MEGADETH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

21-12-2017, 03:49

Rudy myśli powoli o wejsciu do studia natomiast Glen Drover już to zrobił
Canadian guitarist Glen Drover (MEGADETH, KING DIAMOND) revealed that he was working on two new albums for a possible 2018 release. "One of them, which is a guest-singers album, as I call it right now — there's no title for it — is an album with, basically, nine or 10 songs with different singers from the industry," Glen said. "I've been working on it for quite some time, kind of on and off, and it's pretty close to being done now. But that's an album, like I said, just different singers. There's one track that has Chuck Billy from TESTAMENT on it, one has Todd [La Torre] from QUEENSRŸCHE, Henning [Basse] from FIREWIND. Just a bunch of really good singers, be it both buddies of mine that I met through my travels with the bands that I was in and became friends with or just singers that I really looked up to and really wanted to work with and hadn't worked with in the past."

According to Drover, the album will contain mostly original material with "maybe one or two covers," including his rendition of the ALICE IN CHAINS classic "Junkhead", featuring his brother Shawn Drover (ex-MEGADETH) on drums and Lance Harvill on vocals. Glen added that he is "really proud" of his version of "Junkhead", which can be streamed in the YouTube clip below.

As for the other disc, Glen said that it was "more like kind of like a follow-up to the 'Metalusion' album I did in 2011, which is all instrumental. I'd say it's about maybe halfway finished," he said. "Again, another album that I've been kind of working on here and there, working on when I feel like it. And when time allows, because some of the people that are involved, like Jim [Gilmour] from SAGA, who's finishing up some touring in Europe with SAGA, it's about when we all have time to do our parts and put things together and record and so forth. Yeah, that's an album that I don't know when it'll be finished. I'm hoping it's gonna be all completed and out by the summer of next year. I've been just kind of slow working on it, again not just because of our schedules and doing other things, but also too just really trying to take my time and making sure that I'm really happy with everything. The first one I did was done in the same nature, where it was done over a couple of years, and I'm very proud of that album. For me, it's my favorite recording that I've done with anybody, or have done, period."
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

02-02-2018, 03:37

[youtube][/youtube]
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: MEGADETH

02-02-2018, 19:46

Zajebisty jest ten wałek. Zresztą jak cała "Dystopia".
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1362
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: MEGADETH

03-02-2018, 01:35

nicram pisze:Zajebisty jest ten wałek. Zresztą jak cała "Dystopia".
+1
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

07-04-2018, 17:22

kolejne wydanie bedzie w czerwcu do kolekcji :/

Obrazek

01. Last Rites / Loved To Deth (Remastered)
02. Killing Is My Business... And Business Is Good! (Remastered)
03. The Skull Beneath The Skin (Remastered)
04. Rattlehead (Remastered)
05. Chosen Ones (Remastered)
06. Looking Down The Cross (Remastered)
07. Mechanix (Remastered)
08. These Boots (Remastered)
09. Last Rites / Loved To Deth (live) (1987 London, UK)
10. Killing Is My Business... And Business Is Good! (live) (1986 Denver, CO)
11. The Skull Beneath The Skin (live) (1990 London, UK)
12. Rattlehead (live) (1987 Bochum, Germany)
13. Chosen Ones (live) (1986 Denver, CO)
14. Looking Down The Cross (live) (1986 Denver, CO)
15. Mechanix (live) (1986 Denver, CO)
16. Last Rites / Loved To Deth (demo) (Remastered)
17. The Skull Beneath The Skin (demo) (Remastered)
18. Mechanix (demo) (Remastered)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2261
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: MEGADETH

07-04-2018, 18:55

Ile razy mam kupować to samo do chuja?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

07-04-2018, 19:52

Gunman pisze:Ile razy mam kupować to samo do chuja?
ja straciłem rachube :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: MEGADETH

07-04-2018, 21:17

No helloł! Przecież nie ma przymusu. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

07-04-2018, 23:01

nie kłam :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

14-06-2018, 04:02

w sumie fajny ten remaster :P
chociaż książeczka podobała mi się bardziej z 2002 bo było co poczytać a tutaj tylko kilka zdań od Rudego i pierdo lamento Vinnie Paula
brakuje mi tylko coveru na żywo :/ przecież go grali więc mogliby dać, byłby full album na żywo
albo wersje z 87 też mogliby dać, na cd przecież nie idzie tego zdobyć, chociaż na allegro jest na placku :/

ale ja nie o tym ;) Rudy nie jest krową i czasem zdanie zmienia ;)

