DECAPITATED

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Nostromo
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
Lokalizacja: Somewhere In Time

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 20:35

Z jajem napisane i trafne. Wielu facetów ma intelekt na poziomie jaskiniowca.Niezależnie od srodowiska z jakiego się wywodzą. Smutne, ale prawdziwe. Nie wszyscy uczłowieczyli się w takim samym stopniu.

Co do chłopaków to wpakowali się w niezłe szambo. Niezaleznie od tego jak skończy się sprawa ich życie przewróci się do góry nogami.
Awatar użytkownika
Erkropka
rozkręca się
Posty: 97
Rejestracja: 12-09-2017, 19:25

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 20:39

Nawet mi ich nie żal.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4603
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 20:46

carnival było jeszcze fajne
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 21:23

strappado pisze:Halo! Adam też dużo przeżył!
http://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-New ... bili-17279" onclick="window.open(this.href);return false;
łoooo panie Adam to dopiero się wycierpiał, jeden dzień na rosyjskim dołku bez komórki, co tam leszcze z Decapitated i ich łamerykańskie wakacje w państwowym kurorcie na kosz podatnika... już kurwa zamknął by tą jadaczkę i przestał przeżywać ten "jeden dzień", bo to jest żenujące
Hello darkness, my old friend
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 21:24

"Wychowałam się w otoczeniu wielkiego artysty, poety i piosenkarza, w dodatku niesamowicie przystojnego i uwielbianego przez kobiety. "
Który cierpiał na to:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzeni ... ubiegunowe" onclick="window.open(this.href);return false;

"Zasadniczo rządzi w narodzie przeświadczenie, że mężczyzna jest dziką bestią, zupełnie niepanującą nad swoimi instynktami."
W jakim środowisku?
"No, powiem Wam, że jakoś sobie nie przypominam, by wtedy ojciec, bądź którykolwiek z muzyków mu towarzyszących, rzucał się do gwałcenia!"
Chyba nie wśród artystów i intelektualistów. Raczej wśród plebsu.

"Trzeba po prostu zrozumieć i bez szemrania przyjąć do wiadomości, że na widok samicy, a już zwłaszcza samicy, która nie ucieka, a bez dwóch zdań na widok samicy w krótkiej spódnicy, polskiemu samcowi zupełnie odwala i nie jest to jego wina."
Ta pani żyje w jakiejś podrzeczywistości. Bardzo odważne nawiasem mówiąc. Ciekawe czy odważyłaby się napisać zamiast "polskiemu" np. "murzyńskiemu" i co sądzi o przejściu w mini po dzielnicy zamieszkałej przez czarnych.

To kolejna sytuacja gdy sprawa DECAPITATED jest wykorzystywana przeciwko mężczyznom, głównie polskim jako takim. Już wiemy jacy jesteśmy prymitywni i skłonni do gwałtów. Fajnie. Za jakiś czas chłopaki z DECAPITATED zostaną oczyszczeni z zarzutów, a smród tej opinii pozostanie. I tylko żal tych męskich pizd, którzy takim tekstom przytakują.
PS. Ciekawe dlaczego gdy polscy faceci kogoś bohatersko uratują nie czytamy tekstów jacy to z nas, co do zasady, herosi? :)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10244
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 21:32

Tekst nie jest o polskich mężczyznach tylko o tym jak część społeczeństwa postrzega kwestie gwałtu. W tym jak takim postrzeganiem urąga polskim mężczyznom.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
blaker
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 15-09-2017, 11:47

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 21:40

E tam - wiadomo ze kąśliwe i złe informacje lepiej wpadaj w ucho wiec po co pisac o tych dobrych !? Nie lubie uogólniania a ta sympatyczna Pani nam to zaserwowała - męskie zachowania rodem z czasów ruchaczy jaskiniowców są chyba jej fantazją..
...głową w dòł z ambony spadł...
RippingHeadache
weteran forumowych bitew
Posty: 1166
Rejestracja: 30-12-2011, 16:30

