Behemoth v.2

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10197
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 08:31

Kirk Hammett idealny przykład typa wpasowanego pomiędzy dwie trudne osobowości. Nie kłóci się i nie szarpie z nimi, ale potrafi co jakiś czas zaproponować świetny riff, czy solówkę.
Po prostu robi swoje.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15314
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 10:08

Ascetic pisze:

* poza tym, ten co siedzi za kierownicą nie zawsze w rzeczywistości kieruje.

:-) Dobre hasło.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4603
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 10:14

Medard pisze:Kirk Hammett idealny przykład typa wpasowanego pomiędzy dwie trudne osobowości. Nie kłóci się i nie szarpie z nimi, ale potrafi co jakiś czas zaproponować świetny riff, czy solówkę.
Po prostu robi swoje.
Jego sola to w większości improwizacje i dlatego później trudniej mu odegrać je na żywo nuta w nutę , ostatnio w wywiadzie o tym mówił .
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10197
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 10:21

vicek pisze:
Medard pisze:Kirk Hammett idealny przykład typa wpasowanego pomiędzy dwie trudne osobowości. Nie kłóci się i nie szarpie z nimi, ale potrafi co jakiś czas zaproponować świetny riff, czy solówkę.
Po prostu robi swoje.
Jego sola to w większości improwizacje i dlatego później trudniej mu odegrać je na żywo nuta w nutę , ostatnio w wywiadzie o tym mówił .
To nie nauczył się nigdy zapisu ze słuchu?
To potrafi każdy student akademii muzycznej i uczeń średniej szkoły muzycznej chyba też.

Teraz mu się pewnie nie chce przykładać,
dostosował się do stylu gry w fabryce kasy.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1131
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 14:02

uglak pisze:
Ascetic pisze:
Bless this tongue pisze:malo wnosi w cokolwiek nt bebnienia inferno (ci co sie interesuja wiedza duzo wiecej) ale jednak dobrze ze behe ma tu i tam jakas druga twarz - skromna i skupiona na swojej robocie, a nie odpierdalaniu show. Z ciekawosci, czy sa jakies video wywiady gdzie nergi i inferno odpowiadaja razem? pewnie nie bo to musialoby byc przytlaczajace dla tego drugiego

kwestia oceny, dla kogo i co było przytłaczające.

[youtube][/youtube]
wiedzialem, ze tak do bedzie wygladac :D na pytania kierowane do Inferna dluzej odpowiada Holocausto niz Inferno :D
Moze jeszcze nie znal za dobrze polskiego.. ;)
Co do relacji - jak zawsze mozemy spekulowac, ale tylko w tym bombastycznym behemocie inferno moze pokazac pelnie swoich umiejetnosci, i jak kazdy czlek - mimo skromnosci chce byc doceniony za swoj zapierdol ktory wypracowal za czasow psiego rezimu. Rozkrecil kilka mocnych skladow (ktore notabene siadly z jakoscia jak Zbychu przestal dogladac tematu), jest marka (przynajmniej dla perkusistow, sam sie przyznaje), po co zwyklemu chlopu z wybrzeza cos wiecej ;)
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4603
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 14:05

Medard pisze:
vicek pisze:
Medard pisze:Kirk Hammett idealny przykład typa wpasowanego pomiędzy dwie trudne osobowości. Nie kłóci się i nie szarpie z nimi, ale potrafi co jakiś czas zaproponować świetny riff, czy solówkę.
Po prostu robi swoje.
Jego sola to w większości improwizacje i dlatego później trudniej mu odegrać je na żywo nuta w nutę , ostatnio w wywiadzie o tym mówił .
To nie nauczył się nigdy zapisu ze słuchu?
To potrafi każdy student akademii muzycznej i uczeń średniej szkoły muzycznej chyba też.

Teraz mu się pewnie nie chce przykładać,
dostosował się do stylu gry w fabryce kasy.
No nauczył się .. wszystkie sola z Hardwired są improwizowane a gra je prawie jak na albumie .


Sola Metalliki są akurat łatwe do nauczenia bo są melodyjne itp , ale kurwa ogarnąć tą kakofonie w angel of death Slayera jest dla mnie niemożliwe.

