Behemoth v.2

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Karkasonne

Re: Behemoth v.2

09-08-2018, 22:03

Anthropophagus pisze:
Lukass pisze:poza Warszawą to nawet połowy islamisty nie widać
Bzdura okrutna. Polecam się przespacerować przez rynek w Krakowie. Coraz więcej tego gówna jest. Hijab czy chador na mordzie coraz częściej jest spotykany, mało tego - niektóre sucze to już się noszą w niqab'ie a nawet burkach... A najlepszy jest Pro Hijab z łyżwą Nike:

https://www.zalando.pl/nike-performance ... ZL.GO_PLA.

A fakt, że w Polsce masowo zaczęli skurwiały koran drukować to już każdy średnio zorientowany w temacie też wie... To, że Mahomet to pedofil to też sprawa prosta jest jak i to, że ta religia godna jest najwyższej pogardy.
Islamista i muzułmanin to nie to samo, to raz. Dwa, ze nie widze ich wcale wiele, może od czasu do czasu, raz na miesiąc. Trzy, na rynku sa głównie turyści.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Behemoth v.2

09-08-2018, 22:28

^ Takie elaboraty tylko z powodu premiery przeciętnego kawałka kapeli, której podobno większość z tu obecnych nie lubi i raczej nie słucha. Intrygujące zjawisko :)
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Behemoth v.2

09-08-2018, 23:10

TheDude pisze:^ Takie elaboraty tylko z powodu premiery przeciętnego kawałka kapeli, której podobno większość z tu obecnych nie lubi i raczej nie słucha. Intrygujące zjawisko :)
Skoro o muzyce za bardzo pogadać się nie da, to można dookoła.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3577
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Behemoth v.2

09-08-2018, 23:56

byrgh pisze: z naszą cudowną religią, w naszym cudownym, katolickim państwie.
Jaja se robisz, czy brak Ci piątej klepki?
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6280
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 07:30

maciek z klanu pisze:
Anthropophagus pisze:
byrgh pisze:Ale o co chodzi ze Smarzowskim?
Ze Smarzowskim chodzi dokładnie o to samo co w sprawie Behemoth - chodzi o to, że zachowujecie się jak jebane płaczliwe, katolickie cioty. Z jakiej racji Behemoth - zespół wywodzący się w prostej linii ze sceny BM ma obowiązek atakować muslimów? Od początku był to atak w chrześcijańskie wartości. Nie bądźcie hipokrytami i powiedzcie to samo o każdym BM zespole albo o DM bandzie, który ma tu poważanie w zasadzie u wszystkich - Immolation np. Przecież DM z natury jest również na wskroś antychrześcijański a Immolation już w szczególności. Praktycznie każda ich płyta to atak wymierzony w chrześcijan właśnie - czemu więc nie piszecie obłudnicy, że "żerują na łatwym łupie", że "brakuje im jaj żeby atakować muslimów"? Jesteście śmieszni a mogliście być przynajmniej konsekwentni w swoim wąskim rozumowaniu. Niczym się nie różnicie od tej tweeterowej cipy, która w skrajnie żałosny sposób atakuje Smarzowskiego. I nie to, że bronię Nergala bo skrajnie żałosne są niektóre jego akcje (vide "Dzień Kobiet") a samego Behemoth słucham w zakresie płyt 1-6, reszty nie mam i nie specjalnie mnie interesują. Stwierdzam po prostu fakty. Idąc tym tokiem rozumowania każdy kto np. atakuje pedałów, którzy obnoszą się publicznie ze swoim pedalstwem powinien automatycznie atakować lesbijki i homoseksualne szympansy. Wróć! Nie powinien tylko ma OBOWIĄZEK! (A może lubi sobie popatrzeć jak jedna pani liże drugiej pani cipkę?) Ad Hominem, który od początku ciśnie w muslimskie ścierwo potrafi przy okazji promocji nowej płyty zagrać darmowy koncert w islamskim Paryżu i jakoś nikt z was się tu nie zachwyca nad wielkością jaj Kaiser'a. Na dodatek są bardziej znani od Dark Fury ale z kolei nie tak znani jak Slayer, który nadał płycie tytuł "God Hates Us All" bo im jaj nie starczyło żeby ją nazwać "Allah Hates Us All"... No kurwa litości.

