ANTHRAX

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aginsiak
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 21-12-2008, 19:52

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 17:08

Triceratops pisze:Obrazek
Stodoła ja pierdole :(
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3021
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 18:29

A co Ci nie pasuje w Stodole?

Ostatni raz byłem tam na Devinie oraz na Bad Religion i nie stwierdziłem jakichś specjalnych mankamentów. Poza tym jeśli robi to LiveNation, to nie ma przecież innej opcji, chyba że na Narodowym. Przecież w Progresji czy innej Hydrozagadce to się nie odbędzie. Poprzedniego Devina robili tam, kolejny też tam będzie. Dodatkowo, od pewnego czasu w Stodole są piękne bilety kolekcjonerskie.

Dlaczego ludzie ciągle płaczą i narzekają w kontekście koncertów? A to za drogo, a to za wcześnie, a to za późno, a to we wtorek, a nie we środę, a to tramwaju nie ma, a to samolotu, a to w Stodole, a nie, kurwa, w Piździe. Jeszcze 3-4 lata temu w ogóle gówno się pod tym względem w Polsce działo. Dzieci dobrobytu, mać.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 18:36

ramonoth pisze:Dlaczego ludzie ciągle płaczą i narzekają w kontekście koncertów? A to za drogo, a to za wcześnie, a to za późno, a to we wtorek, a nie we środę, a to tramwaju nie ma, a to samolotu, a to w Stodole, a nie, kurwa, w Piździe. Jeszcze 3-4 lata temu w ogóle gówno się pod tym względem w Polsce działo. Dzieci dobrobytu, mać.
pod tym się chętnie podpiszę. kurwa mać, nie dość, że jednemu gra zespół pod nosem prawie, to i tak będzie zrzędzić bo nie ten dzień i tramwaje później nie będą jeździć. cieszę się, że moje doświadczenia koncertowe inaczej wyglądały, kiedy się jechało czasem 15 h z trzema przesiadkami przez cały kraj, pytało każdego przechodnia jak dostać się tam a tam i kończyło się na kilkugodzinnym koczowaniu pod klubem żeby zgarnąć jakieś senowne miejsce - nie wspominając o tym, że po koncercie nie raz nie dwa trzeb było koczować na pociąg przez następne 5-6h, nieważne czy skwar, czy zima i wypizg. i stawało się na rzęsach żeby wykombinować, jak tu zdobyć dzień wolny jeśli trzeba było w środku tygodnia. wszystko po to żeby zobaczyć 1-1,5 godzinny występ swojego ulubionego zespołu na scenie.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
aginsiak
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 21-12-2008, 19:52

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 19:08

ramonoth pisze:A co Ci nie pasuje w Stodole?

Ostatni raz byłem tam na Devinie oraz na Bad Religion i nie stwierdziłem jakichś specjalnych mankamentów. Poza tym jeśli robi to LiveNation, to nie ma przecież innej opcji, chyba że na Narodowym. Przecież w Progresji czy innej Hydrozagadce to się nie odbędzie. Poprzedniego Devina robili tam, kolejny też tam będzie. Dodatkowo, od pewnego czasu w Stodole są piękne bilety kolekcjonerskie.

Dlaczego ludzie ciągle płaczą i narzekają w kontekście koncertów? A to za drogo, a to za wcześnie, a to za późno, a to we wtorek, a nie we środę, a to tramwaju nie ma, a to samolotu, a to w Stodole, a nie, kurwa, w Piździe. Jeszcze 3-4 lata temu w ogóle gówno się pod tym względem w Polsce działo. Dzieci dobrobytu, mać.
Mam 164 cm wzrostu i nigdy nic nie widzę zza pleców rosłych metalowców. Poza tym wtedy ,gdy obserwuje czyjeś plecy ,dżwięk jest mocno wytłumiony i przez to mało selektywny. Bardzo mnie to irytuje. A nie będę sie pchał pod scenę ,żeby nie oberwać od narowistych ,spoconych thrash metalowców. mam nadzieję ,że mnie choć troche zrozumiałeś.