[youtube][/youtube] w życiu na albumie to tak czysto jest nie grane , inaczej kostkują i brudniej to brzmi.
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1131
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 14:11

vicek pisze:
Medard pisze:Kirk Hammett idealny przykład typa wpasowanego pomiędzy dwie trudne osobowości. Nie kłóci się i nie szarpie z nimi, ale potrafi co jakiś czas zaproponować świetny riff, czy solówkę.
Po prostu robi swoje.
Jego sola to w większości improwizacje i dlatego później trudniej mu odegrać je na żywo nuta w nutę , ostatnio w wywiadzie o tym mówił .
To akurat wiadomy temat, kazdy kto gra wie ze podczas reha masz 'momentum' gdzie wykurwiasz szatanskie przejscia/riffy a pozniej nie jestes w stanie tego odtworzyc. Zdziwilbym sie jakby Kirku pamietal co tam tworzyl, z reszta jak byla mowa - metallica sluzy teraz tylko zarabianiu kasy
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10197
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 14:37

Przecież ma to nagrane, o czym rozmawiamy, meta gra te same utwory na koncertach od 35 lat i nie impowizuje.

Jakiś jazzman, który wychodzi i gra impowizacje, to może zapomnieć, co wczoraj zapodawał.
Tutaj wystarczy płyty posłuchać i wziąć gitarę w rękę.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Behemoth v.2

01-11-2019, 15:19

Hatefire pisze:
Rattlehead pisze:Aż mi go jeszcze bardziej żal w pewnym sensie.
Nigdy nie zrozumiem tego uprawianego przez niektórych jojczenia jaki to Inferno skrzywdzony bo gra w Behemoth i musi znosić Nergala. Siłą go tam trzymają? Powiedziałbym, że wygrał los na loterii, bo ilu dobrych perkusistów metalowych w Polsce jest w stanie zarabiać godnie na swojej pasji.
No i co jak co ale bębny w behemocie zawsze są zagrane bardzo dobrze.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
krov
zaczyna szaleć
Posty: 263
Rejestracja: 08-01-2016, 21:38

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 18:42

" onclick="window.open(this.href);return false;

xD
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:07

Nic dziwnego że moja prowokacja z ciezarkiem przeszła.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:25

coś mi mówi, że zaraz forum zaleje fala świętojebliwego oburzenia.

ta. a ja mam pytanie, czy nie było walone pod kocykiem? w skarpetę? w żeberka cieplusiego kaloryferka? hę?


a sam "żarcik" pejowy na poziomie mocno w rywalizacji z innym pejem innego zespołu pseudo blak metalowego. na g jak ... . jakieś wyścigi na pajacowanie?
.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10244
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:33

Nie no bez przesady. Żarcik mocno szczeniacki, ale nawet się uśmiechnąłem. Zresztą żarty o sraniu, pierdzeniu i waleniu konia zawsze na propsie ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Mass-Turbo
postuje jak opętany!
Posty: 477
Rejestracja: 19-04-2017, 12:16
Lokalizacja: west mazovia

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:34

No tak, ale ile on ma lat, jakbogakocham? Gruzini to młodzież, to jeszcze wariujo, a tu stary chłop a mass-turbuje warzywem? W cebuli niech drąży.
krov
zaczyna szaleć
Posty: 263
Rejestracja: 08-01-2016, 21:38

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:35

ja też się zaśmiałem ;D nie zmienia to faktu, że jest to totalny bezmózg ;D
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:36

Ascetic pisze:coś mi mówi, że zaraz forum zaleje fala świętojebliwego oburzenia.

ta. a ja mam pytanie, czy nie było walone pod kocykiem? w skarpetę? w żeberka cieplusiego kaloryferka? hę?


a sam "żarcik" pejowy na poziomie mocno w rywalizacji z innym pejem innego zespołu pseudo blak metalowego. na g jak ... . jakieś wyścigi na pajacowanie?
Mam nadzieję, że to nie zbyt duży stopień identyfikacji z Darskim sprawił, że nie widzisz nic słabego w wykonaniu gimnazjalnego żartu przez starego chłopa, nagraniu tego i opublikowaniu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:39