Bardzo dobrze napisane
Otóż to. Spalcie płyty Slayer, Venom, Celtic Frost, Deicide, Incantatnion, Immolation, całej drugiej fali bm i zabijcie się. Pozdrawiam.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 16:25

Nerwowy pisze:
Otóż to. Spalcie płyty Slayer, Venom, Celtic Frost, Deicide, Incantatnion, Immolation, całej drugiej fali bm i zabijcie się. Pozdrawiam.
Slayer - chrześcijanin w składzie
CF - jw. (już nie pamiętam kto ale bardzo oburzało to kultowym wywiadzie z Mrok jego lidera niejakiego Oriasa)
Deicide - jw. tyle że już R.I.P. a lider-megasatan Benton brał ślub kościelny
druga fala bm - Hellhammer grał w bdb chrześcijaskim Antestor
religijny BM - Reverorum in Malacht (ex-Ofermod) anyone?

etc. itp.

Robaki, życie duchowe wyprze te wasze mrzonki o nuklearno-sonicznym holokauście i innym gównie, kwestia czasu.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 22:04

byrgh pisze:
Anthropophagus pisze:
byrgh pisze:Ale o co chodzi ze Smarzowskim?
Ze Smarzowskim chodzi dokładnie o to samo co w sprawie Behemoth - chodzi o to, że zachowujecie się jak jebane płaczliwe, katolickie cioty. Z jakiej racji Behemoth - zespół wywodzący się w prostej linii ze sceny BM ma obowiązek atakować muslimów? Od początku był to atak w chrześcijańskie wartości. Nie bądźcie hipokrytami i powiedzcie to samo o każdym BM zespole albo o DM bandzie, który ma tu poważanie w zasadzie u wszystkich - Immolation np. Przecież DM z natury jest również na wskroś antychrześcijański a Immolation już w szczególności. Praktycznie każda ich płyta to atak wymierzony w chrześcijan właśnie - czemu więc nie piszecie obłudnicy, że "żerują na łatwym łupie", że "brakuje im jaj żeby atakować muslimów"? Jesteście śmieszni a mogliście być przynajmniej konsekwentni w swoim wąskim rozumowaniu. Niczym się nie różnicie od tej tweeterowej cipy, która w skrajnie żałosny sposób atakuje Smarzowskiego. I nie to, że bronię Nergala bo skrajnie żałosne są niektóre jego akcje (vide "Dzień Kobiet") a samego Behemoth słucham w zakresie płyt 1-6, reszty nie mam i nie specjalnie mnie interesują. Stwierdzam po prostu fakty. Idąc tym tokiem rozumowania każdy kto np. atakuje pedałów, którzy obnoszą się publicznie ze swoim pedalstwem powinien automatycznie atakować lesbijki i homoseksualne szympansy. Wróć! Nie powinien tylko ma OBOWIĄZEK! (A może lubi sobie popatrzeć jak jedna pani liże drugiej pani cipkę?) Ad Hominem, który od początku ciśnie w muslimskie ścierwo potrafi przy okazji promocji nowej płyty zagrać darmowy koncert w islamskim Paryżu i jakoś nikt z was się tu nie zachwyca nad wielkością jaj Kaiser'a. Na dodatek są bardziej znani od Dark Fury ale z kolei nie tak znani jak Slayer, który nadał płycie tytuł "God Hates Us All" bo im jaj nie starczyło żeby ją nazwać "Allah Hates Us All"... No kurwa litości.
Bo, na co słuszność udowadniasz tym postem, na pohybel metalowemu ścierwu i każda okazja jest dobra, by mu dosrać + gówno mnie obchodzi Ad hominem, nie siedze w temacie i jedyną sensownością słuchania metalu, to w całkowitym oderwaniu od jego ideologicznego spierdolenia. Tu szło o mentalność tego gościa, a nie zauważając, że prymitywnymi środkami rżnie fanów na kasę, jesteś dziesięć razy głupszy od nich.
W rzeczywistości to masz chyba realny problem z naszą cudowną religią, w naszym cudownym, katolickim państwie. Chrzest pewnie miałeś? Jak nie pamiętasz, to spytaj mamy. Dopytaj przy okazji, czy duchownemu też zajebałeś taką TL;DR-ową pastą i plunąłeś mu w twarz.

