Zajebiscie ze beda w Krakowie, aczkolwiek ChatGPT nie napracowal sie nad tymi opisamiDragazes pisze: ↑23-06-2026, 14:00On Tuesday, January 26, 2027, the Atlas Arena Łódź will shake with the definitive performance of Kings Of Metal. Łódź is a city forged in fire, iron, and the unbreakable will of a population that refused to be ground down. There is no better stage on earth for anthems of pure steel.
On Wednesday, January 27, 2027, the Tauron Arena Kraków will witness the complete performance of Fighting The World. As the ancient royal capital and soul of Poland, Kraków holds a deep heritage of legends, a place where a mythic hero once slew a dragon and built his kingdom over its lair. It provides the magnificent backdrop required for our ceremony of defiance.
MANOWAR
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12536
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: MANOWAR
Find your flow
-
Miczurin
- zaczyna szaleć
- Posty: 171
- Rejestracja: 03-03-2018, 12:04
Re: MANOWAR
Opis bardziej pasuje do Świętochłowic albo Chorzowa.city forged in fire, iron, and the unbreakable will of a population that refused to be ground down. There is no better stage on earth for anthems of pure steel.
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2595
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: MANOWAR
Ale ktoś przestrzelił z miejscami 
- Żułek
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17580
- Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
- Lokalizacja: from hell
Re: MANOWAR
no temacik już jest 
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12536
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
- Nerwowy
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6836
- Rejestracja: 20-06-2009, 14:07
Re: MANOWAR
To jest też wybitnie memiczny zespół, więc zainteresowanie może nagle wyjebać poza skalę bez racjonalnej przyczyny jak to miało miejsce w przypadku Pentagram i Crowbar.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
- Major Zagłoba
- postuje jak opętany!
- Posty: 570
- Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
- Lokalizacja: Zaolzie
- Kontakt:
Re: MANOWAR
Szkoda że nie Spodek z setem z Kings of Metal. Pozostaje Ostrawa z FtW.
Ciekawi mnie frekwencja, niby długa przerwa w Polszy ale jakość ostatnich materiałów nie nastraja do niczego. Sześć lat temu zagranico nie można było mówić o pełnej hali a A Ostravar Aréna wg wiki łyka do 11k ludzi.
Ciekawi mnie frekwencja, niby długa przerwa w Polszy ale jakość ostatnich materiałów nie nastraja do niczego. Sześć lat temu zagranico nie można było mówić o pełnej hali a A Ostravar Aréna wg wiki łyka do 11k ludzi.
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2595
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: MANOWAR
Nie sprzedając spodka na 1 koncercie w pl, ani Torwaru na 2, rzucać się na takie obiekty żeby zapełniać połowę bądź mniej... Po co?ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑23-06-2026, 15:33Dlaczego? Na mniejsze koncerty typu Behemoth blokuje sie polowe Taurona.
Nie chcieli powtarzać miast? Nie ma jak na 6-7tys?
- Maleficio
- zahartowany metalizator
- Posty: 5458
- Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
- Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
- Kontakt:
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4387
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: MANOWAR
a ja widzę same plusy.
zakładam że bilety będą dostępne do końca, na spokojnie, bez szaleństwa jak na Metallice czy inne topowe zespoły, że bilety schodzą w parę minut, jakieś wirtualne kolejki, jakieś chuje muje dzikie węże... chcesz kupić dzisiaj to se kupisz dzisiaj, chcesz za miesiąc to za miesiąc, chcesz se zrobić prezent na Mikołaja czy innego Chuja Gwiazdora, to se kupisz wtedy...
na spokojnie, bez szaleństwa i wariactwa,
frekwencja i tak będzie zadowalająca - jakieś 7-9 tysięcy na halę, to dobry wynik.
widzimy się w Krakowie
zakładam że bilety będą dostępne do końca, na spokojnie, bez szaleństwa jak na Metallice czy inne topowe zespoły, że bilety schodzą w parę minut, jakieś wirtualne kolejki, jakieś chuje muje dzikie węże... chcesz kupić dzisiaj to se kupisz dzisiaj, chcesz za miesiąc to za miesiąc, chcesz se zrobić prezent na Mikołaja czy innego Chuja Gwiazdora, to se kupisz wtedy...
na spokojnie, bez szaleństwa i wariactwa,
frekwencja i tak będzie zadowalająca - jakieś 7-9 tysięcy na halę, to dobry wynik.
widzimy się w Krakowie



