GRAVELAND

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6841
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: GRAVELAND

18-04-2016, 07:26

Slaba muza, zjebani fani i glupie komentarze. Ciemnoskore dzikusy w koszulkach z logo tej kapeli wygladaja jak malpy w kapeluszach (biali podobnie) :)
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3357
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: GRAVELAND

18-04-2016, 14:17

skąd w tobie tyle rasizmu, ziomeczku?
nie lubisz Eddiego Murphy nawet? :-(
Ritual
zaczyna szaleć
Posty: 274
Rejestracja: 17-08-2010, 00:13

Re: GRAVELAND

19-04-2016, 13:14

Mgła na OFFIE, Darken "przeprasza" za NSBM, co tu się odjaniepawla, wszyscy zmierzają w kierunku mentalnym yossariana ;)
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 01:14

Poważnie się zastanawiam, czy to dalej jest zespół dla mnie.
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
shadowthrone
postuje jak opętany!
Posty: 386
Rejestracja: 24-12-2010, 13:47

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 09:02

Każdy kto wspiera Graveland, jest przyjacielem Graveland"
Bez względu na kolor skóry, wiarę, czy poglądy polityczne!

Fudali to był zawsze śmieszny gostek. Teraz Robercik płacze, bo nie może grać koncertów.
Och, jaki on biedny. Stał się już nawet przyjacielem Izraela, Mongolii.

Czekam teraz na jego oświadczenie, że jego ulubioną i ukochaną książką jest Biblia, że kocha Jezusa i zawsze brzydził się szatanem.
Karkasonne

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 09:43

Jedyną rzeczą w tej chwili bardziej idiotyczną od bycia przez całe życie rasistą ganiającym w koszulkach ze swastyką jest rasista ganiający ze swastyką, który próbuje odgrywać rolę bardzo multi-kulti tolerancyjnego typa, bo nie może uwierzyć, że z takimi poglądami ktoś będzie robił nagonkę na jego koncerty.
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 548
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 10:23

shadowthrone pisze:Czekam teraz na jego oświadczenie, że jego ulubioną i ukochaną książką jest Biblia, że kocha Jezusa i zawsze brzydził się szatanem.
Nie, to by nic nie dało, przecież to nie ta siła robi wiatr wiejący Robowi w oczy. Jeszcze by pogorszył sprawę. Ale nie jest ona chyba zupełnie beznadziejna — jeden z byłych szefów Młodzieży Wszechpolskiej po tym, jak go Giertych umoczył w grubej aferze, nie miał innego wyjścia, powiedział, że kocha Kuronia i Balcerowicza. Nawrócenie zostało przyjęte. Robert musiałby pewnie odbyć jeszcze pielgrzymkę pokutną do Słupska, ale wyszedłby na swoje.
majeku
postuje jak opętany!
Posty: 397
Rejestracja: 25-12-2010, 21:37

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 11:05

Nigdy nie przesłuchałem więcej niż 2-3 utwory tego zespołu. Nie wiem, nie znam i pewnie nie poznam. Pytanie jednak z czystej ciekawości: Jak taki chłop się uchował? Czy bycie black metalowcem, nagrywanie płyt bm i ewentualnie bieganie z tarczą i mieczem po zlotach rycerskich, słowiańskich, etc. zwalnia z używania tego mitycznego ale nie wszystkim znanego narządu potocznie zwanego mózgiem? Jak to brak kaski, albo ewentualnie pazerność potrafią nawet takiego prawdziwego grzyba z ciemnego lasu wyrwać :D
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3357
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 13:18

majeku pisze:Czy bycie black metalowcem, nagrywanie płyt bm i ewentualnie bieganie z tarczą i mieczem po zlotach rycerskich, słowiańskich, etc. zwalnia z używania tego mitycznego ale nie wszystkim znanego narządu potocznie zwanego mózgiem?
Toż to zawsze był wyjątkowy debil.
majeku
postuje jak opętany!
Posty: 397
Rejestracja: 25-12-2010, 21:37