PS .W moich skórzanych butach mam 168 cm. Ciągle za mało :(
Karkasonne

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 19:32

HSVV pisze: pod tym się chętnie podpiszę. kurwa mać, nie dość, że jednemu gra zespół pod nosem prawie, to i tak będzie zrzędzić bo nie ten dzień i tramwaje później nie będą jeździć. cieszę się, że moje doświadczenia koncertowe inaczej wyglądały, kiedy się jechało czasem 15 h z trzema przesiadkami przez cały kraj, pytało każdego przechodnia jak dostać się tam a tam i kończyło się na kilkugodzinnym koczowaniu pod klubem żeby zgarnąć jakieś senowne miejsce - nie wspominając o tym, że po koncercie nie raz nie dwa trzeb było koczować na pociąg przez następne 5-6h, nieważne czy skwar, czy zima i wypizg. i stawało się na rzęsach żeby wykombinować, jak tu zdobyć dzień wolny jeśli trzeba było w środku tygodnia. wszystko po to żeby zobaczyć 1-1,5 godzinny występ swojego ulubionego zespołu na scenie.
A potem kradłeś pieniądze które mamełe dała na chleb i jechałeś rowerem na targ kupić "Pleasure to Kill" na Takcie, a jak wracałeś to tatełe bił kablem do refrenu, było warto, było warto
Ostatnio zmieniony 16-11-2016, 19:47 przez Karkasonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14580
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 19:34

ramonoth pisze:Dlaczego ludzie ciągle płaczą i narzekają w kontekście koncertów? A to za drogo, a to za wcześnie, a to za późno, a to we wtorek, a nie we środę, a to tramwaju nie ma, a to samolotu, a to w Stodole, a nie, kurwa, w Piździe. Jeszcze 3-4 lata temu w ogóle gówno się pod tym względem w Polsce działo. Dzieci dobrobytu, mać.
jesli już to lenistwa ;) przynajmniej u mnie ;)
ja tej całej otoczki koncertowej nienawidzę, poza samym koncertem dla mnie to męka
chce tylko "odlecieć" na swoich zespołach i jak najszybciej stamtad spierdalać dlatego lubie sobie pomarudzić jak coś nie jest po mojej myśli ;)
tutaj poza z dupy supportem nie ma póki co na co marudzić ;)
Ostatnio zmieniony 16-11-2016, 19:38 przez Żułek, łącznie zmieniany 1 raz.
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3021
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 19:36

aginsiak pisze:
Mam 164 cm wzrostu i nigdy nic nie widzę zza pleców rosłych metalowców. Poza tym wtedy ,gdy obserwuje czyjeś plecy ,dżwięk jest mocno wytłumiony i przez to mało selektywny. Bardzo mnie to irytuje. A nie będę sie pchał pod scenę ,żeby nie oberwać od narowistych ,spoconych thrash metalowców. mam nadzieję ,że mnie choć troche zrozumiałeś.

PS .W moich skórzanych butach mam 168 cm. Ciągle za mało :(
Ciekawa sytuacja, bo akurat wczoraj na OVERKILL/CROWBAR jechałem m.in. z moim bdb Kolegą, który choruje na karłowatość. Nie narzekał na nic, poza narzekaniem na drugiego bdb Kolegę, który 30 razy pytał go, czy lubi GENESIS :) Nie wiem jak oglądał koncert, skąd, czy dobrze widział itd. Po prostu nie narzekał, a koncertów widział w swoim życiu mnóstwo.

Są w życiu większe problemy. Zdrowia :)
Awatar użytkownika
aginsiak
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 21-12-2008, 19:52

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 19:49

ramonoth pisze:
aginsiak pisze:
Mam 164 cm wzrostu i nigdy nic nie widzę zza pleców rosłych metalowców. Poza tym wtedy ,gdy obserwuje czyjeś plecy ,dżwięk jest mocno wytłumiony i przez to mało selektywny. Bardzo mnie to irytuje. A nie będę sie pchał pod scenę ,żeby nie oberwać od narowistych ,spoconych thrash metalowców. mam nadzieję ,że mnie choć troche zrozumiałeś.

