontynuacje EoM. Nawet te bebny, choc bardzo dobre, nie robia takiego wrazenia jak na poprzedniczce.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KRIEGSMASCHINE

21-10-2018, 23:49

Phren pisze:Jestem po dwóch odsłuchach. To co ciśnie mi się na usta, czysto subiektywnie, to opinia, że przebili EoM. Dwa ostatnie utwory to jakaś (czarna) magia. Chylę czoła, niesamowita płyta.

Tak sobie myślę, że nie ma drugiego takiego wykonawcy we współczesnym black metalu, który tworzy za pomocą muzyki tak gęstą, mroczną atmosferę. Te dźwięki chwytają mnie za trzewia i wciągają w jakiś apokaliptyczny trans, zakończony nihilistycznym katharsis. Jeśli miałem kiedykolwiek duszę, to po przesłuchaniu tej płyty jestem pewien, że już jej nie mam.

To tak na gorąco. Na bardziej szczegółową i rozumną analizę przyjdzie jeszcze czas.
Kim ty w ogóle jesteś?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 01:11

COFFIN pisze:
Sova pisze:Kriegsmaschine "Apocalypticists" digipack CD mam już u siebie, zapraszam do sklepu lub malignantvoices@gmail.com

Obrazek
Rozumiem, że będziesz jutro na poczcie:]
tak, pewnie ze 2h, rozumiem, ze mam wyslac?
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 01:45

- po lewej stronie wydanie Todeskult 2006
- środek testpress 2018
- po prawej reedka No Solace 2018

Obrazek
535

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 06:07

ozob pisze:Nawet te bebny, choc bardzo dobre, nie robia takiego wrazenia jak na poprzedniczce.
Robią, robią. Maciej potwierdził swoją obecność w światowej elicie walenia w bęben i talerz. Przynajmniej w swojej niszy i nie ma sensu tego ukrywać, ani próbować umniejszać szyderą. Rozumiem, że niektórych boli, że polska kapela potrafi bez fanfar i zbytecznych działań marketingowych przyłożyć znakomitym materiałem.
Awatar użytkownika
Bień
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 08-01-2014, 13:18
Lokalizacja: Gliwice

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 08:05

Phren pisze:Jestem po dwóch odsłuchach. To co ciśnie mi się na usta, czysto subiektywnie, to opinia, że przebili EoM. Dwa ostatnie utwory to jakaś (czarna) magia. Chylę czoła, niesamowita płyta.

Tak sobie myślę, że nie ma drugiego takiego wykonawcy we współczesnym black metalu, który tworzy za pomocą muzyki tak gęstą, mroczną atmosferę. Te dźwięki chwytają mnie za trzewia i wciągają w jakiś apokaliptyczny trans, zakończony nihilistycznym katharsis. Jeśli miałem kiedykolwiek duszę, to po przesłuchaniu tej płyty jestem pewien, że już jej nie mam.

To tak na gorąco. Na bardziej szczegółową i rozumną analizę przyjdzie jeszcze czas.
Obrazek
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 09:23

Sova pisze:
tak, pewnie ze 2h, rozumiem, ze mam wyslac?
Oczywiście:-) Machnąłem maila.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 10:07

535 pisze:
ozob pisze:Nawet te bebny, choc bardzo dobre, nie robia takiego wrazenia jak na poprzedniczce.
Robią, robią. Maciej potwierdził swoją obecność w światowej elicie walenia w bęben i talerz. Przynajmniej w swojej niszy i nie ma sensu tego ukrywać, ani próbować umniejszać szyderą. Rozumiem, że niektórych boli, że polska kapela potrafi bez fanfar i zbytecznych działań marketingowych przyłożyć znakomitym materiałem.
Nadinterpretacja. Nic mnie nie boli. Z punktu widzenia poprzedniczki kroku naprzod nie ma. O to mi chodzi.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 12:07

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
tommek
w mackach Zła
Posty: 810
Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
Kontakt:

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 12:13

Tzn że w tym roku nowej Mgły nie będzie.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 12:29

Chyba spory ruch mają:

https://allegro.pl/uzytkownik/no-solace ... gsmaschine" onclick="window.open(this.href);return false;
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 12:30

@tomekk
Tu masz wyjaśnienie jak się sprawy mają:

https://pl-pl.facebook.com/mglaofficial/" onclick="window.open(this.href);return false;

"Some recent rumours that our new album was due to be released very soon were correct - with the exception that it is not a Mgła album.
"Apocalypticists", the third album of Kriegsmaschine is out now. Link to streaming version below.
For those who appreciate our work in Mgła, KSM may be interesting as a different shade of the collaboration between the two of us: discordant, tense and dare we say more progressive approach to black metal. And as for Mgła: live activity re-starts March 2019. New recording coming in 2019. No release date set, it's out when it's out."
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KRIEGSMASCHINE

22-10-2018, 13:43

Czyli początek roku nowa mgla
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
ODPOWIEDZ