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 14:31

Aha, ok. Czyli nic go pewnie nie ratuje.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3237
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 14:41

Zaraz tam debil... Duże dziecko.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
shadowthrone
postuje jak opętany!
Posty: 386
Rejestracja: 24-12-2010, 13:47

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 16:11

Karkasonne pisze:Jedyną rzeczą w tej chwili bardziej idiotyczną od bycia przez całe życie rasistą ganiającym w koszulkach ze swastyką jest rasista ganiający ze swastyką, który próbuje odgrywać rolę bardzo multi-kulti tolerancyjnego typa, bo nie może uwierzyć, że z takimi poglądami ktoś będzie robił nagonkę na jego koncerty.
Postokroć zgadzam się.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: GRAVELAND

20-04-2016, 18:09

Paimony, Darkeny, kto jeszcze przeprosi? Kto jeszcze splunie na stare ideały? I śliną tą zagasi pradawny ogień rasowej rebelii?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
mysticcum
postuje jak opętany!
Posty: 479
Rejestracja: 21-12-2010, 11:40

Re: GRAVELAND

22-04-2016, 08:59

Kombinacji ciąg dalszy:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16000
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: GRAVELAND

22-04-2016, 09:24

Plastek pisze:Paimony, Darkeny, kto jeszcze przeprosi? Kto jeszcze splunie na stare ideały? I śliną tą zagasi pradawny ogień rasowej rebelii?
Kukiz
woodpecker from space
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: GRAVELAND

22-04-2016, 09:42

mysticcum pisze:Kombinacji ciąg dalszy:
" onclick="window.open(this.href);return false;
O mamo... Nie da się zjeśc jabłka i mieć jabłko, panie Robercie.
Elhaz_77
w mackach Zła
Posty: 778
Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
Lokalizacja: Olsztyn

Re: GRAVELAND

22-04-2016, 10:05

mysticcum pisze:Kombinacji ciąg dalszy:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Wklei ktoś ten tekst? Mam pejsbuka w robocie zablokowanego....
Awatar użytkownika
ozzy
postuje jak opętany!
Posty: 576
Rejestracja: 16-02-2008, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: GRAVELAND

22-04-2016, 10:21

Słowa, które napisałem w poście na facebook, na temat fanów Graveland z całego świata - były moją linią obrony jaką przyjąłem wobec kłamliwych mediów. Zaatakowała mnie gazeta wyborcza publikując paszkwil na temat moich poglądów, a teraz doszło tvp Gdańsk. Chciałem udowodnić, że się mylą, pokazać że muzyki Graveland słuchają także ludzie pochodzący z innych kultur i cywilizacji i nie ma ona cech nazizmu o które mnie oskarżają. Działałem pod wpływem emocji i dałem się sprowokować! Moim tekstem, który opublikowałem chciałem obronić festiwal Pomerania Fest. Tekst okazał się jednak zbyt mocny i uraził wielu ludzi którzy zawsze wspierali Graveland. Jest mi przykro z tego powodu, że zawiodłem wielu z Was. Jednak nie to było moim zamierzeniem! Lecz przygotowanie się do obrony Graveland wobec fali kłamliwej, oszczerczej propagandy, którą we mnie wymierzyły media! Te media nie mogą mi zapomnieć tego że przez wiele lat zawsze ich krytykowałem! Jest to ich zemsta i dla tego nie przebierają w środkach!
Fanów Graveland przybywa, taka jest cena popularności. Nie ma to nic wspólnego z polityką, czy ideologią. Są to plony wieloletniej pracy na rzecz zespołu. Muzyka metalowa, którą tworzy Graveland przekracza kontynenty. Internet pomaga w rozprzestrzenianiu się muzyki i znajdowania słuchaczy w miejscach, w których nikt by się tego nie spodziewał. Nie oznacza to jednak , że zdradziłem swoje ideały. Moje inspiracje twórcze pozostają niezmienione. Wierzenia pogańskie połączone z epickimi kultem wojownika. Thor's Hammer jest w moim sercu! W duszy, we krwi. W każdym dźwięku jaki wydobywa się z mojej muzyki! Jestem wierny swoim pogańskim wierzeniom! I to pogaństwo mnie ukształtowało! Gazeta i Telewizja posługują się materiałami spreparowanymi przez osoby związane z pewnym ruchem, który zajmuje się obecnie cenzurą muzyki metalowej w Europie. Teraz odbywa się spektakl, który możemy razem wszyscy obserwować! Co raz to nowe kłamstwa, które wypływają codziennie na mój temat, to cecha dyktatur, reżimów! A jednak posługują się nim media które chcą uchodzić za „tolerancyjne” i „postępowe”. Co się dzieje z wolnością w tym kraju? Gdzie jest ta wolność słowa, kiedy profanują ją media które uchodziły za orędowników wolności i demokracji?
Nie zapominajcie, że Graveland to Thor's Hammer w Sercu! Miecz w dłoni! I tak będzie zawsze, bo to jest PAGAN METAL!
SODOM i chuj
Elhaz_77
w mackach Zła
Posty: 778
Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
Lokalizacja: Olsztyn

