THE DEAD GOATS

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: THE DEAD GOATS

04-01-2017, 15:07

darksideofpunk pisze:Noworoczny news:
CALM THE FIRE / THE DEAD GOATS - split LP
(...)
Materiały gotowe, na dniach lądują w tłoczni, planowany termin wydania - połowa 2017 (nie ma się co oszukiwać, obecnie realny czas produkcji płyty, to około 5-6 miesięcy).
Winyl 12-cali, nakład 500 sztuk.
Płyta zostanie wydana wspólnymi siłami Dark Side Of Punk Records i Scream Records.
Informacje dotyczące preorderu oraz dalsze szczegóły wkrótce.
Kierowniku, parę pytań:
- jest jakiś tytuł splita?
- po ile kawałków będzie na stronach?
- 33 rpm czy 45 rpm?
- zwykła koperta LP czy jakiś gatefold?

Ale bierę na pewno!
IMP-|-OUS pisze:The Dead Goats - All of Them Witches na LP w limicie 300 sztuk

http://thedeadgoats.8merch.com/all_of_t ... lp-id10972" onclick="window.open(this.href);return false; 52 PLN
https://www.agoniarecords.com/index.php ... e&id=1946v" onclick="window.open(this.href);return false; 69 PLN
Szkurde się pospieszyłem i przepłaciłem u Niemca.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: THE DEAD GOATS

25-01-2017, 14:25

Drodzy Panicze, podaję za profilem Southern Discomfort, może kto ma akurat wolną "złotówkę" i ochotę na zrobienie czegoś dobrego:

Drodzy koledzy, drogie koleżanki. 3 letnia córa basisty The Dead Goats potrzebuje pomocy w leczeniu jakiegoś skurwysyńskiego raka który zalągł się w jej mózgu. Warto coś rzucić.

http://www.kawalek-nieba.pl/?p=8032
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: THE DEAD GOATS

27-01-2017, 10:57

Przeznaczenie kasy ze sprzedaży nie jest tajemnicą...
http://allegro.pl/the-dead-goats-childr ... 44384.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/the-dead-goats-childr ... 47889.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3521
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: THE DEAD GOATS

27-01-2017, 11:57

założyłem osobny temat. wpłacać, licytować!
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: THE DEAD GOATS

20-03-2017, 11:41

Kilka słów od TDG:

http://www.voidmagazine.pl/2017/03/20/w ... -studyjny/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9642
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: THE DEAD GOATS

20-03-2017, 13:50

Białystok
+
Powiem tylko tyle – zawsze śmieszyli mnie ludzie, którzy rzucali coś, co tworzyli od podstaw na rzecz zarabiania 500 zł za granie na weselu czy też jako zakapturzona sesyjna postać. Wygląda na to, że za pieniądze byłby zdolny zagrać nawet na wspólnym koncercie z Graveland, co dla mnie jest już dosyć obrzydliwe.
czyzbysmy mieli zdekonspirowanego nastepnego Batushka?
Guilty of being right
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: THE DEAD GOATS

20-03-2017, 16:40

Przeklejone z fb: "kilka słów prawdy, kilka ujawnionych tajemnic...". Każdy może z tym zrobić co chce :)
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: THE DEAD GOATS

20-03-2017, 17:33

"but they are reputed to be from well-known bands." :D
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: THE DEAD GOATS

09-04-2017, 18:42

http://www.testimonyrecords.bigcartel.c ... -ltd-to-20" onclick="window.open(this.href);return false;
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: THE DEAD GOATS

21-07-2017, 21:54

Pozwolę sobie przekleić z fb The Dead Goats:

While we're planning to enter the studio to record a bunch of completely new songs (to ensure You & ourselves we're not dead!), just a small announcement:

Our recent, beloved label Dark Side Of Punk Records / Robert Tukan passed us on the remaining "Path Of The Goat" longsleeves / crewneck sweatshirts. All the income is destined for Marcin's daughter medical treatment.

Only 66 pieces of each item were made, no-reprints. Stylized on 90's.
More details (price, specifications):

http://thedeadgoats.8merch.com" onclick="window.open(this.href);return false;

All help is notably welcome!
Share / spread please!

__________________________________

W dużym skrócie: całkowity dochód ze sprzedaży otrzymanych bluz i LS przeznaczony zostanie na dalsze leczenie córki Marcina. Jeżeli ktoś chciałby pomóc w taki sposób, serdecznie dziękujemy!
Ps. Szykujemy się do nagrań kilku numerów (mamy już w zasadzie wszystko oprócz czasu, żeby wejść do studia...). Więcej informacji wkrótce.
Trzymajcie się!


Gdyby to kogoś interesowało, to jeszcze tak do końca nie umarliśmy... Czekamy na tłoczenie 12" splitu Calm The Fire / The Dead Goats, ten sam materiał wyjdzie również na taśmie, ze sprzedaży której całkowity dochód zostanie również przeznaczony na dalsze leczenie mojej młodej (powiedzmy, że kaseta - cegiełka), najpewniej w sierpniu nagramy kilka numerów.
Jest jak jest.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: THE DEAD GOATS

21-07-2017, 22:21

mj. pisze:Pozwolę sobie przekleić z fb The Dead Goats:

While we're planning to enter the studio to record a bunch of completely new songs (to ensure You & ourselves we're not dead!), just a small announcement:

Our recent, beloved label Dark Side Of Punk Records / Robert Tukan passed us on the remaining "Path Of The Goat" longsleeves / crewneck sweatshirts. All the income is destined for Marcin's daughter medical treatment.

Only 66 pieces of each item were made, no-reprints. Stylized on 90's.
More details (price, specifications):

http://thedeadgoats.8merch.com" onclick="window.open(this.href);return false;

All help is notably welcome!
Share / spread please!

