concert / tour dates

  • Helicon Metal Festival - Crystal Viper, Roadhog, Divine Weep, Axe Crazy, Headbanger

    2018-09-07
    7 września - Warszawa @ klub VooDoo (duża scena)

    Bilety 40 / 50 pln dostępne na: www.helicon.8merch.com
    Tylko 200 biletów, a pierwszych 100 osób dostaje na wejściu CD od Skol Records (pełne albumy Jag Panzer i Sacred Steel w jewel case, zafoliowane).
www.facebook.com/events/161262037842087/

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.