DAMONACY (USA)

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

DAMONACY (USA)

11-12-2017, 22:20

SODOMOUSE pisze:krótko grali ale w pyte dobrze! " onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Obrazek
Miałem nic nie kupować w najblizszym czasie, ale dziś poznałem ten band i zdecydowanie jest to jeden z ciekawszych bandów a starym amerykańskim podziemiu! Cholernie oryginalne granie wbrew pozorom. Nie mogłem się oprzeć i nabyłem sobie tą kompilacje z 2014 na CD. Liczę, że paka dotrze zanim pojde się urlopować, bo inaczej to nie wiem kto i kiedy to odbierze. O take śmierć metale walczyłem!

P.S. Mam nieodparte wrażenie, że gostki z DAY OF DOOM dość mocno sie nimi inspirowali.[/quote]

Obrazek

Dla mnie wybitna kompilacja i absolutnie oryginalna muza. Nieco obituarowe wokale, cholernie zróżnicowane tempa, cholernie specyficzne, nieco kosmiczne dysonanse. Wtedy chyba nikt tak nie grał. Królestwo i pół księżniczki za to wydawnictwo!
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: DAMONACY (USA)

09-10-2019, 08:18

alez to jest bdb material :)
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