Całą resztę przepraszam, ale nie mam ani siły, ani ochoty komentować takiego plucia po 10 godzinach roboty. A tym, co poparli to głupie pierdolenie, proponuję pukać się w głupi łeb, aż zatrybi. Nie wiem w ogóle, po co porusza się na tym forum tematy z grupy ryzyka, skoro z góry wiadomo, kto i co ma naupychane w makówce. Jeden z drugim obrazuje tanie prowokacje ze strony gwiazdora, a trzeci, że jak był mały to ksiądz go wyruchał.
Byrdziu, nasza Masterfulowa umysłowa wieczna zmarzlino - ciesze się, że po raz kolejny swoim żenującym postem udowodniłeś wszem i wobec, że indolencja umysłowa jest dla ciebie cnotą najwyższą. (Pomijając, że pisanie w ojczystym języku to jak widać nie lada wyzwanie musi dla ciebie być...) "Bo, na co słuszność udowadniasz tym postem, na pohybel metalowemu ścierwu i każda okazja jest dobra, by mu dosrać" - nie wiem jak rozumieć ten bełkot. To ty z reguły chcesz tu dosrać "metalowemu ścierwu" stawiając się wyżej - praktycznie nie słuchasz metalu, odcinasz się od jakiejkolwiek linii ideologicznej stojącej za mniej lub bardziej ekstremalnym metalem, stąd nasuwa mi się jedno jakże proste i logiczne pytanie - co ty tu kurwa w ogóle robisz? Ktoś ci płaci za to żeby mącić na forum, na którym nie możesz dla siebie w żaden sposób znaleźć miejsca? Nie słuchasz Ad Hominem - no jakoś mnie to nie dziwi, za dobry jest to zespół żeby go słuchał byle chuj do szczania. Idzie o mentalność gościa i rżnięcie fanów na kasę? Ciekawe bo wcześniej wspominałeś, że chodzi o to iż Nerowi jaj brakuje żeby muslimów atakować? Gdzie tu rżnięcie na kasę? Coś ci się popierdoliło i chyba sam nie wiesz o czym piszesz... Oczywiście, że mam problem z waszą niewolniczą doktryną religijną bo jest skrajnie spierdolona - dokładnie tak samo jak judaizm i islam, choć nie aż w tak skrajnym stopniu jak te dwie - natomiast z uwagi na kontekst cywilizacyjny i szerokości geograficzne jakoś temat jest mi bliższy. "Chrzest pewnie miałeś? Jak nie pamiętasz, to spytaj mamy. " :D No zabłysnąłeś po całości, naprawdę. Tak miałem - o co do rodziców miałem żal już w wieku 9 lat kiedy przestałem zachwycać się ilustracjami z Biblii w obrazkach dla najmłodszych a zaczynałem powoli myśleć sam za siebie. Czego to dowodzi, że byłem ochrzczony? Podpowiem ci - tylko tego, że był to efekt indoktrynacji, bez której ta religia nie przetrwałaby nawet 100 lat. Czy ktoś mnie pytał o zdanie? Jakbym się ochrzcił w wieku 18+ mógłbyś z tego robić wyrzut a tak robisz z siebie tylko impotenta umysłowego i skrajnego idiotę. Powiem więcej - dzisiaj np. byłem na pogrzebie (katolickim!) i wysłuchałem tego całego smutnego pierdolenia w postaci "przypowieści o Łazarzu"... nawet 2 razy bo po powrocie do domu oglądałem transmisję z innego pogrzebu. (O zgrozo! - również katolickiego!) Co ty na to? Może przekłuj to jakoś na swój sukces i wykorzystaj przeciwko mnie - twój światły intelekt na pewno ci to umożliwi! ;) Może też zmień pracę skoro po 10-ciu godzinach potrafisz z siebie wysrać jedynie tak żałośnie infantylnego i pozbawionego merytorycznej treści posta - trochę wstyd jak na takiego jazzowego intelektualistę. I na koniec specjalnie dla ciebie mam parę moich ulubionych cytatów z waszej świętej księgi - poczytaj sobie i zastanów się chwilę nad nimi bo pewnie tak jak 99% najbardziej zatwardziałych, katolickich zjebów nigdy Biblii nie czytałeś:

"Niewolnicy ze czcią i bojaźnią w prostocie serca bądźcie posłuszni waszym doczesnym panom, jak Chrystusowi, nie służąc tylko dla oka, by ludziom się podobać, lecz jako niewolnicy Chrystusa, którzy z duszy pełnią wolę Bożą. Z ochota służcie, jak gdybyście [służyli] Panu, a nie ludziom” (BT Ef 6, 5-7).