PS .W moich skórzanych butach mam 168 cm. Ciągle za mało :(
Ciekawa sytuacja, bo akurat wczoraj na OVERKILL/CROWBAR jechałem m.in. z moim bdb Kolegą, który choruje na karłowatość. Nie narzekał na nic, poza narzekaniem na drugiego bdb Kolegę, który 30 razy pytał go, czy lubi GENESIS :) Nie wiem jak oglądał koncert, skąd, czy dobrze widział itd. Po prostu nie narzekał, a koncertów widział w swoim życiu mnóstwo.

Są w życiu większe problemy. Zdrowia :)
Oczywiście ,że są . A najzupełniej poważnie ,to nie lubie tego przybytku po prostu ,zawsze kiedy tam jestem ,to kurwa buczy ,huczy ,a tym razem potrzebuje tip-top wydania. Pomysle nad zagramanicą .
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3021
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 20:02

Żułek pisze:
jesli już to lenistwa ;) przynajmniej u mnie ;)
ja tej całej otoczki koncertowej nienawidzę, poza samym koncertem dla mnie to męka
chce tylko "odlecieć" na swoich zespołach i jak najszybciej stamtad spierdalać dlatego lubie sobie pomarudzić jak coś nie jest po mojej myśli ;)
tutaj poza z dupy supportem nie ma póki co na co marudzić ;)
Pomyśl sobie, że mieszkasz w Lublinie/Przemyślu/Kielcach itp. W dupie byś był i gówno widział ze swoim rozpasanym podejściem. Dla mnie EOT, bo szkoda strzępić ryja. To jest, kurwa, dramat, dziecko.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3021
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 20:17

aginsiak pisze:
ramonoth pisze:
aginsiak pisze:
Mam 164 cm wzrostu i nigdy nic nie widzę zza pleców rosłych metalowców. Poza tym wtedy ,gdy obserwuje czyjeś plecy ,dżwięk jest mocno wytłumiony i przez to mało selektywny. Bardzo mnie to irytuje. A nie będę sie pchał pod scenę ,żeby nie oberwać od narowistych ,spoconych thrash metalowców. mam nadzieję ,że mnie choć troche zrozumiałeś.

PS .W moich skórzanych butach mam 168 cm. Ciągle za mało :(
Ciekawa sytuacja, bo akurat wczoraj na OVERKILL/CROWBAR jechałem m.in. z moim bdb Kolegą, który choruje na karłowatość. Nie narzekał na nic, poza narzekaniem na drugiego bdb Kolegę, który 30 razy pytał go, czy lubi GENESIS :) Nie wiem jak oglądał koncert, skąd, czy dobrze widział itd. Po prostu nie narzekał, a koncertów widział w swoim życiu mnóstwo.

Są w życiu większe problemy. Zdrowia :)
Oczywiście ,że są . A najzupełniej poważnie ,to nie lubie tego przybytku po prostu ,zawsze kiedy tam jestem ,to kurwa buczy ,huczy ,a tym razem potrzebuje tip-top wydania. Pomysle nad zagramanicą .
Myśl. Ale tak z ciekawości zapytam, bo ja raczej wysoki jestem. Które miejscówki w W-wie są odpowiednie dla Ciebie?
535

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 20:57

ramonoth pisze:
Żułek pisze:
jesli już to lenistwa ;) przynajmniej u mnie ;)
ja tej całej otoczki koncertowej nienawidzę, poza samym koncertem dla mnie to męka
chce tylko "odlecieć" na swoich zespołach i jak najszybciej stamtad spierdalać dlatego lubie sobie pomarudzić jak coś nie jest po mojej myśli ;)
tutaj poza z dupy supportem nie ma póki co na co marudzić ;)
Pomyśl sobie, że mieszkasz w Lublinie/Przemyślu/Kielcach itp. W dupie byś był i gówno widział ze swoim rozpasanym podejściem. Dla mnie EOT, bo szkoda strzępić ryja. To jest, kurwa, dramat, dziecko.
Czepiasz się chłopaka. Może musi być przed dwudziestą drugą w domu, bo inaczej szlaban na internet i wstrzymanie wypłaty kieszonkowego?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14580
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: ANTHRAX

