GRAVELAND

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6086
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: GRAVELAND

21-02-2016, 23:54

Obrazek


PLUS:

FRANGAR (Italia)
GOATMOON (Finland)
LEICHENZUG (Germania)
BAISE MA HACHE (France)
SACRIFICIA MORTUORUM (France)
+ support
After show: WHITE DEATH (Finland)

niezle
niech to miejsce niebawem zniknie
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: GRAVELAND

22-02-2016, 07:50

Konspira jak w przypadku cumcertów z wesołej ferajny chłopaków z Blood and Honour. Paniczu manieczki, szykujemy kontrofensywę? Idę o zakład, że co trzeci koniokrad ukrywa tam fakt obrzezania!
Awatar użytkownika
yossarian84
rasowy masterfulowicz
Posty: 3248
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: GRAVELAND

03-04-2016, 22:00

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: GRAVELAND

04-04-2016, 14:38

[youtube][/youtube]
Nebelwerfer
zaczyna szaleć
Posty: 189
Rejestracja: 26-07-2015, 18:03

Re: GRAVELAND

04-04-2016, 21:48

Skumajcie te kocie ruchy.
Karkasonne

Re: GRAVELAND

04-04-2016, 21:59

Nebelwerfer pisze:Skumajcie te kocie ruchy.
Podpierdolili kiecki Lubawie! Kajko, do broni!

Obrazek
Nebelwerfer
zaczyna szaleć
Posty: 189
Rejestracja: 26-07-2015, 18:03

Re: GRAVELAND

04-04-2016, 22:06

Niech co krwawy Rob Darken?
shadowthrone
postuje jak opętany!
Posty: 386
Rejestracja: 24-12-2010, 13:47

Re: GRAVELAND

04-04-2016, 22:38

Dziwne, że nie grali 1 kwietnia.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7892
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: GRAVELAND

04-04-2016, 23:22

:D
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
MinT
weteran forumowych bitew
Posty: 1180
Rejestracja: 07-12-2004, 10:55
Lokalizacja: P-N
Kontakt:

Re: GRAVELAND

04-04-2016, 23:24

Ja tam się jaram.
*poznański Goldman Sachsman metalu*
LEFT HAND SOUNDS - http://facebook.com/lefthandsoundsorg
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9591
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: GRAVELAND

04-04-2016, 23:36

ja bym tam ich w krakowie na 100% zobaczyl. niech strace, nawet do katowic bym mogl pojechac, jesli koncert bylby w weekend ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: GRAVELAND

05-04-2016, 17:30

Muzycznie spoko, wizualnie nie moja bajka.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9591
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: GRAVELAND

15-04-2016, 13:28

Obrazek
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1265
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: GRAVELAND

15-04-2016, 13:45

uglak pisze:Obrazek
Obrazek
Karkasonne

Re: GRAVELAND

15-04-2016, 14:29

uglak pisze:Obrazek
Mi się wydaje, że księżyc świeci każdemu tak samo.
Awatar użytkownika
yossarian84
rasowy masterfulowicz
Posty: 3248
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: GRAVELAND

15-04-2016, 14:41

Graveland na OFFie
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9591
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: GRAVELAND

15-04-2016, 22:58

yossarian84 pisze:Graveland na OFFie
zrob petycje :D
Guilty of being right
Awatar użytkownika
yossarian84
rasowy masterfulowicz
Posty: 3248
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: GRAVELAND

15-04-2016, 23:29

"Każdy kto wspiera Graveland, jest przyjacielem Graveland"
Bez względu na kolor skóry, wiarę, czy poglądy polityczne!

Od wielu lata na całym świecie przybywa fanów Graveland
Pochodzą oni między innymi z takich krajów, w których wydawać by się mogło, metal jest mało popularny, jak Chiny, Mongolia, Izrael, Iran, Turcja, Birma, Meksyk, Boliwia, Chile, Indie. Wszędzie tam gdzie dociera Metal, Graveland zdobywa sobie fanów i autentyczne uznanie, nie sztucznie wykreowane przez komercyjne wytwórnie.