"Każdy przeto niech pozostanie w takim stanie, w jakim został powołany. Zostałeś powołany jako niewolnik? Nie martw się! Owszem, nawet jeśli możesz stać się wolnym, raczej skorzystaj [z twego niewolnictwa]! Albowiem ten, kto został powołany w Panu jako niewolnik, jest wyzwoleńcem Pana. Podobnie i ten, kto został powołany jako wolny, staje się niewolnikiem Chrystusa.” (BT 1Kor 7, 20-22).

"Niewolnicy niech będą poddani swoim panom we wszystkim, niech się starają im przypodobać, niech się im nie sprzeciwiają, niczego sobie nie przywłaszczają, lecz niech okazują zawsze doskonałą wierność, ażeby pod każdym względem stali się chlubą dla nauki naszego Zbawiciela, Boga” (BT Tyt 2, 9-10)

"Wszyscy, którzy są pod jarzmem jako niewolnicy, niech własnych panów uznają za godnych wszelkiej czci, ażeby nie bluźniono imieniu Boga i [naszej] nauce. Ci zaś, którzy mają wierzących panów, niechaj ich nie lekceważą z tego powodu, że są braćmi, ale niech im lepiej służą, dlatego że są oni wierzącymi i umiłowanymi jako uczestnicy dobrodziejstwa. Tych rzeczy nauczaj i do nich zachęcaj!„ (BT 1Tym 6, 1-2)

"Niewolnicy! Z całą bojaźnią bądźcie poddani panom nie tylko dobrym i łagodnym, ale również surowym. To się bowiem podoba [Bogu], jeżeli ktoś ze względu na sumienie [uległe] Bogu znosi smutki i cierpienia niesprawiedliwie. Co bowiem za chwała, jeżeli przetrzymacie chłostę jako grzesznicy? — Ale to się Bogu podoba, jeżeli dobrze czynicie, a przetrzymacie cierpienia. Do tego bowiem jesteście powołani. Chrystus przecież również cierpiał za was i zostawił wam wzór, abyście szli za nim Jego śladami” (BT 1P 2, 18-21)

Tak więc smutny niewolniku o intelekcie ameby zanim następnym razem wejdziesz ze mną w polemikę dam ci dobrą radę - weź do ręki słownik ortograficzny i Biblię a później 10 razy się zastanów czy to co masz zamiar wysrać w moją stronę przy pomocy taniej klawiatury z Tesco ma jakikolwiek sens i merytoryczną zawartość bo to nie są zawody, w których zwycięzca otrzyma tytuł największego buca i ignoranta roku - przecież ten zacny tytuł dumnie dzierżysz i nikt tu nie ma zamiaru ci go odbierać.
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1272
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 22:09

hcpig pisze:druga fala bm - Hellhammer grał w bdb chrześcijaskim Antestor
Akurat on za odpowiednie wynagrodzenie, to i zagrałby z Glacą ;)
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 22:13

Lukass pisze:
Anthropophagus pisze:
Lukass pisze:poza Warszawą to nawet połowy islamisty nie widać
Bzdura okrutna. Polecam się przespacerować przez rynek w Krakowie. Coraz więcej tego gówna jest. Hijab czy chador na mordzie coraz częściej jest spotykany, mało tego - niektóre sucze to już się noszą w niqab'ie a nawet burkach... A najlepszy jest Pro Hijab z łyżwą Nike:

https://www.zalando.pl/nike-performance ... ZL.GO_PLA.