16-11-2016, 22:24

ramonoth pisze:
Żułek pisze:
jesli już to lenistwa ;) przynajmniej u mnie ;)
ja tej całej otoczki koncertowej nienawidzę, poza samym koncertem dla mnie to męka
chce tylko "odlecieć" na swoich zespołach i jak najszybciej stamtad spierdalać dlatego lubie sobie pomarudzić jak coś nie jest po mojej myśli ;)
tutaj poza z dupy supportem nie ma póki co na co marudzić ;)
Pomyśl sobie, że mieszkasz w Lublinie/Przemyślu/Kielcach itp. W dupie byś był i gówno widział ze swoim rozpasanym podejściem
tak to prawda, wątpie abym się zmusił do pojechania na koncert skoro mam z tym problem w stolicy
swój pierwszy koncert zaliczyłem przez przypadek (2005), na tyle mi sie spodobało i ze postanowiłem się przemóc ale zajęło mi to aż 4 lata i nadal nienawidze koncertowej otoczki
niestety nie wszyscy się nadają na takie spędy
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
aginsiak
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 21-12-2008, 19:52

Re: ANTHRAX

17-11-2016, 11:35

ramonoth pisze:
Ciekawa sytuacja, bo akurat wczoraj na OVERKILL/CROWBAR jechałem m.in. z moim bdb Kolegą, który choruje na karłowatość. Nie narzekał na nic, poza narzekaniem na drugiego bdb Kolegę, który 30 razy pytał go, czy lubi GENESIS :) Nie wiem jak oglądał koncert, skąd, czy dobrze widział itd. Po prostu nie narzekał, a koncertów widział w swoim życiu mnóstwo.

Są w życiu większe problemy. Zdrowia :)
Oczywiście ,że są . A najzupełniej poważnie ,to nie lubie tego przybytku po prostu ,zawsze kiedy tam jestem ,to kurwa buczy ,huczy ,a tym razem potrzebuje tip-top wydania. Pomysle nad zagramanicą .[/quote]

Myśl. Ale tak z ciekawości zapytam, bo ja raczej wysoki jestem. Które miejscówki w W-wie są odpowiednie dla Ciebie?[/quote]

Kiedyś stara "Żyleta" i Źródełko plus lokale prywatne rozrzucone po wielu dzielnicach.Teraz raczej omijam miasto stołeczne szerokim łukiem ;)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ANTHRAX

01-12-2016, 21:21

hmmmm http://www.blabbermouth.net/news/megade ... -material/" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Karkasonne

Re: ANTHRAX

01-12-2016, 21:45

535 pisze: Czepiasz się chłopaka. Może musi być przed dwudziestą drugą w domu, bo inaczej szlaban na internet i wstrzymanie wypłaty kieszonkowego?
A może jeszcze prościej, nie przepada za koncertem jako wydarzeniem jako takim.
535

Re: ANTHRAX

01-12-2016, 21:52

Krótko mówiąc masochista. Właściwie to nie lubi, ale się tam pcha, narażając na nocne podróże komunikacją zbiorową wśród nietrzeźwych typów spod ciemnej gwiazdy,
Awatar użytkownika
Gotyk
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 11-01-2017, 16:25
Lokalizacja: WLKP

Re: ANTHRAX

19-03-2017, 20:34

Następni...
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czy ... -gaga.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: ANTHRAX

19-03-2017, 20:48

ciekawe kto następny ją zaprosi. Deathspell Omega? Furia?
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14580
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: ANTHRAX

31-03-2017, 03:27

[youtube][/youtube]
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: ANTHRAX

01-04-2017, 19:49

Cover odegrany 1:1. Z jednej strony słychać, że panowie grać umieją i to nie tylko metal, z drugiej zawsze będę wolał sięgnąć po oryginał Kansas.
ODPOWIEDZ