THE THIRD EYE RAPISTS / MORBID INSULTER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

THE THIRD EYE RAPISTS / MORBID INSULTER

05-05-2021, 10:35

Nazwa The Third Eye Rapists przewinęła się tu i tam, ale tematu nie mają, więc zakładam. Szwedzka mieszanka Black/Death, a ja bym tu jeszce dodał szczypte thrashu. Bardzo dobrze to żre.

The Third Eye Rapists is the decadent ensamble of two corrupted brothers (ex-Morbid Insulter), channeling the Chaos of Death's Holy Magic through abysmal evocations and sharpening the syringe which murders the World!

Na pierwszy ogień polecam ostatnią epke:


Opus buńczuczny, ale trzeba przyznać, że coś jest na rzeczy; w ich krótkich matexach znajduje to czego mi ostatnio mocno brakuje - jakiś autentyczny pierwiastek szaleństwa; zwłaszcza wyczuwalne to w sekcji rytmicznej - czasami bębny łomotaja w taki sposób jakby za chwile typ miał wypaść z rytmu a całość się sypnie. Nic takiego oczywiście się nie dzieje - słychać wyraźnie, że instrumenty opanowane są bardzo ładnie, ale nie ma w tym polerki i brandzlowania na gryfie.

Ostatnia epa i demo zebrało Amor Fati na winylu jako kompilacje, poprzednie wersje niestety tylko na kasetach.

Duet działał wcześniej jako Morbid Insulter i również polecam sprawdzić bo dobre to grzańsko, ale mam wrażenie, że TTER ma większy potencjał, jest bardziej popierdolone, ale przy tym dojrzalsze kompozycyjnie.
Metsejmikin
postuje jak opętany!
Posty: 314
Rejestracja: 17-02-2018, 21:19

Re: THE THIRD EYE RAPISTS / MORBID INSULTER

05-05-2021, 13:43

Pełna zgoda. Chwilę temu było jeszcze na cd w Morbid Chapel.
Z mojej strony dorzucę jeszcze Vorum , Degial...
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: THE THIRD EYE RAPISTS / MORBID INSULTER

05-05-2021, 14:28

Metsejmikin pisze:
05-05-2021, 13:43

Z mojej strony dorzucę jeszcze Vorum , Degial...
Tak! Jest ten sam vibe zwlaszcza pod ostatnia epke
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2650
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: THE THIRD EYE RAPISTS / MORBID INSULTER

05-05-2021, 22:06

bdb skład. jak wymieniamy Vorum to jeszcze Concrete WInds.
rzułf
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 545
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: THE THIRD EYE RAPISTS / MORBID INSULTER

10-05-2021, 15:37

W takim razie jeszcze projekt, który wypączkował z The Third Eye Rapists. Może do trzech razy sztuka i temu wcieleniu uda się wydać pełną płytę.

ODPOWIEDZ