A fakt, że w Polsce masowo zaczęli skurwiały koran drukować to już każdy średnio zorientowany w temacie też wie... To, że Mahomet to pedofil to też sprawa prosta jest jak i to, że ta religia godna jest najwyższej pogardy.
Jo, i jakieś trzy czwarte władców chrześcijańskiej Europy z czasów wczesnego i pełnego średniowiecza także. To, że teraz coś jest uważane za złe, nie oznacza automatycznie, że w przeszłości (a Mahomet to bardzo daleka przeszłość) też za takie uchodziło. Klasyczny błąd projekcji obecnych wyobrażeń o świecie na okres, do którego te wyobrażenia całkowicie nie przystają. W Krakowie to chyba głównie turystki? A Koran? Kupiłem posiadany dotąd egzemplarz jakieś 15, a może i więcej lat temu, bez szczególnego poszukiwania. Miałem klimat na poznanie świętych ksiąg religii monoteistycznych, choć religijny nie byłem, ale na szczęście jakoś szybko mi przeszło.
Lukass - mówimy o islamie, nie o chrześcijaństwie... Nie interesuje mnie co kiedyś było złe a co jest teraz złe. Mam swój rozum i wg niego islam należy jebać za mnóstwo rzeczy - pierwsza z brzegu; jeśli ktokolwiek próbuje w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać religię, która zgwałconą kobietę nakazuje ukamienować w ramach kary to nie bardzo widzę sens polemiki z kimś takim. To jest religia podludzi - zawsze nią była i zawsze nią będzie. EOT na dzisiaj bo nie bardzo mam klimat na elaboraty o czymkolwiek po pogrzebie znajomego, kwiat intelektu Byrdziu wykorzystał mój dzisiejszy limit ;)
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 22:18

Karkasonne pisze:
Lukass pisze:
Karkasonne pisze:Inna sprawa ze z tym wiekiem Aiszy to wcale nie jest oczywiste, różne źródła twierdzą inaczej a wiek różni się nawet o 7 lat. Przy czym oczywiście każdy dobiera taka interpretacje jaka mu pasuje.
Ano, tym bardziej że w całym życiorysie Mahometa w ogóle trudno wskazać, co jest faktem, a co nie. Można też znaleźć opinie, że konsumpcja miała miejsce w wieku lat 10-12. Cóż, w bardzo wczesnych początkach państwa polskiego dorodna dziewoja w tym wieku pewnie też uchodziła za świetny materiał na żonę. A jeśli jeszcze miało to być małżeństwo polityczne...
Zawsze w takich sytuacjach pytam rozmówcę, czy pamięta Romea i Julię i czy wie ile lat miała Julia. Tam jest scena rozmowy matki z opiekunka, matka mowi: ale ona ma dopiero 14 lat, a opiekunka: to co, młodsze były dobrymi mamkami. Romeo miał 16.
Ciągle nie rozumiem po co te przykłady z dupy - przypominam, że rozmowa jest o islamie a nie kurwa o Romeo i Julii. A pedofilia jest pedofilią - niezależnie od ram czasowych w jakich się poruszamy należy się za to skurwysyństwo najwyższa pogarda. Nie zachowujcie się więc jak niektórzy w sprawie Nergala, "który to jaj nie ma żeby muslimów atakować", nie odwracajcie kota ogonem - bo jak już mówiłem rozmowa była o islamie w kontekście pedofilii a Wy nie wiedzieć po co próbujecie to wszystko wybielić na korzyść szmaciarzy, którzy podobnie jak ich katoliccy bracia w sukienkach lubią jebać dzieci... Casus tematu Inquisition przypomina się jak nic...
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 22:21

Karkasonne pisze:
Anthropophagus pisze:
Lukass pisze:poza Warszawą to nawet połowy islamisty nie widać
Bzdura okrutna. Polecam się przespacerować przez rynek w Krakowie. Coraz więcej tego gówna jest. Hijab czy chador na mordzie coraz częściej jest spotykany, mało tego - niektóre sucze to już się noszą w niqab'ie a nawet burkach... A najlepszy jest Pro Hijab z łyżwą Nike:

https://www.zalando.pl/nike-performance ... ZL.GO_PLA.

A fakt, że w Polsce masowo zaczęli skurwiały koran drukować to już każdy średnio zorientowany w temacie też wie... To, że Mahomet to pedofil to też sprawa prosta jest jak i to, że ta religia godna jest najwyższej pogardy.
Islamista i muzułmanin to nie to samo, to raz. Dwa, ze nie widze ich wcale wiele, może od czasu do czasu, raz na miesiąc. Trzy, na rynku sa głównie turyści.
Tak - pedał i homoseksualista to też nie to samo, rozumiem co masz na myśli ;) Nie wiem jak często jesteś na rynku - ja codziennie przejeżdżam tamtędy 2 razy i widzę ich codziennie. Z trójką się zgodzę - na rynku są głównie turyści, co nie zmienia faktu, że jeszcze 8 czy 10 lat temu turbany widywałem tam raz na rok a nie codziennie...
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Karkasonne