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 22:36

Pacjent pisze:
"Wychowałam się w otoczeniu wielkiego artysty, poety i piosenkarza, w dodatku niesamowicie przystojnego i uwielbianego przez kobiety. "
Który cierpiał na to:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzeni ... ubiegunowe" onclick="window.open(this.href);return false;
No i co z tego?
"Zasadniczo rządzi w narodzie przeświadczenie, że mężczyzna jest dziką bestią, zupełnie niepanującą nad swoimi instynktami."
W jakim środowisku?
Po pierwsze - widać to nawet w komentarzach, które pojawiały się na tym forum. Po drugie sprawdź w wikipedii termin "felieton".
"Trzeba po prostu zrozumieć i bez szemrania przyjąć do wiadomości, że na widok samicy, a już zwłaszcza samicy, która nie ucieka, a bez dwóch zdań na widok samicy w krótkiej spódnicy, polskiemu samcowi zupełnie odwala i nie jest to jego wina."
Ta pani żyje w jakiejś podrzeczywistości. Bardzo odważne nawiasem mówiąc. Ciekawe czy odważyłaby się napisać zamiast "polskiemu" np. "murzyńskiemu" i co sądzi o przejściu w mini po dzielnicy zamieszkałej przez czarnych.
Autorka jest Polką, pisze o reakcjach Polaków i Polek, nie mam pojęcia czemu miałaby pisać o czarnych gettach, których w Polsce nie ma.
To kolejna sytuacja gdy sprawa DECAPITATED jest wykorzystywana przeciwko mężczyznom, głównie polskim jako takim. Już wiemy jacy jesteśmy prymitywni i skłonni do gwałtów. Fajnie. Za jakiś czas chłopaki z DECAPITATED zostaną oczyszczeni z zarzutów, a smród tej opinii pozostanie. I tylko żal tych męskich pizd, którzy takim tekstom przytakują.
PS. Ciekawe dlaczego gdy polscy faceci kogoś bohatersko uratują nie czytamy tekstów jacy to z nas, co do zasady, herosi? :)
Ty chyba nie czytałeś tego felietonu, albo masz trudności ze zrozumieniem czytanego tekstu. ;)
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6721
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 23:10

blaker pisze:E tam - wiadomo ze kąśliwe i złe informacje lepiej wpadaj w ucho wiec po co pisac o tych dobrych !? Nie lubie uogólniania a ta sympatyczna Pani nam to zaserwowała - męskie zachowania rodem z czasów ruchaczy jaskiniowców są chyba jej fantazją..
Jednakze ciezko mym zdaniem nie bylo wydedukowac, ze zabranie ze soba laski moze sie skonczyc oskarzeniem o gwalt.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
blaker
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 15-09-2017, 11:47

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 23:14

Proponuje zalozyc nowy temat na forum GWAŁTY I ROZBOJE , poki co jeszcze kolesie z decapow oficjalnie nie zostali uznani za gwalcicieli...
...głową w dòł z ambony spadł...
Awatar użytkownika
blaker
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 15-09-2017, 11:47

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 23:17

ozob pisze:
blaker pisze:E tam - wiadomo ze kąśliwe i złe informacje lepiej wpadaj w ucho wiec po co pisac o tych dobrych !? Nie lubie uogólniania a ta sympatyczna Pani nam to zaserwowała - męskie zachowania rodem z czasów ruchaczy jaskiniowców są chyba jej fantazją..
Jednakze ciezko mym zdaniem nie bylo wydedukowac, ze zabranie ze soba laski moze sie skonczyc oskarzeniem o gwalt.
No dokladnie tym bardziej w hameryce , niestety na bani robi sie rozne glupoty... szkoda bo moim zdaniem, bez wzgledu na wyrok, jest juz po kapeli...
...głową w dòł z ambony spadł...
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10244
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 23:18

A kto tak twierdzi? Na przykład w tym felietonie na który tak się oburzasz też nikt nie przesądza o winie, bo najzwyczajniej odnosi się on do czegoś zupełnie innego.
Paulina Młynarska pisze:Nazwy zespołu, nazwisk muzyków ani charakteru granej przez nich muzyki nie podaję, ponieważ: 1) to na razie zarzuty, a nie wyrok, 2) to, co chcę napisać, nie dotyczy zdarzenia, ale reakcji na zdarzenie.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9726
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 23:24

az musialem sprawdzic kto to - widze, ze to nastepna celebrytka znana dlatego, ze rodzice byli znani ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
blaker
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 15-09-2017, 11:47