__________________________________

W dużym skrócie: całkowity dochód ze sprzedaży otrzymanych bluz i LS przeznaczony zostanie na dalsze leczenie córki Marcina. Jeżeli ktoś chciałby pomóc w taki sposób, serdecznie dziękujemy!
Ps. Szykujemy się do nagrań kilku numerów (mamy już w zasadzie wszystko oprócz czasu, żeby wejść do studia...). Więcej informacji wkrótce.
Trzymajcie się!


Gdyby to kogoś interesowało, to jeszcze tak do końca nie umarliśmy... Czekamy na tłoczenie 12" splitu Calm The Fire / The Dead Goats, ten sam materiał wyjdzie również na taśmie, ze sprzedaży której całkowity dochód zostanie również przeznaczony na dalsze leczenie mojej młodej (powiedzmy, że kaseta - cegiełka), najpewniej w sierpniu nagramy kilka numerów.
Jest jak jest.
Przydałaby się reedycja debiutu w formie jewel case.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
jesusatan
weteran forumowych bitew
Posty: 1825
Rejestracja: 11-12-2013, 21:11

Re: THE DEAD GOATS

21-07-2017, 23:46

Wlasnie mialem wrzucac. Ja wzialem sztuke, mimo iz wzor podoba mi sie srednio. Wspierajcie ludzie, nie zbiedniejecie a mozecie uratowac zycie. Nie badzcie chuje.
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: THE DEAD GOATS

31-07-2017, 13:17

@mj. Wiadomo co z zapowiadanym jeszcze w grudniu splitem TDG z Calm the Fire? Nie mam bunia, może coś przegapiłem, ale na waszym 8merchu nie widziałem, a Dark Side of Punk się zamknęli O_o
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3521
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: THE DEAD GOATS

31-07-2017, 14:23

właśnie, kto to wyda ostatecznie?
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: THE DEAD GOATS

01-08-2017, 10:33

smooker pisze: @mj. Wiadomo co z zapowiadanym jeszcze w grudniu splitem TDG z Calm the Fire? Nie mam bunia, może coś przegapiłem, ale na waszym 8merchu nie widziałem, a Dark Side of Punk się zamknęli O_o
Z niczego się nie wycofujemy. Materiał jest w tłoczni. Czekamy na płyty, bo okładki są już w zasadzie gotowe.
To prawda, DSOP się zamknęło, aczkolwiek w jego miejsce weszła Trująca Fala / N.I.C.
Czyli ostatecznie kooperacja: 3miasto (Scream Rec.) i Oleśnica/Wrocław (TF/NIC).
Temat jest więc jak najbardziej aktualny.

Jak już wspominałem, oprócz wersji 12" LP, będzie też MC (aczkolwiek chcemy, aby oba nośniki pojawiły się w podobnym czasie).

smooker pisze: Kierowniku, parę pytań:
- jest jakiś tytuł splita?
- po ile kawałków będzie na stronach?
- 33 rpm czy 45 rpm?
- zwykła koperta LP czy jakiś gatefold?
Nie było to do mnie, ale odpowiem :)
- tytułu brak.
- CTF 6 kawałków / TDG 3 kawałki
- z tego co wiem, 33 rpm
- zwykła koperta z wkładką z tekstami i zdjęciami. Analogiczne wydanie co nasz split z 2014r. z Icon Of Evil.

Pacjent pisze: Przydałaby się reedycja debiutu w formie jewel case.
Nad tym też powoli myslimy. W grę wchodziłby wyłącznie jewel case.

Niestety, z wiadomych względów, nasza aktywność na różnych polach musiała zostać delikatnie wstrzymana bądź zawieszona.
W zasadzie nadchodzący split trochę zweryfikuje nasz pogląd na "dwuosobowy" skład.
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: THE DEAD GOATS

01-08-2017, 10:48

Dzięki za odpowiedź, czekam niecierpliwie!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: THE DEAD GOATS

01-08-2017, 17:47

mj. pisze:
Pacjent pisze: Przydałaby się reedycja debiutu w formie jewel case.
Nad tym też powoli myslimy. W grę wchodziłby wyłącznie jewel case.
Oby udało się to jeszcze w tym roku.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: THE DEAD GOATS

09-08-2017, 07:48

Pacjent pisze:
mj. pisze:
Pacjent pisze: Przydałaby się reedycja debiutu w formie jewel case.
Nad tym też powoli myslimy. W grę wchodziłby wyłącznie jewel case.
Oby udało się to jeszcze w tym roku.
Mogę Ci w zasadzie obiecać, że w tym roku to się nie uda.

Prawdę powiedziawszy, w pierwszej kolejności spróbujemy wydać nowo nagrane rzeczy, żeby (jak już wspominałem) zweryfikować pogląd na dwuosobowy skład. Reedycję zrobimy, gdy zespół wróci do żywych na dobre.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: THE DEAD GOATS

18-09-2017, 19:25

[youtube][/youtube]
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: THE DEAD GOATS

06-10-2017, 21:56

Obrazek

Doczekaliśmy się płyt.
Nakład 500 sztuk: 250 czarnych i 250 czerwonych.
45 rpm. Wkładka z tekstami w środku.
Po cenę, pocztę, itd. odsyłam albo na stronę http://thedeadgoats.8merch.com" onclick="window.open(this.href);return false; albo na pm.


Obrazek

Dodatkowo, ten sam materiał wyszedł w formie kasety - cegiełki. Do ogólnej sprzedaży trafia 130 sztuk: 65 czerwonych i 65 białych.
Całkowity dochód ze sprzedaży kaset przeznaczony zostanie na leczenie mojej młodej.
Cena to 20 zł + wysyłka.
ODPOWIEDZ