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 22:28

Nie, chodzi o to, ze samo bycie muzułmaninem nie sprawia, ze człowiek jest automatycznie zjebany. Wiem ze Cię nie przekonam, wiem tez co dzieje się na świecie, ale co poradzić - muzułmanie pomogli mi tyle razy zupełnie bezinteresownie, ze czuje się zobowiązany być jakaś przeciwwaga, nawet jeśli mała. Na rynku bywam rzadko ostatnio. Tak, 10mlat temu było ich mniej, ale to tylko tendencja ogólnej migracji turystycznej, która rośnie lawinowo. Również kilka lat temu nie pomyślelibyście, ze miasta czy państwa będą ograniczać liczbę turystów (Barcelona, Berlin, Islamdia), a jedna się to dzieje. A Krakow to najbardziej turystyczne miasto w Polsce wiec trzeba z tym dilowac.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 22:36

hcpig pisze:
Nerwowy pisze:
Otóż to. Spalcie płyty Slayer, Venom, Celtic Frost, Deicide, Incantatnion, Immolation, całej drugiej fali bm i zabijcie się. Pozdrawiam.
Slayer - chrześcijanin w składzie
CF - jw. (już nie pamiętam kto ale bardzo oburzało to kultowym wywiadzie z Mrok jego lidera niejakiego Oriasa)
Deicide - jw. tyle że już R.I.P. a lider-megasatan Benton brał ślub kościelny
druga fala bm - Hellhammer grał w bdb chrześcijaskim Antestor
religijny BM - Reverorum in Malacht (ex-Ofermod) anyone?

etc. itp.

Robaki, życie duchowe wyprze te wasze mrzonki o nuklearno-sonicznym holokauście i innym gównie, kwestia czasu.
Widać, że kompletnie nie zrozumiałeś... Kolega Nerwowy wymienił kilka kluczowych kapel cieszących się ogólnym szacunkiem, które wielokrotnie cisnęły w chrześcijan i częstokroć uczyniły z tego sposób na siebie a żaden fan jazzu nie ma jaj żeby napisać o nich to samo co o Behemoth. Przykre, że trzeba to tłumaczyć. Widać czytanie ze zrozumieniem niektórym sprawa jakaś kurewską trudność... Wypierdalam za bramę z tego tematu i forume na dzisiaj bo aż się słabo robi momentami. To ostatnie zdanie może Jesterku by poważniej zabrzmiało jakbyś miał 50 lat na karku, zamiast uczyć ojców dzieci robić może lepiej poćwicz czytanie tekstu pisanego ze zrozumieniem ;) A nuklearny holokaust zbiera żniwo od lat - grubo ponad 2000 eksplozji atomowych na powierzchni tej planety jest aż za mocno kompatybilne z ekspansywną polityką nowotworów, rok rocznie zbierających coraz większe żniwo także nie kompromituj się takimi tekstami - nie potrzeba wojny atomowej do tego. O temacie Fukushimy i pierwszego w historii ludzkości "extinction level event" nawet nie wspominam...
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 22:44

Karkass wiadomo, że raz na 1000 przypadków trafisz na muslima, który wydaje się być normalny, może nawet życzliwy - nigdy jako innowierca nie dowiesz się jednak w jakim stopniu jest to Takijja. Czuj się zobowiązany poćwiczyć lepiej to - Twoja kobieta na pewno się ucieszy i doceni Twój rozwój i proces samodoskonalenia ;D

[youtube][/youtube]
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 23:10

Anthropophagus pisze:
[youtube][/youtube]
i niby z czym się tu nie zgadzasz?
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 23:41

