POLLUTED INHERITANCE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Forest666
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 30-04-2015, 13:23

POLLUTED INHERITANCE

31-05-2016, 23:25

Co Wy na to?

Wydali trzy płyty, moim zdaniem mega niedoceniona kapela z Holandii...może trochę przesadzę ale biorac pod uwagę
amerykańska scene i to jak potoczyły się losy BRUTALITY - chodzi mi o ich brak szczęścia jeżeli chodzi popularność, nieadekwatna to muzyki jaka zrobili, moim zdaniem niektórym "pierwszoligowcom" daleko do nich. To w Europie taka kapela może być właśnie POLLUTED INHERITANCE.

Płyty:

ECOCIDE (1992) - klasyka gatunku poczatku lat 90-tych, na miarę pierwszych pozycji SINISTER, to subiektywna ocena, może odrobinę mnie ponosi :) Pierwsze wydanie juz w kategoriach MEGA RARÓW patrzac z perspektywy kolekcjonerskiej.

BETRAYED (1996) - trochę przekombinowana pozycja

INTO DARKNESS (2001) - świetne połaczenie dwóch pierwszych płyt, moim zdaniem death metalowy majstersztyk.
soplus
zaczyna szaleć
Posty: 117
Rejestracja: 20-02-2016, 11:00

Re: POLLUTED INHERITANCE

06-08-2016, 00:03

Forest666 pisze:Co Wy na to?

Wydali trzy płyty, moim zdaniem mega niedoceniona kapela z Holandii...może trochę przesadzę ale biorac pod uwagę
amerykańska scene i to jak potoczyły się losy BRUTALITY - chodzi mi o ich brak szczęścia jeżeli chodzi popularność, nieadekwatna to muzyki jaka zrobili, moim zdaniem niektórym "pierwszoligowcom" daleko do nich. To w Europie taka kapela może być właśnie POLLUTED INHERITANCE.

Płyty:

ECOCIDE (1992) - klasyka gatunku poczatku lat 90-tych, na miarę pierwszych pozycji SINISTER, to subiektywna ocena, może odrobinę mnie ponosi :) Pierwsze wydanie juz w kategoriach MEGA RARÓW patrzac z perspektywy kolekcjonerskiej.

BETRAYED (1996) - trochę przekombinowana pozycja

INTO DARKNESS (2001) - świetne połaczenie dwóch pierwszych płyt, moim zdaniem death metalowy majstersztyk.
Zajebista kapela

Dwójka według mnie bardzo dobra, jednak diabeł wychodzi ze mnie jak słucham jedynki - ta płyta morduje już od pierwszego numeru - chyba sobie włączę na dobranoc
535

Re: POLLUTED INHERITANCE

06-08-2016, 01:21

soplus pisze:
BETRAYED (1996) - trochę przekombinowana pozycja
Tak właśnie. Doskonała.
ODPOWIEDZ