Re: GRAVELAND

22-04-2016, 11:20

ozzy pisze:Słowa, które napisałem w poście na facebook, na temat fanów Graveland z całego świata - były moją linią obrony jaką przyjąłem wobec kłamliwych mediów. Zaatakowała mnie gazeta wyborcza publikując paszkwil na temat moich poglądów, a teraz doszło tvp Gdańsk. Chciałem udowodnić, że się mylą, pokazać że muzyki Graveland słuchają także ludzie pochodzący z innych kultur i cywilizacji i nie ma ona cech nazizmu o które mnie oskarżają. Działałem pod wpływem emocji i dałem się sprowokować! Moim tekstem, który opublikowałem chciałem obronić festiwal Pomerania Fest. Tekst okazał się jednak zbyt mocny i uraził wielu ludzi którzy zawsze wspierali Graveland. Jest mi przykro z tego powodu, że zawiodłem wielu z Was. Jednak nie to było moim zamierzeniem! Lecz przygotowanie się do obrony Graveland wobec fali kłamliwej, oszczerczej propagandy, którą we mnie wymierzyły media! Te media nie mogą mi zapomnieć tego że przez wiele lat zawsze ich krytykowałem! Jest to ich zemsta i dla tego nie przebierają w środkach!
Fanów Graveland przybywa, taka jest cena popularności. Nie ma to nic wspólnego z polityką, czy ideologią. Są to plony wieloletniej pracy na rzecz zespołu. Muzyka metalowa, którą tworzy Graveland przekracza kontynenty. Internet pomaga w rozprzestrzenianiu się muzyki i znajdowania słuchaczy w miejscach, w których nikt by się tego nie spodziewał. Nie oznacza to jednak , że zdradziłem swoje ideały. Moje inspiracje twórcze pozostają niezmienione. Wierzenia pogańskie połączone z epickimi kultem wojownika. Thor's Hammer jest w moim sercu! W duszy, we krwi. W każdym dźwięku jaki wydobywa się z mojej muzyki! Jestem wierny swoim pogańskim wierzeniom! I to pogaństwo mnie ukształtowało! Gazeta i Telewizja posługują się materiałami spreparowanymi przez osoby związane z pewnym ruchem, który zajmuje się obecnie cenzurą muzyki metalowej w Europie. Teraz odbywa się spektakl, który możemy razem wszyscy obserwować! Co raz to nowe kłamstwa, które wypływają codziennie na mój temat, to cecha dyktatur, reżimów! A jednak posługują się nim media które chcą uchodzić za „tolerancyjne” i „postępowe”. Co się dzieje z wolnością w tym kraju? Gdzie jest ta wolność słowa, kiedy profanują ją media które uchodziły za orędowników wolności i demokracji?
Nie zapominajcie, że Graveland to Thor's Hammer w Sercu! Miecz w dłoni! I tak będzie zawsze, bo to jest PAGAN METAL!
dzięki :) Może niech już Rob nic więcej nie pisze......
ODPOWIEDZ