[youtube][/youtube]

po 17 latach ;) z tego co widze u nas też zagrali :) jakaś relacja ?
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1080
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: MEGADETH

14-06-2018, 08:53

Dobrze zajebali, tylko pływający wokal zabił piękno tego konczerto. The Conjuring było.
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

04-09-2018, 18:00

Obrazek

Seria thrashowych klasyków, serwowana przez Megadeth od połowy lat 80-tych i przez lata 90-te, nadal cieszy się uznaniem wśród społeczności metalowej, choć wszyscy dawni koledzy lidera zespołu, Dave’a Mustaine'a – oprócz jednego Dave’a “Juniora” Ellefsona – dawno już poznikali w mrokach historii. Tamte lata stały pod znakiem niezdrowych relacji między Mustaine’m i jego byłymi kolegami z Metalliki, ale i całej masy wspaniałego metalu, z jakim zespół wychodził w miarę jak coraz bardziej piął się w górę, począwszy od albumów Peace Sells i So Far, So Good… So What! przez znakomite klasyki gatunku, a mianowicie Rust In Peace i Countdown To Extinction. Potem jednak przyszła kolej na Cryptic Writings i Risk, albumy, które zagroziły istnieniu grupy, ale i na późniejszą rekonstrukcję Megadeth, po ich haniebnym upadku i okresie upokarzającego rozproszenia, do jakiego doprowadziła destrukcyjna osobowość Mustaine'a. Wszystko to, to nieopowiedziana historia Megadeth – nieopowiedziana aż do tej pory. Ale jest to też historia, którą warto opowiedzieć, a to przez to, że uczy w jaki sposób odbudować i utrzymać karierę. Świadczą o tym nowsze dokonania Megadeth, obejmujące albumy The World Needs A Hero aż do Super Collider, zawierające jedne z najlepszych i najcięższych utworów, jakie kiedykolwiek trafiły na płyty zespołu. Daj się ponieść wizji Mustaine'a, celebruj ją wraz z czołowym autorem Martinem Popoffem, utwór po utworze. Z ponad sześćdziesięcioma książkami na koncie, Popoff stosuje w swoim oszałamiająco bogatym dorobku tę samą, wypróbowaną metodę, z równą mocą opowiadając o najnowszych trendach, jak i o klasykach, które wszyscy znacie i kochacie.


Martin Popoff
416 stron, bogato ilustrowana, twarda oprawa
Premiera: 17.09.2018
Cena 40zł
trza kupić :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5313
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

05-09-2018, 08:33

Ubiegłeś mnie ;-) Ano trzeba, chociaż zdecydowanie wolałbym, żeby tę książkę napisał Mick Wall...
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

11-09-2018, 04:07

ja słyszałem że Mick Wall to się dawno skończył ;)

edit:
David Ellefson - basista Megadeth - wyruszy w trasę "Basstory", w ramach której poprowadzi warsztaty basowe, a także podzieli się anegdotami ze swojej kariery muzycznej. Do Polski Amerykanin dotrze 22 października 2018 roku, spotkanie obędzie się w sklepie "Riff Megastore" w Warszawie.

22.10 - Warszawa, "Riff Megastore"
Start: 18:00
Bilety: 100 zł
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: MEGADETH

11-09-2018, 10:08

Najlepsza jest cena biletu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

12-09-2018, 02:17

jakbym umiał inglisz to pewnie bym poszedł a tak to szkoda kasy :P a autografów nie zbieram :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

20-09-2018, 22:47

przyszła dzisiaj ta książka, przekartkowałem ją sobie i doszedłem do wniosku że była tłumaczona google translatorem więc troche boję się ją czytać :P do tego zdjęcia (poza okładkami i plakatami) są bardzo słabej jakości
no i jest moje ulubione Megadeath :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5313
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

21-09-2018, 08:57

Też mam tę książkę, rzeczywiście, zdjęcia pod względem jakości mocno nie OK, chociaż sporo takich, których nie widziałem..
Biorę się za nią w weekend.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

21-09-2018, 11:23

Sgt. Barnes pisze:Biorę się za nią w weekend.
daj znac co i jak bo ja mam za duzo meczy w tv ;) do tego aktualna prasa (musick, mystic) wiec nawet nie zaczne chociaz wstep i dyskografie mam juz obcykana :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
hes
zaczyna szaleć
Posty: 293
Rejestracja: 22-10-2017, 09:27

Re: MEGADETH

21-09-2018, 12:20

[youtube][/youtube]

kozackie :D
ODPOWIEDZ