OBSCURE BURIAL

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
M.G.
zaczyna szaleć
Posty: 272
Rejestracja: 30-01-2017, 15:34

OBSCURE BURIAL

12-12-2017, 17:45

Myślę, że w związku z nadchodzącą, piątkową premierą albumu i streamem z tej okazji, warto założyć temat.

Obscure Burial to brzydki, intensywny, siarczysty death metal grany przez ludzi odpowiedzialnych m.in. za Kadotus. Nie licząc nadchodzącego albumu mają na koncie dwa mocne strzały w postaci demówek God's Abomination (2012) i Epiphany (2014) wydanych przez Invictus tylko na kasetach. Muzycznie śmierdzi to np. Necrovore, Possessed czy z nowszych rzeczy Vorum. Bardzo cieszy mnie premiera pełnej płyty, wyrywkowy osłuch ze streama zapowiada naprawdę solidny krążek. Z tego co czytałem na stronie Invictus, w przyszłości ma również ukazać się CD z dwoma wcześniejszymi materiałami, więc nie trzeba będzie śledzić Discogs w poszukiwaniu tych taśm, które tak czy inaczej są warte posiadania.

Obrazek

Stream albumu - http://www.indymetalvault.com/2017/12/1 ... re-burial/
ODPOWIEDZ