DEATH LIKE MASS

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Jenny
starszy świeżak
Posty: 26
Rejestracja: 11-12-2015, 00:05

Re: DEATH LIKE MASS

04-05-2017, 19:02

Sybir pisze:
COFFIN pisze:Mogliby w nieodległym czasie machnąć pełny album i byłoby po zawodach:)
Mogliby machnąć czy machną? :>
Machną, nie bójcie się. Za jakiś czas wchodzą do studia. Miało być na dniach, ale zaistniały okoliczności opóźniające.
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1272
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: DEATH LIKE MASS

04-05-2017, 19:40

Bardzo fajny zespół, szczerze powiedziawszy poznałem ich dzięki koncertowi Lvcifyre z gościem specjalnym. Kawałki te na żywo zrobiły na mnie mega wrażenie, na tyle, że postanowiłem ogarnąć i osłuchać obie EPki. Jest to bardzo ciekawy materiał, I choć na pierwszy rzut ucha bardziej podeszły mi "Kręte Drogi", słychać, że zespół się rozwija i jeszcze wiele interesujących rzeczy zaprezentuje (czekam na pełny album). Głównym mankamentem jest tutaj brzmienie i miks - jest tutaj wiele ciekawych patentów, a niestety to wszystko zatraca się pod ścianą dźwięku, jest mało selektywnie. Ja wiem, że to raczej celowy zabieg, no ale jednak...

Po drugiej EPce odczuwam trochę niedosyt, ktoś wspomniał, że Abominacje można by było pociągnąć trochę - owszem. Jestem zaskoczony, że tak nagle się urywa. Brawa jednak tutaj dla Pana wokalisty - moim zdaniem tutaj wokale zostały położone znacznie lepiej, są wyraźniejsze, a mimo to wciąż demoniczne. We współczesnym metalu oczywiście znajdzie się wielu wokalistów z podobną barwą, ja jednak ciągle mam z tyłu głowy porównanie niejakiego szalonego Węgra.

Wiadomo kto w tym projekcie uczestniczy? Wiem, że to być może pytanie nie na te forum, no ale tak się trafiło, że wcześniej nie odczuwałem potrzeby ich ogarnięcia, a o ile dobrze pamiętam hype na nich jest już od 2015 roku. Noo, o Marku z Cultes des Ghoules wiem :)
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
atr
postuje jak opętany!
Posty: 591
Rejestracja: 10-04-2009, 20:23

Re: DEATH LIKE MASS

30-05-2017, 07:14

będzie ktoś miał u nas taką kuszuleczkę?
Obrazek
Hjertet mitt slår i mørket
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: DEATH LIKE MASS

30-05-2017, 13:01

Anzhelmoo pisze:Bardzo fajny zespół, szczerze powiedziawszy poznałem ich dzięki koncertowi Lvcifyre z gościem specjalnym. Kawałki te na żywo zrobiły na mnie mega wrażenie, na tyle, że postanowiłem ogarnąć i osłuchać obie EPki. Jest to bardzo ciekawy materiał, I choć na pierwszy rzut ucha bardziej podeszły mi "Kręte Drogi", słychać, że zespół się rozwija i jeszcze wiele interesujących rzeczy zaprezentuje (czekam na pełny album). Głównym mankamentem jest tutaj brzmienie i miks - jest tutaj wiele ciekawych patentów, a niestety to wszystko zatraca się pod ścianą dźwięku, jest mało selektywnie. Ja wiem, że to raczej celowy zabieg, no ale jednak...

Po drugiej EPce odczuwam trochę niedosyt, ktoś wspomniał, że Abominacje można by było pociągnąć trochę - owszem. Jestem zaskoczony, że tak nagle się urywa. Brawa jednak tutaj dla Pana wokalisty - moim zdaniem tutaj wokale zostały położone znacznie lepiej, są wyraźniejsze, a mimo to wciąż demoniczne. We współczesnym metalu oczywiście znajdzie się wielu wokalistów z podobną barwą, ja jednak ciągle mam z tyłu głowy porównanie niejakiego szalonego Węgra.