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 23:27

Po czym wnosisz ze sie oburzam ?? Ja jedynie wyrazilem swoja.opinie... jebac to .. nie ma.jak riff w view from a hole :)
...głową w dòł z ambony spadł...
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10244
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: DECAPITATED

18-09-2017, 23:31

uglak pisze:az musialem sprawdzic kto to - widze, ze to nastepna celebrytka znana dlatego, ze rodzice byli znani ;-)
A jak ma się to do meritum? W sensie z tego względu nie może mieć racji?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9726
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: DECAPITATED

19-09-2017, 00:01

Hatefire pisze:
uglak pisze:az musialem sprawdzic kto to - widze, ze to nastepna celebrytka znana dlatego, ze rodzice byli znani ;-)
A jak ma się to do meritum? W sensie z tego względu nie może mieć racji?
nie wiem czy ma racje, bo onet mowi mi ze mam adblocka. to oczywiscie prawda i troche przeraza mnie, ze mozna byc najwiekszym portalem w Polsce blokujac ludzi, ktorzy potrafia korzystac z internetu, ale chyba nie o to pytales ;-) sprawdzilem kim jest ta Mlynarska i widze, ze to osoba o - dla mnie - zerowym autorytecie i nie jest warta takich wyrzeczen jak wylaczanie adblocka czy czytanie jej wypocin ;-)
Guilty of being right
RippingHeadache
weteran forumowych bitew
Posty: 1166
Rejestracja: 30-12-2011, 16:30

Re: DECAPITATED

19-09-2017, 00:07

Dziwne podejście. Mnie nie interesuje czy autor/ka ma autorytet, interesuje mnie czy pisze sensownie.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9726
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: DECAPITATED

19-09-2017, 00:18

nie wiem czy dziwne, ale po prostu wole wiedze ekspercka ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4091
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: DECAPITATED

19-09-2017, 00:30

No dobrze, ale cały felieton jest (poza tym, że sprowadzający sprawę do absurdu) oparty na - przynajmniej na razie - fałszywej podstawie, cytuję: "Reakcja jest taka, że polski internet, niezależnie od płci, już pluje na… ofiary. Zamiast je wspierać, pokazujecie im, że w tym społeczeństwie to na nie spada odpowiedzialność za to, że ktoś dopuścił się na nich zbrodni". Nie ma na razie zbrodni, nie ma ofiar, nie wiadomo, czy w ogóle doszło do gwałtu. Jak można wspierać kogoś, kto oskarża kogoś innego o gwałt, skoro na razie nie wiadomo, czy w ogóle rzeczywiście kogoś zgwałcono? Czy dobrze rozumiem, że właściwą reakcją byłoby odsądzanie od czci i wiary muzyków, bo ktoś ich oskarżył o gwałt? Ja wiem, zasadniczo lepiej wygląda, jak się stanie po stronie "ofiary". Rozumiem też, że rzeczywisty gwałt to rzecz straszna, a wyroki dla gwałcicieli w Polsce są zwykle dość niskie. Pragnę tylko zaznaczyć, że fałszywych oskarżeń też nie brakuje, a dla oskarżonego oznacza to wielomiesięczny pobyt w areszcie. Dla autorki ewentualnego fałszywego oskarżenia oznacza - przynajmniej w polskich warunkach - co najwyżej wyrok w zawieszeniu, a i to rzadko. Proszę się teraz zastanowić, czy można te dwie rzeczy porównać. Ot, taki adwokat diabła.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6721
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: DECAPITATED

19-09-2017, 03:34

Felieton jako zarys ogolny polskiego podworka w kwestii gwaltow jest ok. Czesto gesto to tak wyglada.

Natomiast porownanie fanek Mlynarskiego w czasach PRL do spadkobierczyni amerykanskich gruppies, ktora o ile bez przymusu idzie z chlopakami do autokaru to wiadomo po co, jest chybione.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
ODPOWIEDZ