Pacjent pisze:
Ascetic pisze:coś mi mówi, że zaraz forum zaleje fala świętojebliwego oburzenia.

ta. a ja mam pytanie, czy nie było walone pod kocykiem? w skarpetę? w żeberka cieplusiego kaloryferka? hę?


a sam "żarcik" pejowy na poziomie mocno w rywalizacji z innym pejem innego zespołu pseudo blak metalowego. na g jak ... . jakieś wyścigi na pajacowanie?
Mam nadzieję, że to nie zbyt duży stopień identyfikacji z Darskim sprawił, że nie widzisz nic słabego w wykonaniu gimnazjalnego żartu przez starego chłopa, nagraniu tego i opublikowaniu.
czytaj z ze zrozumieniem i między wierszami. o sarkazmie i ironii* nie ma nawet co wspominać. naucz się też pisać słowo "niezbyt". a później ewentualnie się odzywaj. niekoniecznie do mnie. i po polsku a nie rosyjsku.

* na wiki można szybciutko zobaczyć o co chodzi z tym zagadnieniem. choćby nawet w tzw. międzyczasie/ przerwie w czytaniu nczas, gazety polskiej i komsomolskaja prawda
Ostatnio zmieniony 02-11-2019, 19:48 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:43

Hatefire pisze:Nie no bez przesady. Żarcik mocno szczeniacki, ale nawet się uśmiechnąłem. Zresztą żarty o sraniu, pierdzeniu i waleniu konia zawsze na propsie ;-)
naturalnie. też gustuję ;-)
.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 19:57

Ascetic pisze:
Pacjent pisze:
Ascetic pisze:coś mi mówi, że zaraz forum zaleje fala świętojebliwego oburzenia.

ta. a ja mam pytanie, czy nie było walone pod kocykiem? w skarpetę? w żeberka cieplusiego kaloryferka? hę?


a sam "żarcik" pejowy na poziomie mocno w rywalizacji z innym pejem innego zespołu pseudo blak metalowego. na g jak ... . jakieś wyścigi na pajacowanie?
Mam nadzieję, że to nie zbyt duży stopień identyfikacji z Darskim sprawił, że nie widzisz nic słabego w wykonaniu gimnazjalnego żartu przez starego chłopa, nagraniu tego i opublikowaniu.
czytaj z ze zrozumieniem i między wierszami. o sarkazmie i ironii* nie ma nawet co wspominać. naucz się też pisać słowo "niezbyt". a później ewentualnie się odzywaj. niekoniecznie do mnie. i po polsku a nie rosyjsku.

* na wiki można szybciutko zobaczyć o co chodzi z tym zagadnieniem. choćby nawet w tzw. międzyczasie/ przerwie w czytaniu nczas, gazety polskiej i komsomolskaja prawda
Otóż dobrze napisałem, bo jest to wyjątek jako zaprzeczenie słowa „zbyt”, którego znaczenie to w sposób przekraczający czyjeś możliwości bądź czegoś lub kogoś. Cały Ty. Gombrowiczowski dzieciak, bawiący się w żenującą formę, ale nieogarniający tematu, rzucający sloganami niskich lotów i propagandowa sztampą.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Behemoth v.2

02-11-2019, 20:12

Pacjent pisze:Cały Ty. Gombrowiczowska reinkarnacja.
czekaj. czekaj. patrze. tam z kosmosu. urosło. to ego.

stop. niestety. jakby to było, choć trochę prawdą, normalnie bym ciebie wycałował. niestety po raz drugi. tak nie jest.widzę, czytam co piszę tu w kajecikach. jest to szajs. taka prawda.

a i odpuść sobie ewentualne wycieczki personalne na temat wątpliwego prowadzenia się argentyńskiego podróżnika. tu się akurat nie popisał. przyznaję rację.

a te dorabianie gęby gombrowiczem po gomrowiczowsku to się idealnie wpisuje się w twoje myślenie stereotypami. i kalkami. na poziomie ogólniaka.

kończę. ten wątek jest wystarczająco kolorowy, żeby go zasrywać animozjami. niemiecko rosyjskimi.
.
ODPOWIEDZ