MORBID ANGEL

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 21:54

odwyk od czegos mocnejszego tez zazwyczaj zaklada odwyk od reszty uzywek
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 22:06

Kol. uglak, no hard feelings, ale... POWAŻNIE? No w życiu bym na to nie wpadł :D
Chodziło mi o coś innego - że główną używką było coś innego, niż alkohol.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: MORBID ANGEL

25-05-2017, 22:21

tak czy owak, wyglada na to, ze nie ma jakiegos wielkiego kwasu miedzy Trey'em a Sandovalem skoro ten drugi wpada na ich koncerty :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MORBID ANGEL

26-05-2017, 00:23

w kazdym razie po zdjeciu widac, ze niezbyt udany ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: MORBID ANGEL

26-05-2017, 03:48

hcpig pisze:No właśnie, nie przekracza się spalonych mostów a kroki wstecz na NIEUBŁAGANEJ ścieżce postępu skutkują fiaskiem. Tyrani sceny nie idą w kompromisy ku uciesze gawiedzi.

A tak w ogóle to bdb numer i GTA to najlepszy trop.
"nieubłagana scieżka postępu" ? cóż oznacza ten termin dla arcyczempionów chaosu jakimi niewątpliwie są Trey + ekipa ? oni schodzą na samo dno gatunku jakim jest DM, przebijają sie przez warstwe mułu po czym przebijają dno wystrzeliwując niczym supernowa w inne wymiary, tak kurwa oni mają kontakt z pradawnymi, to pradawne zaplatają te sola...
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: MORBID ANGEL

26-05-2017, 12:21

hcpig pisze:^ Uważasz że Genitorturers nie było wyjebiste?
Uważam, że nie było - zwłaszcza w wykonaniu Morbid Angel.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: MORBID ANGEL

26-05-2017, 13:49

W ogole nie bylo, to skrajnie zjebana, asluchalna chujnia
woodpecker from space
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MORBID ANGEL

26-05-2017, 13:58

czerstwe popłuczyny po Rob Zombie z tego co pamiętam, wyjebistości nie uświadczyłem.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: MORBID ANGEL

26-05-2017, 15:17

Triceratops pisze:W ogole nie bylo, to skrajnie zjebana, asluchalna chujnia

David pewnie nazwał to poszerzaniem muzycznych horyzontów, przekraczaniem Rubikonu i był dumny z tego, że mógł pograć coś zupełnie świeżego, nowatorskiego, ble ble ble...
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: MORBID ANGEL

27-05-2017, 00:44

neuro pisze:Tak oceniając po tych kiepskich filmikach jutubowych, to mi się coverband Vincenta bardziej podoba niż zespół prawilny.
Ciężko oceniać po dwóch filmikach kręconych tosterem, ale:

1. Oba wcielenia wg mnie wyglądają bdb, ale patrz wyżej
2. Patrząc na setlistę koncertową zespołu pod nazwą Jestem Chory (http://www.setlist.fm/setlist/i-am-morb ... 7ce18.html" onclick="window.open(this.href);return false; - wrzucane było w temacie koncertowym), mam ochotę rzucić wszystko i jechać na drugi koniec kraju, żeby ich zobaczyć. Ja pierdolę, ile hiciorów, ile numerów z kryminalnie niedocenianej D!!!
3. Vinvent wielkim wokalistą jest i basta. Być może nie największym w death metalu, ale na pewno w czołówce. Zarówno studyjnie, jak i a żywo. Nie wpływa na to ani fakt bycia rzekomym burakiem, ani noszenie kapelusza lub lateksu, ani gwiazdorzenie, ani nawet ostatnie "dzieło" MA z jego udziałem (patrz punkt 4.). Trochę mnie śmieszy to, że większość użyszkodników forume jak jeden mąż jebie go z góry do dołu po odejściu z MA, zapominając najwyraźniej o jego zasługach i umiejętnościach. Tzn. odnoszę wrażenie, że tak właśnie jest, a przewrażliwiony raczej na punkcie Wincentego nie jestem, żeby przewrażliwienie to zaburzało mi optykę.
4. IDI to guwno, choć kawałek I Am Morbid zagrany na żywo to - jak wspomniano wyżej - całkiem sympatyczne popłuczyny po Rob Zombie.