Wiadomo kto w tym projekcie uczestniczy? Wiem, że to być może pytanie nie na te forum, no ale tak się trafiło, że wcześniej nie odczuwałem potrzeby ich ogarnięcia, a o ile dobrze pamiętam hype na nich jest już od 2015 roku. Noo, o Marku z Cultes des Ghoules wiem :)
Jak spodobalo Ci sie death like mass to obadaj cultes des ghoules.
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: DEATH LIKE MASS

13-07-2017, 22:23

już mam:
DEATH LIKE MASS - Kręte Drogi BOX MC
DEATH LIKE MASS - Jak Zabija Diabeł BOX MC

Obrazek
Obrazek

Comes inside a handcrafted box and includes booklet and sticker.
Limited to 250.

zamówienia na mail: malignantvoices@gmail.com
lub sklep:
http://sklep.malignantvoices.com" onclick="window.open(this.href);return false;
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: DEATH LIKE MASS

01-08-2017, 10:55

Próbując zmierzyć się z nudą w pracy związaną z okresem urlopowym i zabójczą temperaturą za oknem, prześledziłem cały wątek z zapętlonym materiałem, najpierw "Krętych Dróg", a następnie "Jak Diabeł Zabija".
Przez okno z zachwytu nie wyskoczyłem, diabeł mnie nie opętał, aczkolwiek pierwsze EP i brzmieniowo i muzycznie wydało mi się całkiem solidne. Natomiast z drugim już słabiej.

Jakkolwiek fanatykiem BM nie jestem, aczkolwiek kilka rzeczy mam na półkach (i nie są to tylko Dimmu Borgir czy Emperor) i starałem się ocenić DLM bez jakichkolwiek uprzedzeń, próbując zestawić ze sobą te kilka wypowiedzi negatywnych oraz masę przewijających się pochwał.
Za "Krętymi Drogami" w wersji CD (o ile to możliwe) gdzieś się rozejrzę, dwójkę odpuszczę.
Co jakiś czas na pewno chętnie wrócę. I myślę, że koncertowo zdecydowanie ten zespół by zyskał, zadbawszy wcześniej o odpowiedni klimat i otoczkę imprezy.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: DEATH LIKE MASS

01-08-2017, 13:00

Obrazek

jeden Niemiec z Niemczech (zapewne mocno auto-destruktywny) zrobił sobie taki oto ^ tatuaż.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Ołówkiiiii
w mackach Zła
Posty: 733
Rejestracja: 17-12-2012, 18:32

Re: DEATH LIKE MASS

15-08-2019, 08:56

COME, child of wonder !
D.L.M.
Come, come come, come !
Ah ! conquer me and kill me !
The fate of all mankind I see Is in the hands of fools.
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: DEATH LIKE MASS

17-09-2019, 00:55

Wrzesień się nie skończy, a na sabacie matka będzie.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10356
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEATH LIKE MASS

17-09-2019, 01:07

Wypadałoby - Mabon już w tym tygodniu, o ile mnie pamięć nie myli.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: DEATH LIKE MASS

17-09-2019, 01:12

Sybir pisze:Mabon już w tym tygodniu, o ile mnie pamięć nie myli.
tak, nie myli :)
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10356
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEATH LIKE MASS

17-09-2019, 01:16

Czyli nie ma przypadku :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6654
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: DEATH LIKE MASS

17-09-2019, 03:00

Sova pisze:Wrzesień się nie skończy, a na sabacie matka będzie.
Pelniak?
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10356
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEATH LIKE MASS

29-09-2019, 23:55

Sova, kiedy i za ile? Zaklepuję egzemplarz MNS, jeśli to czytasz.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: DEATH LIKE MASS

30-09-2019, 00:18

Obrazek

Death Like Mass - "Matka Na Sabacie" digipack CD, ale kurwa solidny, bez obaw.
[ ltd. 666, Malignant Voices / Garazel ]
Cover art and layout by Mar.A Artworks.

za kilka dni...
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: DEATH LIKE MASS

30-09-2019, 00:22

Sybir pisze:Sova, kiedy i za ile? Zaklepuję egzemplarz MNS, jeśli to czytasz.
29,9 zł. koniec tyg, tak, czytam.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10356
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEATH LIKE MASS

30-09-2019, 00:43

Świetnie! Czekam w blokach startowych.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: DEATH LIKE MASS

30-09-2019, 00:46

łał, czyli już zarobiłem na flaszkę. mogę ją wypić teraz czy to będzie mało stosowne?
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10356
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEATH LIKE MASS

30-09-2019, 00:48

Paniczu, ja mogę nawet awansem coś kurierem podesłać. Zapytam jeszcze, koszty wysyłki stałe?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10356
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEATH LIKE MASS

30-09-2019, 00:51

Oczywiście, jeśli chodzi o spożycie, to nigdy nie jest za późno, by dorzucić kolejną cegłę do budowy Rzeczypospolitej (w drodze opłaty akcyzy) :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