Anthropophagus pisze: Lukass - mówimy o islamie, nie o chrześcijaństwie... Nie interesuje mnie co kiedyś było złe a co jest teraz złe. Mam swój rozum i wg niego islam należy jebać za mnóstwo rzeczy - pierwsza z brzegu; jeśli ktokolwiek próbuje w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać religię, która zgwałconą kobietę nakazuje ukamienować w ramach kary to nie bardzo widzę sens polemiki z kimś takim. To jest religia podludzi - zawsze nią była i zawsze nią będzie. EOT na dzisiaj bo nie bardzo mam klimat na elaboraty o czymkolwiek po pogrzebie znajomego, kwiat intelektu Byrdziu wykorzystał mój dzisiejszy limit ;)
Anthropophagus pisze: Ciągle nie rozumiem po co te przykłady z dupy - przypominam, że rozmowa jest o islamie a nie kurwa o Romeo i Julii. A pedofilia jest pedofilią - niezależnie od ram czasowych w jakich się poruszamy należy się za to skurwysyństwo najwyższa pogarda. Nie zachowujcie się więc jak niektórzy w sprawie Nergala, "który to jaj nie ma żeby muslimów atakować", nie odwracajcie kota ogonem - bo jak już mówiłem rozmowa była o islamie w kontekście pedofilii a Wy nie wiedzieć po co próbujecie to wszystko wybielić na korzyść szmaciarzy, którzy podobnie jak ich katoliccy bracia w sukienkach lubią jebać dzieci... Casus tematu Inquisition przypomina się jak nic...
Nie. Czas ma znaczenie, po prostu gdybyś w tamtym okresie powiedział o 12-letniej żonie, że to pedofilia, to nikt by nie zrozumiał, o co Ci chodzi. Nieważne, czy muzułmanin, chrześcijanin, czy poganin. Miała być zdolna rodzić dzieci i już. Śmiertelność dzieci (i matek) była duża, więc nie było na co czekać. Więc jak najbardziej zależnie od ram czasowych, ale obecnie tak - trzeba takie zachowania zwalczać. Ale z głową, a nie argumentami z dupy. A argumenty, powiedzmy, historyczne, są z dupy, bo uwzględniają obecne realia, a nie ówczesne. Żadne wybielanie, stwierdzenie faktu. Podobnie, jak to, że islam był zawsze religią podludzi. Otóż jak my się kurwa po lasach uganialiśmy za jeleniami, to oni mieli całkiem rozwiniętą cywilizację. Że zostało to stracone? Zostało, w dużej mierze, ale nie używajmy słowa "zawsze". Krytykować, a nawet zwalczać, można i należy, ale powielanie fałszywych argumentów temu nie służy. Krytykujmy za to, co jest, a nie - niezgodnie z prawdą - za to, co według naszych wyobrażeń było kiedyś. W bardzo wczesnym średniowieczu na terenie Polski uczono się dopiero cokolwiek budować, a oni stawiali całkiem imponujące budowle. Oni płacili srebrem i złotem (monety islamskie z tych czasów są PIĘKNE), my niewolnikami i skórami. Kiedyś to my w stosunku do kalifatu byliśmy pewnie jak zwierzęta. I tak nas pewnie nazywali. Czasy się zmieniły, cóż, taki świat. Po prostu wypadałoby jednak spojrzeć na sprawę bardziej całościowo.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Karkasonne

Re: Behemoth v.2

10-08-2018, 23:58

Anthropophagus pisze: Ciągle nie rozumiem po co te przykłady z dupy - przypominam, że rozmowa jest o islamie a nie kurwa o Romeo i Julii. A pedofilia jest pedofilią - niezależnie od ram czasowych w jakich się poruszamy należy się za to skurwysyństwo najwyższa pogarda. Nie zachowujcie się więc jak niektórzy w sprawie Nergala, "który to jaj nie ma żeby muslimów atakować", nie odwracajcie kota ogonem - bo jak już mówiłem rozmowa była o islamie w kontekście pedofilii a Wy nie wiedzieć po co próbujecie to wszystko wybielić na korzyść szmaciarzy, którzy podobnie jak ich katoliccy bracia w sukienkach lubią jebać dzieci... Casus tematu Inquisition przypomina się jak nic...
Właśnie że pedofilia nie zawsze była pedofilią, ludzie dojrzewali wcześniej, a i dziś ustanowione ramy są pewnym kompromisem, bo przecież żaden bóg nie zesłał z nieba zasady, że ruchanie jest spoko od 15 roku życia, a dzień przed 15-tymi urodzinami jeszcze nie. Czysto naukowo można by samo pojęcie rozłożyć na części pierwsze, mogłoby się okazać że nie mieliśmy racji w limicie ustanowionym akurat w tym miejscu, może to być rok wcześniej, a może rok później, a może nie da się tego ustalić inaczej niż indywidualnie - ale nikt tego tematu nie ruszy, bo jest zbyt brudny, zaczynasz wyglądać podejrzanie zajmując się takim tematem. Poza tym gdyby okazało się, że jednak to nie 15, tylko 16 - to ok, przesunięcie w tę stronę pewnie nie byłoby takim problemem. Ale co jeśli okazałoby się, że to jednak wcześniej? To niebezpieczny casus i łatwo zostać obwołanym przyjacielem pedofili, albo pedofilem, bardzo dużo do stracenia.

