Sacrofire ‎– Symphonies.

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Deathmaniac
zaczyna szaleć
Posty: 159
Rejestracja: 20-12-2014, 15:05

Sacrofire ‎– Symphonies.

01-07-2017, 08:40

Niedawno kupiłem ten materiał na cd po uprzednim udsłuchu z youtuba. Zespół z USA,death metal rok wydania 1997. Jakież było moje zdziwienie gdy po odsłuchu okazało się,że dżwięki zawarte na tym krążku nie paasują do 1997 roku. Panowie chyba lekko się czasowo zahibernowali ponieważ płyta spokojnie mogła być nagrana dekadę wcześniej. Zero triggerów i innych zbędnych ulepszaczy. Słychaj mięsistą pracę bębnów, gitary pięknie tną jak żylety, gardłowy pięknie uzupełnia instrumenty. W sieci zespół widmo....brak info kto stoi za nagraniem tej płyty. Płyta oczywiście niczego w gatunku nie odkrywa ale jak na czas nagrania to szok że ktoś nagrał death metal w tym bardziej pierwotnym stylu.....polecam się zapoznać jako dobrą ciekawostkęObrazek


zapraszam do odsłuchu

" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