concert / tour dates

 • Black Silesia Open Air: Blasphemy (can), Nifelheim (swe), Satan (uk), Nocturnal (ger), Plaga, Witchmaster, Attic (ger), Anima Damnata, Blackevil (ger), Devilpriest

  2018-06-08
  8-9 czerwca 2018 - Byczyn @ Gród Rycerski

  skład:
  Blasphemy (CAN)
  Nifelheim (SWE)
  Satan (UK)
  Nocturnal (D)
  Plaga (PL)
  Witchmaster (PL)
  Attic (D)
  Anima Damnata (PL)
  Throneum (PL)
  Terrorhammer (SRB)
  Hellfire Deathcult (USA)
  Goath (D)
  Evil Warriors (D)
  Blackevil (D)
  Embrional (PL)
  Offence (PL)
  Brudny Skurwiel (PL)
  Roadhog (PL)
  Devilpriest (PL)
  Gallower (PL)
www.facebook.com/events/381290342315827/
www.facebook.com/BlackSilesia

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.