A przykłady są po to, by pokazać, że nie tylko islamski krąg kulturowy uważał małżeństwo z dziewczynkami za normalne. Często i myślę że słusznie mówi się, że wiele z tych krajów jest mentalnie na etapie naszego średniowiecza. Nie chodzi o wybielanie, źle to rozumiesz, my ich nie bronimy. Przykład mówi tylko, że najwyraźniej w XVI-wiecznej Europie nie było niczym szokującym, że 14-letnia dziewczyna miała się chajtać i być matką. Zapamiętałem to, bo wtedy było uderzające, a na lekcjach ani zajęciach z literatury się o tym nie mówiło.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Behemoth v.2

11-08-2018, 00:01

Kurwa, coz za intelektualne rozkminy w temacie behemoth, to tak jakby w biedronce rozprawiac o kantowskim imperatywie, adam bylby z was dumny chlopcy, wy artystowskie cioty. profesor sroda tez zjeby. i sartre tez. Zutylizowac scierwo zanim sie rozmnozy.
woodpecker from space
Karkasonne

Re: Behemoth v.2

11-08-2018, 00:03

Lukass pisze: Nie. Czas ma znaczenie, po prostu gdybyś w tamtym okresie powiedział o 12-letniej żonie, że to pedofilia, to nikt by nie zrozumiał, o co Ci chodzi. Nieważne, czy muzułmanin, chrześcijanin, czy poganin. Miała być zdolna rodzić dzieci i już. Śmiertelność dzieci (i matek) była duża, więc nie było na co czekać. Więc jak najbardziej zależnie od ram czasowych, ale obecnie tak - trzeba takie zachowania zwalczać. Ale z głową, a nie argumentami z dupy. A argumenty, powiedzmy, historyczne, są z dupy, bo uwzględniają obecne realia, a nie ówczesne. Żadne wybielanie, stwierdzenie faktu. Podobnie, jak to, że islam był zawsze religią podludzi. Otóż jak my się kurwa po lasach uganialiśmy za jeleniami, to oni mieli całkiem rozwiniętą cywilizację. Że zostało to stracone? Zostało, w dużej mierze, ale nie używajmy słowa "zawsze". Krytykować, a nawet zwalczać, można i należy, ale powielanie fałszywych argumentów temu nie służy. Krytykujmy za to, co jest, a nie - niezgodnie z prawdą - za to, co według naszych wyobrażeń było kiedyś. W bardzo wczesnym średniowieczu na terenie Polski uczono się dopiero cokolwiek budować, a oni stawiali całkiem imponujące budowle. Oni płacili srebrem i złotem (monety islamskie z tych czasów są PIĘKNE), my niewolnikami i skórami. Kiedyś to my w stosunku do kalifatu byliśmy pewnie jak zwierzęta. I tak nas pewnie nazywali. Czasy się zmieniły, cóż, taki świat. Po prostu wypadałoby jednak spojrzeć na sprawę bardziej całościowo.
Ciekawe co mówisz, przypomina mi książkę Zofii Kossak opisującą pierwszą krucjatę, według której cesarz Bizancjum wyręczył się rycerzami Europy w walce z muzułmanami na takiej zasadzie, jakby wypuścił dzikie zwierzęta, by rozszarpały gladiatora. I tak też byli postrzegani przez muzułmanów, którzy tak jak piszesz cywilizacyjnie byli w kosmosie, podczas gdy u nas bory były zwierza pełne, i dobrze bo pozwalało to utrzymać drużynę na nogach. Sułtan, przerażony najazdem brudasów, którzy nigdy się nie myli, podczas gdy muzułmanie bardzo dbali o higienę w saunach, poddał się, ale cesarzowi Bizancjum, byle tylko nie gadać z dzikimi bestiami xD
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Behemoth v.2

11-08-2018, 00:07

Triceratops pisze:Kurwa, coz za intelektualne rozkminy w temacie behemoth, to tak jakby w biedronce rozprawiac o kantowskim imperatywie, adam bylby z was dumny chlopcy, wy artystowskie cioty. profesor sroda tez zjeby. i sartre tez. Zutylizowac scierwo zanim sie rozmnozy.
Kolega chyba nie powinien już dziś pić. Miejsce rozmowy jest nieważne, liczy się treść i rozmówcy. I jedno, i drugie jest przednie ;)
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
ODPOWIEDZ