Słuchają oni Graveland widząc w nim wartości, które bardzo cenią, ponieważ nie tylko widzą w nich cenne dla siebie przymioty, ale i dla tego że są one uniwersalne!
Cieszy mnie to że dzięki muzyce Graveland ktoś to mieszka w Meksyku zainteresował się swoimi rdzennymi wierzeniami związanymi z Aztekami, że ktoś kto mieszka w Chinach czy Mongolii pod wpływem muzyki Graveland sięga po miecz, konstruuje swoją pierwszą zbroje, poszerza wiedzę historyczną i archeologiczną swojego kraju, wstępuje lub zakłada grupę rekonstrukcyjną.
Że ktoś kto mieszka w Iranie, mimo strachu przed represjami interesuje się starożytną wiedzą i wierzeniami Persów. Kiedyś miałem kontakt z pewnym chłopakiem z Birmy który aby zdobyć płyty Graveland musiał przekraczać granice nielegalnie. Wysyłałem mu płyty do Tajlandii na podany przez niego adres przyjaciela. Koszulki i bluzy Graveland kupują np. także fani z Izraela.
Dzieje się tak dlatego że ktoś kto naprawdę słucha Graveland, stając się jego fanem i miłośnikiem zaczyna po prostu rozumieć twórczość Graveland.
Zawsze powtarzam fanom z całego świata, którzy pytają, oto czy nie przeszkadza mi to, że mają inny kolor skóry: "Każdy kto wspiera Graveland, jest przyjacielem Graveland".
Ponieważ uważam że każdy, bez względu na kolor skóry, wiarę, czy poglądy polityczne. Jeżeli słucha i wspiera Graveland. Jest moim i Graveland przyjacielem! I tak będzie zawsze, bez względu jaka opcja polityczna będzie chciała cenzurować lub manipulować twórczością Graveland!

Wartości Graveland są uniwersalne, ponieważ od wielu lat fascynuje mnie kultura wojownika, która jest cechą wielu kultur i cywilizacji, na całej ziemi.
Moje fascynacje i inspiracje dawnymi starożytnymi wierzeniami, także zaginionymi cywilizacjami, mają olbrzymi wpływ na wizerunek Graveland, w jego muzycznej formie jak i treści tekstów.
Są to wartości które kreują epicki charakter Graveland. Jest to droga którą Graveland od wielu lat podażą, którą wielu ludzi na świecie doskonale rozumie!

Nie podoba się to pewnym ludziom, którzy usilnie starają się Graveland powiązać z nurtem NSBM, ponieważ uważają oni że wartości, którymi Graveland się kieruje są niepoprawne politycznie!
Od wielu lat mają oni pewny wpływ na to jak odbiera się Graveland na świecie. Starają się przyczepić Graveland etykietę NSBM. Powtarzają jak mantrę epitety pod moim adresem że jestem nazistą, rasistą itp. Materiały propagowane przez tych ludzi nasycone są nienawiścią! Noszą cechy wyjątkowego braku tolerancji. Czasami przyjmują formy wręcz absurdu! Dla nich dowodem na to że jesteś nazistą, może być nawet wspólna fotka z kimś kogo oni prześladują.

Cenzura to symbol reżimów. Brzydzę się cenzurą i ludźmi którzy są jej częścią. Pamiętam czasy komunizmu w Polsce, i jak w tamtych czasach działa cenzura. Jak starano się ograniczyć naszą wolność i nie dopuścić do wyzwolenia się rewolucyjnej myśli, która poprowadziła naród Polski do wolności! Organizacje które dzisiaj starają się cenzurować Graveland i wiele innych metalowych zespołów stają się dokładnie tym samym, przed czym rzekomo chciały by bronić! Aparatem represji i cenzury reżimowej dyktatury!

Graveland grał kiedyś Black Metal. Byłem pod wpływem tego bezkompromisowego zbuntowanego nurtu w metalu. W tamtych czasach powstały takie albumy jak "Celtic Winter" czy "Following the Voice of Blood". Albumy te były ówczesnym głosem zbuntowanego Black Metalowego podziemia, co spowodowało że w krajach o słabej demokracji, zostały one zakazane.
Dzisiaj agendy cenzury starają się głównie używać przeciw Graveland argumentów związanych z Black Metalową historią Graveland. Skupiają się na dawnej historii Graveland, gdzie łatwo jest im preparować argumenty przeciw mnie. Pokazuje się np. zdjęcia zespołu Honor podpisując je jako Graveland! To już nie jest nawet cenzura ale zwykła ohydna propaganda polityczna! Cenzura zaczyna uprawiać propagandę! Czy mi się tylko wydaje czy jednak ten świat zaczyna naprawdę przypominać „1984” Orwella!

Muzyka metalowa symbolizuje sobą wszystko co cechuje słowo WOLNOŚĆ!
I nikt nie ma prawa cenzurować muzyki metalowej! Nikt nie ma prawa zastraszać zespołów, ograniczać ich wolność twórczą! Za naszą twórczość będą nas osądzać fani muzyki metalowej na całym świecie! I tylko ich głos i zdanie się liczy!
co tu się odjebało ? :D
a jak sie zbulwersowały brudasy-białasy w komentarzach :D
" onclick="window.open(this.href);return false;
535

Re: GRAVELAND

15-04-2016, 23:40

O kurwa jaka zdrada ideałów, rasy i osiedla. Nie wiem jak się to skończy. Sami napluli na monument jakim jest The Celtic Winter. L. kiedyś ostrzegał przed Robkiem i tym drugim wariatem w wojskowych spodniach. Nie wiem co teraz. Jak żyć pani premierze? Kiedy split ze świętym Izrael?
ODPOWIEDZ