MAYHEM

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: MAYHEM

11-10-2018, 20:35

Stoigniew pisze:Mogę zrozumieć starych (??) pierdzieli z Manowar że z braku nowych pomysłów nagrywają sobie na nowo stare płyty, ale Mayhem ?? Nikt im nie każe nagrywać nowej płyty, więc jeśli nie mają pomysłów bo się wypalili, to niech lepiej milczą. Tak też będzie dobrze. A "Grand..." uważam za świetną płytę... jedną z najbardziej niebagatelnych w black metalu.. te wszystkie późniejsze Deastpell Omegi i inne kwadratowe ciulstwa mogą się schować.
Brawo.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MAYHEM

11-10-2018, 20:37

byrgh pisze:Ghost i Ulver serious business :D
Może polecisz jakieś jazzyy parchata kurwo? :D

A w temacie,takich płyt jak GDOW się nie poprawia,oczywiście chujowy zabieg.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: MAYHEM

11-10-2018, 20:44

Z takimi tekstami to se najwyżej możesz wyskakiwać do swojej żonki, i to podczas przerwy od bicia :) Ale taki obraz twój, analfabeto :)
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: MAYHEM

11-10-2018, 20:45

byrgh pisze:Nie no, nie możemy nikomu zabraniać grzebać przy własnych płytach, możemy sobie ponarzekać, ale bez jaj... ;)

Niech se zresztą każdy robi, co mu się żywnie podoba. Na Stormblast 2005 nikt z tego co wiem nie narzekał, a i remaster Human (Death) spotkał się z pozytywnym odzewem :)
ja nie zabraniam, ja narzekam właśnie :)
Ta płyta nie wymaga żadnego grzebania przy niej ani powtórnego nagrywania. Powinna dla potomności pozostać taka jak jest.

co do Stormblast2005 to wiem że coś takiego było, ale przez te lata jej nie słyszałem.. olałem ciepłym moczem. A o "Human" nawet nie wiedziałem, teraz zostałem uświadomiony :D
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MAYHEM

11-10-2018, 20:48

zawsze byłeś jebany na forume i to się nigdy nie zmieni ,pamiętaj o tym .
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: MAYHEM

11-10-2018, 20:54

A ty zawsze byłeś skończonym debilem i również o tym nie zapominaj i już nie sraj, bo twoich ćwierćinteligentnych kolegów już dawno tutaj nie ma i raczej nikomu nie zaimponujesz ;)
Skończyłem.
Stoigniew pisze:
byrgh pisze:Nie no, nie możemy nikomu zabraniać grzebać przy własnych płytach, możemy sobie ponarzekać, ale bez jaj... ;)

Niech se zresztą każdy robi, co mu się żywnie podoba. Na Stormblast 2005 nikt z tego co wiem nie narzekał, a i remaster Human (Death) spotkał się z pozytywnym odzewem :)
ja nie zabraniam, ja narzekam właśnie :)
Ta płyta nie wymaga żadnego grzebania przy niej ani powtórnego nagrywania. Powinna dla potomności pozostać taka jak jest.

co do Stormblast2005 to wiem że coś takiego było, ale przez te lata jej nie słyszałem.. olałem ciepłym moczem. A o "Human" nawet nie wiedziałem, teraz zostałem uświadomiony :D
Human polecam, Stormblast nie słyszałem ;) To znaczy ogólnie trudno czepiać się brzmienia płyt Death, ale w ramach odświeżenia perspektywy robi moim zdaniem robotę.
A GDOW to oczywiście monolit, monument i co tam sobie wymarzymy.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: MAYHEM

11-10-2018, 21:16

Stoigniew pisze:Mogę zrozumieć starych (??) pierdzieli z Manowar że z braku nowych pomysłów nagrywają sobie na nowo stare płyty, ale Mayhem ??
Nie doczytałem, to w końcu jest jakiś remaster czy remake a'la 'Let There Be Blood' Exodus?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1254
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: MAYHEM

11-10-2018, 21:22

Remaster i remiks. Nie ma niczego podmienionego. Sample te same, z tym, że słyszane jakby zza ściany.
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: MAYHEM

11-10-2018, 23:19

byrgh pisze:Vicuś, wyluzuj. On żartował.
No co ty :D
535

Re: MAYHEM

11-10-2018, 23:46

Nie wiem o co ten raban? Chyba nie ma sensu traktować tego zabiegu jak profanację, przyznanie się do błędów, czyli chęć jakiejś tam poprawy. To zwyczajny skok na siano. Nic więcej. Mayhem to maszynka do płacenia rachunków. Inna sprawa że stare brzmienie jest bardzo dobre i nie trzeba nic psuć. Oczywiście GDOW nie reprezentuje klasy i nie gra w lidze z 666I, ale temu kto nie pojął wielkości tego materiału wtedy, nie pomoże bihimofowe zmiękczenie formuły, czy jak to się obecnie modnie mówi, "wpuszczenie do muzyki powietrza, przestrzeni", dzisiaj. Co za durne sformułowanie. "wpuszczenie powietrza", "przestrzeń"? Przewietrzyć to se można maminy kwadrat po odgrzaniu bigosu ze słoika. Już widzę tych wszystkich mądrali podkręcających wąsa i wystawiających paluszek znad filiżanki z kokosowym latte. Chuj wam w dupę, tak przy okazji, jeżeli któryś z was to czyta.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: MAYHEM

