Który zespół najbardziej się zeszmacił? ANKIETA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ

Który zespół najbardziej się zeszmacił?

SAMAEL
44
30%
AMORPHIS
3
2%
THERION
46
32%
SEPULTURA
17
12%
KAT
19
13%
TIAMAT
3
2%
ATROCITY (RFN)
8
6%
ANATHEMA
5
3%
 
Liczba głosów: 145
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Który zespół najbardziej się zeszmacił? ANKIETA

24-08-2019, 22:31

Po "Arise" SEPULTURA jest dla mnie zespołem pokroju KORN, SLIPKNOT czy SYSTEM OF A DOWN, co oznacza dla mnie właśnie muzyczne zeszmacenie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Który zespół najbardziej się zeszmacił? ANKIETA

24-08-2019, 22:41

Against to ostatni naprawdę dobry album,później jest może nie kibel ale ...nuda.niebyt.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Który zespół najbardziej się zeszmacił? ANKIETA

08-09-2019, 15:18

Skaut pisze:Temat, gdzie wszyscy mogą głównie poklepać się po pleckach bo będzie nakurwianie na podobne zespoły. O wiele ciekawszym wydaje mi się znalezienie takiego zespołu, który grał gówno i nagle zaczął wydawać złote jaja.
Gorguts, Deathspell Omega, Satyricon. Poza tym Immolation, Hate Eternal i Darkthrone zaczęły się na dwójce.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: Który zespół najbardziej się zeszmacił? ANKIETA

08-09-2019, 18:04

Headcrab pisze:
Skaut pisze:Temat, gdzie wszyscy mogą głównie poklepać się po pleckach bo będzie nakurwianie na podobne zespoły. O wiele ciekawszym wydaje mi się znalezienie takiego zespołu, który grał gówno i nagle zaczął wydawać złote jaja.

Gorguts, Deathspell Omega, Satyricon. Poza tym Immolation, Hate Eternal i Darkthrone zaczęły się na dwójce.
Post prowokacja ale i nie do końca. Pełna zgoda co do DSO bo ich wczesny surowy bm i tak się nie broni ale reszta? Ok Immolation ? Darkthrone? Kurwa mać na czym ten świat stoi. Daleki jestem od święcenia świętych krów ale to jest zwykla prowokacja i nic więcej :D
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Który zespół najbardziej się zeszmacił? ANKIETA

08-09-2019, 18:51

Przecież debiut Immo to najlepsza ich płyta , już pierwszy utwór rozpierdala cały death metal
Awatar użytkownika
bullet
zaczyna szaleć
Posty: 214
Rejestracja: 16-08-2007, 13:48

Re: Który zespół najbardziej się zeszmacił? ANKIETA

08-09-2019, 18:56

Bless this tongue pisze:Pełna zgoda co do DSO bo ich wczesny surowy bm i tak się nie broni
No nie, Inquisitors of Satan czy splity z Clandestine Blaze i Mutiilation są w pyteczkę.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Który zespół najbardziej się zeszmacił? ANKIETA

08-09-2019, 18:57

vicek pisze:Przecież debiut Immo to najlepsza ich płyta , już pierwszy utwór rozpierdala cały death metal

To już kwestia indywidualnego gustu który album jest najlepszy, ale jedno nie podlega chyba dyskusji: Immolation jako zespół, z płyty na płytę cordziej umacniał swoją pozycję, ich muzyka z każdym kolejnym krążkiem stawała się lepsza, dojrzalsza, doskonalsza. Tak więc, nie pasują do założonej tezy, jakoby pierwszy album to cienizna, a potem przeistoczyli się w kurę znoszącą złote jaja. Oni od samego początku grali w pierwszej lidze, do tej pory nic się w tej kwestii nie zmieniło.
ODPOWIEDZ