Chciałem tylko wyłonić kilka tajemnic fatimskich, żebyście dalej nie błądzili. Nie ma za co.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: MORBID ANGEL

27-05-2017, 09:26

Vincent to skrajnie zajebisty wokalista death metalowy, a że mu ostatnio trochę odpierdala? nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek

co nagrali MA po jego powrocie - wszyscy wiemy i nikt by chyba nie chciał powtórki, w związku z tym bardzo się cieszę na powrót Tuckera i prawdopodobny zwrot ku klimatom znanym z zajebistych F oraz G. proste
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: MORBID ANGEL

27-05-2017, 09:55

Triceratops pisze:W ogole nie bylo, to skrajnie zjebana, asluchalna chujnia
HSVV pisze:czerstwe popłuczyny po Rob Zombie z tego co pamiętam, wyjebistości nie uświadczyłem.
Cieszy fakt, że nie jestem odosobniony w swej ocenie stanu rzeczy. :)
Nasum pisze: David pewnie nazwał to poszerzaniem muzycznych horyzontów, przekraczaniem Rubikonu i był dumny z tego, że mógł pograć coś zupełnie świeżego, nowatorskiego, ble ble ble...
Ech, żeby to chociaż trochę nowatorskie było..
Po tych wszystkich bzdurach, które ten gość z siebie wyrzucał po premierze "Illud Divinum Insanus", straciłem do niego kompletnie szacunek. Szkoda.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: MORBID ANGEL

28-05-2017, 08:47

Podejrzewam, że nagrają przyzwoity album, ale jakoś specjalnie na niego nie czekam, biorąc pod uwagę czym ci ludzie zajmowali się w ostatnich latach i jak im to wychodziło.
gorguts
zaczyna szaleć
Posty: 218
Rejestracja: 23-09-2010, 01:12

Re: MORBID ANGEL

28-05-2017, 14:09

ultravox pisze:Podejrzewam, że nagrają przyzwoity album, ale jakoś specjalnie na niego nie czekam, biorąc pod uwagę czym ci ludzie zajmowali się w ostatnich latach i jak im to wychodziło.
Myślę że nawet bardziej niż przyzwoity i czekam na niego, biorąc pod uwagę jaki ostatnio album nagrał Tucker ze swym Warfather w studi u Rutana :)
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MORBID ANGEL

28-05-2017, 17:49

to ja tylko powiem ,że wciąż mi brakuje biografii Bogów.Najlepiej wywiadu na 1000 stron z Treyem.Bo to taki David Lynch death metalu a nie kolejny lump który tylko myśli o piwie i brudnej dupie.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: MORBID ANGEL

16-06-2017, 11:42

[youtube][/youtube]


Dobra jakość, koncert z 29 maja.
Awatar użytkownika
wombat
zaczyna szaleć
Posty: 272
Rejestracja: 17-07-2009, 18:16

Re: MORBID ANGEL

16-06-2017, 13:04

oni nagrają jeszcze co najmniej jedną, zajebistą płytę.
Karkasonne

Re: MORBID ANGEL

16-06-2017, 13:12

wombat pisze:oni nagrają jeszcze co najmniej jedną, zajebistą płytę.
MAGIC AND DREAMS YOU WILL SEE IN A CRY-Y-STAL BAAAAAALL
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: MORBID ANGEL

16-06-2017, 15:07

wombat pisze:oni nagrają jeszcze co najmniej jedną, zajebistą płytę.


Też mnie łupie w kościach że tak będzie. W tym składzie jest to więcej niż prawdopodobne. Nie ma już w zespole tego zblazowanego, zapatrzonego w siebie gwiazdora, który myślał, że cokolwiek nagra nawet jeśli byłoby to kompletne gówno, ludzie padną na kolana i będą wielbić bo to Morbid Angel i David Vincent. Nie tędy droga. Steve wydaje się też pewnym siebie, ale nie zapatrzonym w siebie bubkiem, wie gdzie jego miejsce - na scenie za mikrofonem. I wie, że Morbid Angel może poeksperymentować, ale wszystko w ramach death metalu. Wydaje mi się osobą bardziej odpowiednią aby pociągnąć legendę tego zespołu do przodu. David się pogubił, gdyby nadal był w zespole miałbym więcej obaw i wątpliwości.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: MORBID ANGEL

16-06-2017, 15:18

Nasum pisze:[youtube][/youtube]


Dobra jakość, koncert z 29 maja.
Bardzo fajny koncercik. Utwierdza mnie on w przekonaniu, że nowy skład jest tym, czego MA brakowało. Tucker - tradycyjnie już - świetnie się sprawdza w roli frontmana i jest bardziej na miejscu w tej kapeli, niż pewien miłośnik muzyki redneck'ów, Vadim chyba się zaaklimatyzował i nawet gra część solówek, a Fuller odgrywa materiał bez wpadek, więc można założyć, że się przysiedli na próbach i efekty są widoczne. Patrząc na taki set, serce rośnie, a wraz z nim nadzieja, że nowy album Morbid Angel może się okazać największą niespodzianką tego roku. Tego nam wszystkim życzę! ;)


BTW

Czy słyszał ktoś cały album VadimVon? Kawałek z Bandcampa (ze splitu z Auroch) jest kapitalny! Trey wiedział, kogo przyjąć do składu. ;)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
ODPOWIEDZ