11-10-2018, 23:49

:D
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MAYHEM

12-10-2018, 00:09

535 pisze:Nie wiem o co ten raban? Chyba nie ma sensu traktować tego zabiegu jak profanację, przyznanie się do błędów, czyli chęć jakiejś tam poprawy. To zwyczajny skok na siano. Nic więcej. Mayhem to maszynka do płacenia rachunków. Inna sprawa że stare brzmienie jest bardzo dobre i nie trzeba nic psuć. Oczywiście GDOW nie reprezentuje klasy i nie gra w lidze z 666I, ale temu kto nie pojął wielkości tego materiału wtedy, nie pomoże bihimofowe zmiękczenie formuły, czy jak to się obecnie modnie mówi, "wpuszczenie do muzyki powietrza, przestrzeni", dzisiaj. Co za durne sformułowanie. "wpuszczenie powietrza", "przestrzeń"? Przewietrzyć to se można maminy kwadrat po odgrzaniu bigosu ze słoika. Już widzę tych wszystkich mądrali podkręcających wąsa i wystawiających paluszek znad filiżanki z kokosowym latte. Chuj wam w dupę, tak przy okazji, jeżeli któryś z was to czyta.
po pierwsze przeproś, bo brzydkiego zwrotu użyłeś.

po drugie, po co się rozwodzić nad remasterem Mayhem kiedy można sprawdzić nowe WINDHAND?
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
535

Re: MAYHEM

12-10-2018, 00:15

HSVV pisze: po pierwsze przeproś, bo brzydkiego zwrotu użyłeś.
Niby, że to nieprawda, że GDOW nie gra w lidze z 666I?
Zresztą nieistotne, dopłacę siedem pięćdziesiąt i będzie bdb!
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: MAYHEM

12-10-2018, 00:17

Brzmienie ewidentnie lepsze od oryginału, ale sam nie wiem czy zainwestuje swe ciężko zarobione pieniądze. Gdyby w tej wersji wyszło 18 lat temu dziś nie miałbym dylematu, a tak, sam nie wiem. Może dam im zarobić w ten sposób, bo nie sądzę by nagrali coś nowego-sensownego, wartego uwagi, po ostatnim gniocie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MAYHEM

12-10-2018, 00:27

535 pisze:
HSVV pisze: po pierwsze przeproś, bo brzydkiego zwrotu użyłeś.
Niby, że to nieprawda, że GDOW nie gra w lidze z 666I?
Zresztą nieistotne, dopłacę siedem pięćdziesiąt i będzie bdb!
to jeszcze tylko Windhand posłuchaj nowego i będzie nawet więcej niż bdb!
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: MAYHEM

12-10-2018, 00:28

Castor pisze:Brzmienie ewidentnie lepsze od oryginału, ale sam nie wiem czy zainwestuje swe ciężko zarobione pieniądze. Gdyby w tej wersji wyszło 18 lat temu dziś nie miałbym dylematu, a tak, sam nie wiem. Może dam im zarobić w ten sposób, bo nie sądzę by nagrali coś nowego-sensownego, wartego uwagi, po ostatnim gniocie.
Przeca ostatnia plyta jest zajebista. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
535

Re: MAYHEM

12-10-2018, 00:31

Spokojnie. Za osiemnaście lat, gdy Necrobaczer będzie zbierał na trumnę, wydając remastery EW, wszyscy już do tego wniosku dojdą.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: MAYHEM

12-10-2018, 00:32

Taki chuj. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: MAYHEM

12-10-2018, 01:09

ozob pisze:
Castor pisze:Brzmienie ewidentnie lepsze od oryginału, ale sam nie wiem czy zainwestuje swe ciężko zarobione pieniądze. Gdyby w tej wersji wyszło 18 lat temu dziś nie miałbym dylematu, a tak, sam nie wiem. Może dam im zarobić w ten sposób, bo nie sądzę by nagrali coś nowego-sensownego, wartego uwagi, po ostatnim gniocie.
Przeca ostatnia plyta jest zajebista. (:
Już chwilę po uśpieniu forum brakować mi będzie takich odkryć, Panie ozob ;)
streetcleaner
rasowy masterfulowicz
Posty: 2218
Rejestracja: 11-04-2006, 09:36

Re: MAYHEM

12-10-2018, 06:33

Zupełnie nie rozumiem tykania tego albumu, nawet nie chcę mi się słuchać tych poprawek, a okładka oczywiście GORSZA ;)
ODPOWIEDZ